|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvi zubici
24.4.2008 12:01:05   
Bubalo
Mama sam cetvoromesecne devojcice!U zadnje vreme slabo jede i redovno glaba rukice!Da li je moguce da su zubici poceli da izlaze?user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prvi zubići
24.4.2008 12:07:56   
guppy RR
Jao moguće je, itekako. Mojim blizancima su zubići izašli tek oko 7.-8. meseca (sad imaju svajo po dva) ali imam puno drugarica, kojima su bebice dobile zubiće MNOGO ranije. U glavnom, počnu strašno da sline, da guraju sve živo u usta, da grickaju sve što naiđe... ali i to se je kod nas dešavalo dva tri meseca pre zubića, a jeli su stalno ok.

Inače... dođe period u razvoju bebe, kada želi da jede više, nekad manje, možda je samo prolazna faza? user posted image  Javi nam :))))

(odgovor članu Bubalo)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prvi zubici
8.5.2008 15:03:07   
Anoniman
Verovatno su zubići. Mom dečaku su ruke bile stalno u ustima (i sve ostalo) pola god pre nego što su mu izbili prvi zubići. I jako je balavio. Kao sam mu mazala calgel-om desni, ali imala sam utisak da ni ne uspem da namažem a on već poliže. Drugarica moja je malom kupila neku ogrlicu (od nekakvog kamenja), koja kao uklanja simptome prvih zubića. Dal je to stvarno tako ili nije.ne znam-nisam isprobala, meni je to stalno izgledalo kao da bi se mogao time udaviti.

(odgovor članu Bubalo)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prvi zubici
21.5.2008 11:07:04   
guppy RR
I ... kakav je efekat te ogrlice? .....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prvi zubici
20.6.2008 18:11:13   
Veki76
Ogrlicu od cilibara sam kupila mojoj bebi i odmah je manje balavila a prvi zubic je izasao bez nervoze, bolova i temperature. Preporucujem je.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prvi zubici
2.2.2009 23:37:08   
dejan27
Hi

MI smo krenuli sa zubicima isto sa 4 meseca sad smo 8 meseci i imamo ih 5uskoro 6.

Moguce je da ce dobiti i blagutemperaturu pre nego sto izadje sem toga pogledaj desni ili gore ili dole dali su nateceni malo crveniji ako je tako i tek kako krecu zubi

Byuser posted image


_____________________________

Dejan27

(odgovor članu Veki76)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prvi zubici
3.2.2009 8:36:28   
Anoniman
Ne znam kako da poželim dobrodošlicu! Pisano je tako da ne mogu da procenim pol, nema ni znaka za pol... user posted image

Sve u svemu - dobrodošlica! user posted image

(odgovor članu dejan27)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prvi zubici
3.2.2009 8:49:56   
Lu
Dobrodošlica i od mene za Dejana,mamu,tatuuser posted image
Što se tiče ove ogrlice,hm ako vjerujete u dejstvo dragog i poludragog kamenja to je to.
Moja rodica je stavljala maloj ali svako nicanje zubića je bilo popraćeno temperaturom i povraćanjem od plača,nedobog nikome.
Mi smo prošli samo sa simptomima balenja,evo i sad balimo izgleda da idu donje petice a gornje smo nedavno ugledaliuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prvi zubici
3.2.2009 10:32:23   
dejan27
Hi

Sinoc sam se ukljucila tj prijavila i nisam stigla da se predstavim posto se moj sin probudio i nas diraju zubi jos od 4 meseca nema spavanja. Konstantno se budi placuci i mislim da otprilike se javi na svakih 1.5 do3 sata.

Hvala na dobrodoslici

Byuser posted image


_____________________________

Dejan27

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prvi zubici
3.2.2009 13:52:53   
sneza24
Neznam ni ja kako da pozelim dobrodoslicu .U svakom slucaju dobrodoslica za Dejan27 user posted image

(odgovor članu dejan27)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prvi zubici
11.2.2009 15:04:13   
najjda
ja sam mojoj najjdi kupila ogrlicu od cilibara i nosila ju je oko 5 dana i konacno juce je dobila prvi zubic ....e sada dal joj je pomogla ta ogrlica ili ne nemam pojma ali eto ja kupila i gotovo 

_____________________________

za vas dvoje zivim

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prvi zubici
19.5.2009 14:52:51   
mihi
Miloš ima 7,5 meseci i još nema ni jedan zub, stariji sin je dobio sa 9 meseci prvi verovatno će i Miloš tako. Luka ima sjajne zube, ima 12 godina i ni jedan poravljen zub samo zalivene šesticeuser posted image .

(odgovor članu najjda)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prvi zubici
19.5.2009 14:54:35   
Anoniman
i meni su oboje djece dobili u 9 mjesecu zubice .... cerka ima prekrasne ....prave bisere
a ovaj malecki sad broji 7 komada sa 1 godinom

eto i to je jedna od gatki ....sto kasnije dobiju zubice to su  bolji

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prvi zubici
19.5.2009 14:57:34   
mihi
I ja mislim da je tako Lenka tj Vučko!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prvi zubici
19.5.2009 14:58:06   
Anoniman
user posted image
nadam se onda user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prvi zubici
19.5.2009 22:23:59   
NadaR
Mi imamo 4 zubica.user posted image
Prvi je izbio na dan krstenja 19.04. , pa03.05. drugi(obadva donji).. pa pauza nervoza i 15.05 odjednom gornje dvojke(user posted image user posted image ) a i jedinice se pripremajuuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prvi zubici
19.5.2009 22:49:53   
Jeca*
Luki prvi zubic (dole desno) izbio tačno na 6 meseci. Nedelju dana kasnije i zubic pored, a tacno mesec dana kasnije obe gornje jedinice. Od tad je proslo sad 2 i po meseca i toliko se muci i toliko ga boli, bas se vidi, ali dvojke nikako da izbiju. Ne mogu da docekam da ih ugledam!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Prvi zubici
19.5.2009 23:00:03   
MERYEN
Jovanu su izasla dva zubica istovremeno u donjoj vilici(jedinice),pre oko tri nedelje imao je tacno 6 meseci i 5 dana,i jos nisu skroz porasli,sav je smesan zeka peka.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Prvi zubici
24.7.2009 12:50:29   
Rivana
Luki je juce probio prvi zubic user posted image mucilo ga je bio nervozan plakao nocu. kad juce "napipamo" zubic user posted image samo mala bela tackica ali krenuo je, inace Luka ima 6 meseci, za tri dana 7 user posted image mazala sam mu neki gel kada je bas bio nervozan.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Prvi zubici
28.8.2009 11:02:53   
Rivana
Dva donja su izbila nekako, ali ovi gornji ga tooooliko muce plakao je celu noc, nikako da izbiju, vise ne znam sta da radim user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Prvi zubici
28.8.2009 11:06:00   
sonja999s
nama su izasli donji zubici prosle nedelje, znaci 6.5meseci
bio je nervozan prilicno
nosimo ogrlicu ali ne vidim ja tu neko poboljsanje od toga

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Prvi zubici
28.8.2009 11:08:02   
Rivana

IZVORNA PORUKA: sonja999s

nama su izasli donji zubici prosle nedelje, znaci 6.5meseci
bio je nervozan prilicno
nosimo ogrlicu ali ne vidim ja tu neko poboljsanje od toga


a ja se ponadala da ce mu ogrlica pomociuser posted image

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Prvi zubici
28.8.2009 10:37:18   
SUPER MAMA
Nama su prvi zubici izsli u 9 mesecu i to obadav donji odjedanput.Inace sada imamo skoro 11 meseci i imamo samo 3 zubica.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Prvi zubici
28.8.2009 10:40:33   
Rivana

IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

Nama su prvi zubici izsli u 9 mesecu i to obadav donji odjedanput.Inace sada imamo skoro 11 meseci i imamo samo 3 zubica.

jel bilo puno muke user posted image kod nas je strasno namuci se malisa user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Prvi zubici
28.8.2009 10:43:57   
SUPER MAMA
Najiskrenije ne sem sto tokom noci se budila i u snu zaplace ali nama je pomogao KALGEL koji umiruje bolove sigurno si cula.Ali hvala bogu nije imala niti temperaturu niti proliv kao neke bebe.Cak nije ni balavile jedino sto je glodale igracke.Evo sada malo jos fali da izadzu gornji2 s desne strane i 1 s leve strane i malo balavi i sinoc je malo kenkala tako da ocekujem ovih dana jos koji zubic.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here