|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Puzijada
3.3.2009 11:43:04   
Anoniman
Jeste čule za to?

Bebe se takmiče u puzanju.
Ima dve kategorije: 6-9 meseci i 9-12 meseci.

Letos je u 24sata bila na naslovnoj jedna grozna slika sa puzijade u NS, jedna beba je puzala kao blesava, a druga je plakala, verovatno se uplašila gužve i galame, i u pozadnin beba su se videle mame koje čuče, kleče i navijaju.

Meni je to sve GROZNO, meni je to kao da se deca tretiraju kao životinje.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Puzijada
3.3.2009 12:52:12   
Jeca*
Joj meni je to slatko! Ali nikad nisam gledala pa ne mogu skroz da komentarisem. Ne znam kako je organizovano, ali cula sam da postoji Puzijada i tad mi je to bilo mnnoooooooogooo simpaticno. Da li neko zna kad je u Beogradu i gde se to odvija?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Puzijada
3.3.2009 13:53:44   
maša
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Meni je to sve GROZNO, meni je to kao da se deca tretiraju kao životinje.


Ali zašto Tasho????Zamisli samo tooooliko bebica na jednom mestu...
Meni je to baš simpatičnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Puzijada
3.3.2009 16:43:54   
eugenija
Joj pa i ja nešto nisam za te sportove tog tipa... Više mi sve liči na korištenje dece u marketinške svrhe.. Ne vidim neku korist za decu.. 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Puzijada
3.3.2009 16:52:06   
sneza24
IZVORNA PORUKA: maša

Zamisli samo tooooliko bebica na jednom mestu...
Meni je to baš simpatičnouser posted image


jeste simpaticno ali sta bebe znaju.

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Puzijada
3.3.2009 22:46:59   
maša
Nisam prisustvovala niti jednoj "puzijadi", ali kontam da je poenta u druženju, a ne u tome koja će beba stići prva i fotkati se za novine...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Puzijada
3.3.2009 22:50:55   
Anoniman
Ma jeste druženje, ali je meni... ma na mene je verovatno ostavila utisak ta slika... user posted image

(odgovor članu maša)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Puzijada
3.3.2009 22:55:16   
maša
Ma pusti slike i novinare....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Puzijada
3.3.2009 23:05:25   
Anoniman
Nervira me što ne mogu da pronađem sliku... kada biste je videle, znale biste na šta mislim. 

(odgovor članu maša)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Puzijada
5.3.2009 23:46:19   
Anoniman
KLIK na youtube

i dalje nema one grozne fotke...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Puzijada
6.3.2009 8:51:42   
Lu
IZVORNA PORUKA: eugenija

Joj pa i ja nešto nisam za te sportove tog tipa... Više mi sve liči na korištenje dece u marketinške svrhe.. Ne vidim neku korist za decu.. 


Da bezveze,vjerojatno mama drži čokoladicu i zove bebu a ona jadna puže da ju dohvati,to mi kao sa cukama izgledauser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Puzijada
6.3.2009 10:09:46   
eugenija
Pogledah link na yt.. Da nisam znala šta je... na samom početku snimka bih pomislila da je borba pasa u pitanju... Hrpa ljudi, navijača, u sredini ring, čak sam počela halucinirati pare da se daju na opklade.. Kad odjednom,kao puževi iz vreće, kreću bebe da puzaju... A mame ih zovu, dernjaju se i udaraju po bini... Kad bi bebe umele pričati o svojim unutrašnjim osećanjima, mislim da bi im ovo bilo među Top 5 traumatičnih događaja... 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Puzijada
6.3.2009 10:20:15   
Anoniman
Eto to i ja mislim, ali kažem... a vidite... uostalom, ukucajte "puzijada" na google... ljudi to vole. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Puzijada
6.3.2009 10:25:19   
eugenija
"Pravila takmičenja
U "trci” mogu da učestvuju sve bebe koje još uvek nisu prohodale. Veoma je važno naglasiti da tokom takmičenja dete NE SME da stane na noge, već deonicu mora da pređe puzeći. Bebironi će se takmičiti u dve grupe: mlađoj (uzrast od 6-8 meseci) i starijoj (9-12 meseci). Ostatak pravila koji se tiče roditeljskog učešća, dobićete na licu mesta od hostese koja će vas dočekati. "

IZVOR



E pa čuj "NE SME da stane na noge".. A šta ako ustane na noge, slomite mu noge????

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Puzijada
6.3.2009 10:27:39   
Anoniman
user posted image Ne... valjda je zato i ograničen uzrast... jer u tom uzrastu bebe retko stanu na noge. 

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Puzijada
6.3.2009 10:34:34   
eugenija
Ali zašto se naglašava NE SMEJUuser posted image
Šta ako neki Forest Gump stane na noge.. Ok, diskvalifikovan je, ali mi bode oči NE SME...

Da je ovako pisalo ne bi ni primetila:  "Ukoliko beba nekim čudom u tom uzrastu i stane na noge, biće diskvalifikovana"..    A ne NE SME... 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Puzijada
6.3.2009 10:40:16   
Anoniman
Trudna si, mico, pa ti svašta bode oči. user posted image Mada, meni ceo koncept puzijade bode oči. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Puzijada
6.3.2009 10:45:18   
eugenija
Ma... user posted image Bar mi ovakve temice dozvoljavaju da mislim o nečemu levom, da se malo pomaknem od standardnih životnih problemčića koji bodu i oči i dušu i gađaju u srceuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Puzijada
23.3.2009 0:57:17   
Anoniman
KLIK

Deca imaju čak i brojeve na leđima... user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Puzijada
23.3.2009 4:21:05   
stella
Mi smo bili na jednoj puzijadi,ali ne kao ucesnici vec kao promatraci i navijaci.Hana se lijepo druzila sa takmicarima,do samog pocetka natjecanja.Dobila je loptu na poklon a za vrijeme druzenja se igrala sa balonima.Isle su jedna po jedna beba,a ciko je pored mjerio vrijeme,bilo je dosta djece koja hodaju,nisu bili diskvalifikovani,mame ispred su donosile daljinske upravljace,kljuceve...i sve i svastauser posted image


Razlog zbog kojeg nisam Hanu prijavila je nagrada za roditelje a ne za dijeteuser posted image
Mislim,ok,organizujes takmicenje za djecu a poklanjas roditeljima.I to nagrada frizura,masazauser posted image  i slicno.
Ciko koji je stopao vrijeme,eh i to je upitno.user posted image
Jedina pozitivn stvar u svemu tome je druzenje,moja dusica se odusevila igrajuci se i puzuci po strunjacama sa dosta djece,ona je tada samo puzala,nije hodala.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Puzijada
12.11.2019 19:51:52   
mama ivane
Steta sto ove manifestacije nema


(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here