|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porodiliste u Leskovcu
5.1.2012 1:27:40   
lokicaa
Moze li neko da mi kaaze kakva su iskustva sa osobjem u lekovcu?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Porodiliste u Leskovcu
5.1.2012 17:50:22   
jelena2712
|I mene to interesuje, s obzirom na to da mi se bas bas priblizio termin... Pa, bilo kakva informacija bila bi korisna!Pozdrav lokicee:D

(odgovor članu lokicaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Porodiliste u Leskovcu
3.2.2012 12:15:23   
Gagica2012
Moja prijateljica je iz Leskovca i oktobra se porodila tamo. Kaze da je veoma zadovoljna osobljem i da je Leskovacka bolnica
najbolje ocenjena. Sestre su prijatne, hoce da pomognu dosta, ona je imala carski rez, tako su uvek dosle da pomognu kad je zvala.
Znala je i neke sestre tamo pa su joj dozvolile da pridje vratima i vidi supruga...Sve u svemu kaze da su prijatni i ima reci hvale

(odgovor članu jelena2712)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Porodiliste u Leskovcu
3.2.2012 13:42:20   
Tinana
Ja sam se porodila u leskovackoj bolnici u decembru,i ne mogu da kazem ni jednu pohvalnu rec.Osoblje uzasno.Noc posle carskog reza nisu ni jednom usle sestre u sobu da vide kako smo,da li nam nesto treba.MOras za sve da ih zoves i ganjas po hodnicima.Svaki dan te bockaju da ti otvore venski put za infuziju,jer Boze sacuvaj da ti na istu braunilu primis terapiju dva dana za rednom jer su sistemi losi i odmah se zapuse.Posteljinu menjaju na 2 dana ,a o kupatilu i wc-u necu ni da govorim.Ima jos mnogo toga ali mislim da si shvatila poentu!
Srecno!!!


_____________________________

Nije srećan onaj koji mnogo ima,već onaj kome malo treba!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Gagica2012)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Porodiliste u Leskovcu
13.5.2012 11:34:38   
Delta
Jednostavno ne znam odakle da počnem... Verovatno da bi mi trebalo 4 strane teksta da opišem šta sve ne valja sa porodilištem u Leskovcu. Neverovatno da dan danas postoje takvi "medicinski radnici" kakve sam upoznao tamo. Evo primera od pre neki dan: supruga mi je 32 nedelja trudnoće, dobija bolove i učestale kontrakcije. Naravno hitno odlazimo u bolnicu gde nas 6 (šest) različitih tehničara zapitkuje zašto smo došli i kod kog lekara smo i posle nestaju bez traga. Lekara smo ugledali nakon 60 minuta čekanja !!! Celo vreme moja supruga u bolovima i prestravljena sedi na prijemnom. Lekar nas šalje na CTG, tehničaru na CTG-u je bilo potrebno 10+ minuta da namesti aparat. Naravno na kraju ga i nije stavio pravilno pa sam svakih minut i po morao da smirujem suprugu pošto nije čula otkucaje srca deteta. Naravno ceo CTG nalaz je bio ne pravilano urađen tj ne validan. Posle smo čekali još 20 minuta na lekara koga na kraju nismo ni dočekali. Otišli smo u privatnu kliniku kod poznanika. Pouka cele priče je ili imate paket (vezu, pare i ćare) ili vas tretiraju kao da ste ne vidljivi. Bruka i sramota...

(odgovor članu Tinana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Porodiliste u Leskovcu
4.10.2013 12:22:54   
lanajelena
Moja zaova se pre dva dana porodila tamo,zenu su iskasapili,zaboravili joj posteljicu,beba se rodila sa malom kilazom i poslata je za Nis,ona je sad u Le a beba u Nisu jer nisu imali neki aparat koji je bebi bio potreban ,uzas i sramota

(odgovor članu Delta)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Porodiliste u Leskovcu
10.10.2013 10:14:38   
lanajelena
Beba je izgubila bitku za zivotom user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Porodiliste u Leskovcu
10.10.2013 10:40:51   
Olga75
LJ , strasno user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

izlasci
lanajelena

Da li vam fale izlasci?

Da (47%)

Ne (50%)

Ne,jer izlazim kao i ranije (3%)


Ukupan broj glasova: 36

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here