|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice, da li ste već odabrale ime za dete?
7.5.2009 15:29:44   
eugenija
Već sam pisala kako sam na prvom UZ kada sam videla majenu tačkicu, ničim izazvana, odvalila: "Vidi moga Dimše!", posle toga dobio je i prezime, kada sam mu videla veliki taban na ekranu, pa je sad Dimšo Tabanković...
Sad ulazim u 9. mesec i celo vreme se javljaju neka imena za Dimšu, od toga da bude Dimitrije, pa da mu ostane Dimšo nadimak, ali nekolicina iz uskih krugova smatraju da će radi nadimka izvršiti samoubistvo u 9. toj godini života, podstaknut verbalnom izrugavanju u školiuser posted image user posted image user posted image user posted image
U zadnje vreme sviđa mi se ime Viktor, i mislim da on i predstavlja moju pobedu, jer sam zadnjih godina imala baš ebeno usr** život...


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
7.5.2009 15:33:25   
Anoniman
predivno ime Eugi ... mali VIKTOR

ovo ce mozda smijesno zvucati ...al ja sam cijeli zivot htjela da ako budem imala djevojcicu dam joj ime Lamija... medjutim kad se moja curica rodila nije mi nikako licila na Lamiju (valjda sam ja sebi zacrtala u glavi kako treba da izgleda Lamija šta li) tako da joj nisam dala to ime

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
7.5.2009 15:34:47   
eugenija
Ima i toga boničko, samo sebi dete kažu ume da da ime... Kad ga pogledaš.. to je to.. user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
7.5.2009 15:35:50   
dana198495
Ako bude curica zvace se Viktorija a ako bude djecak zvace se Emanuel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
7.5.2009 15:36:43   
eugenija
IZVORNA PORUKA: dana198495

Ako bude curica zvace se Viktorija a ako bude djecak zvace se Emanuel


Navijam da bude curica, da ima koga da muva moj Viktoruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
7.5.2009 15:41:55   
Anoniman
Ja neeee znaaaam!!!!
Ako bude decak zvace se Milan ili Dusan, a ako bude curica ja stvarno ne znam kako da je nazovemuser posted image
Mucim se vec mesecima

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
7.5.2009 16:14:02   
dana198495
Ova ti je za 10 a vidjećemo u avgustu šta rodim pa ti javimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
7.5.2009 16:19:43   
eugenija
Dano, ako mišem prevučeš preko mog nadimka, iznad avatara, videćeš jednu lentu, tj. tiker, koji nam govori  o stepenu odmaklosti naše trudnoće i koliko još ima do sretnog dana. Tako nam je lakše da pratimo jedna druga na forumu.
Ima lepa tema Kako se ubaci Ticker - KLIK OVDE, pa možeš sebi napravitiuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
13.5.2009 14:04:59   
martin
Zdravo ja sam nova na sajtu ali ja nosim decaka i zvace se Martin. U 27 nedelju sam.Ovo mi je trece dete imam devojcicu i decaka,Marina i Kristianuser posted image .

Pozdrav za sve tu!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
13.5.2009 14:06:03   
Anoniman
Dobrodošla Martin! user posted image

Javi se na Spisak RR trudnica i Spisak RR mama!

(odgovor članu martin)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
19.5.2009 15:43:27   
Anoniman
Evo da prijavim : beba ce se zvati Milan ili Marija. Nemam pojma sta nosim, nemam nikakav osecaj da li je decak ili devojcicauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
19.5.2009 20:04:59   
Anoniman
Ja i mm smo se mnogo fajtali oko imena za djecaka. Dok nismo znali pol, djevojcica bi bila Ema, a djecak Balsa. Ali njegova sestra (sestra od mm) nas je zaje**la i ukrala ime Balsa. Tako da smo se svaki dans svadjali oko muskog imena, uf ! I nekako smo se slozili da bude David, iako sam ja htjela Sergej! 

< Poruku je uredio Miljana_Hn -- 19.5.2009 20:06:31 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
19.5.2009 20:21:45   
prase
Možda sam negde već pisala kako je moj mali miš dobio ime, ali evo ponoviću - da bude na logičnom mestu :)
Mi smo imali nekoliko okršaja na temu imena za dečaka i svaki se završio na tome da i mm i ja ponavljamo unedogled: "OK, kako ti hoćeš, ali neću: ... (pa sledi lista imena koja bi otprilike ovaj drugi hteo)". Meni nije bilo bitno da imamo ime pre nego što se beba rodi, pa ne bi mi bilo jadno ni da nema ime prvih par dana, dok se ne upoznamo... mada su me malo izludjivali svi iz okoline sa pitanjima da li smo se dogovorili za ime.
Na kraju je to izgledalo ovako: ja sam šetkala po hodniku u porodilištu, što ja kažem "bežala od kontrakcija" a mm je išao za mnom i ponavljao: "Lako je tebi, ti ćeš da se porodiš pa da iskuliraš, a mene će svi kada budem javljao da pitaju kako će da se zove..." i lupao do iznemoglosti imena na koja niko od nas dvoje prethodno nije udario veto. Kada je lupio "Uroš", ja sam rekla "može" i otišla da me pripreme za porodjaj...
Uzgred budi rečeno, a opet vezano za temu, kada smo bili na kontroli sa mesec dana, sreli smo bebu koja je isto bila stara kao Uroš koja još nije imala ime (ladno su tako rekli i kada ih je dr pitala: "Nismo se još dogovorili" user posted image ).

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
21.5.2009 20:20:29   
BINCE
Meni se svidja ime ADIAN   i najvjerovatnije da ce se moj bebac tako i zvati....

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
21.5.2009 20:25:59   
sneza24
Uf ja se jos uvek nisam odlucila.Napravila sam spisak imena koja mi se svidjaju ali sad bi trebao i mm da napravi neki spisak pa da izaberemo neko ime.Ali mi se cini da cemo se odluciti zadnji dan.

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
19.6.2009 15:04:04   
bucica
Ako bude decak zvace se Bogdan a ako bude devojcica bice Emilija.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
19.6.2009 21:41:36   
marince1
Mi razmisljamo o 3 imena:
-Lazar
-DJordje
-David

mm se najvise svidja David,verovatno ce tako i biti,posto sam ja neodlucna user posted image

(odgovor članu bucica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.6.2009 11:48:19   
tomic
Nadja! jel vam se svidja?

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
21.6.2009 14:34:22   
marince1
IZVORNA PORUKA: tomic

Nadja! jel vam se svidja?


Super je,svidja mi se!!!!

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
24.6.2009 14:36:47   
miia
imam devojcicu zove se mia,sada sam ponovo u drugom stanju i u 30nedelji sam,neznam pol bebe,ali ako bude devojcica zvace se una,a ako bude decak zvace se ognjen.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
24.6.2009 15:17:07   
NadaR
Meni je Una predivno ime. Tako se zove cerkica dragih prijatelja. Ima brata Sergeja.
user posted image user posted image
I Ognjen je lijepouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu miia)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
24.6.2009 15:22:37   
Rivana
Ja sam htela za cerku ima Una ali ispade sin Luka user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
24.6.2009 16:29:02   
Brand new mama
Ja sam htela oduvek da dam ime Una bebici, ali moj dragi automatski dobije napad na pomen tog imena(kao i ja na njegovo omiljeno). tako da smo se posle godina i godina svadjanja, kad smo otkrili da je bebica definitivno na putu, odlucili da nam za curicu ime bude Sara.. A onda nam je doktorka fino objavila da je deckonja u pitanju, pa Sara ceka novi kruguser posted image  a sad je izvucen Ivan.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
24.6.2009 23:12:52   
sanji
Pošto ne znamo kog su polauser posted image user posted image mi smo smislili 2 muška i 2 ženska pa ćemo da kombinujemo!

    VUK , VOJIN, VANJA, MINA.


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
24.6.2009 23:13:40   
dunja RR
Vojin ,brabo malenauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here