|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 13:00:20   
Veca77
Devojke, ne znam gde bih pisala, pa cu morati ovde! Da li neka od vas ima iskustva sa preparatima kompanije FOREVER? Kako sam saznala, imaju preparate bazirane na medu i aloji, koriste ih i muskarci i zene. Pored vecine zdravstvenih problema, navodno resavaju i problem steriliteta!!!
Moja ujna je clan (da ne kazem prodavac) FOREVER-a. To je opet nesto kao multilevel marketing. Medjutim, to mene ne zanima. Mene zanima samo kvalitet proizvoda. Sta ja to pijem i da li to stvarno pomaze.
Proizvodi koje mi ona preporucuje za mene i mm a koji kostaju oko 170 E na mesecnoj bazi su:
A beta kare
Multi maka (ova dva bismo oboje pili)
berry nectar - za mm
mlec i zuta aloja - za mene
Sastojci svakog preparata:
Dnevna doza Forever Multi Mace od dve tablete se sastoji od:
* 500 mg Maka korena
* 200 mg Tribulus terrestris ploda
* 200 mg Muira Puama korena
* 200 mg Catuaba kore
* 150 mg L-Arginine - amino kiseline
* 150 mg Saw Palmeto voca - bobica
* 50 mg Pygeum Africanum kore
* 10 mg Co enzima Q -10
* 10 mg Soja ekstrakta, kao i tragove jos nekih inertnih supstanci.

Aloe Vera sadrži sledeće supstance:
aminokiseline – asparaginska kiselina,
glutaminska kiselina,
izoleucin, leucin, lizin, metionin, fenil – alanin, treonin triptean, valin, histidin, alanin, arginin, prolin, serin, glicin i
vitamine B grupe pa i B12 i
minerale: kalcijum, fosfor, bakar, gvožđe, magnezijum, kalijum i natrijum.

A beta care sadrzi:
Refined Soybean Oil
Gelatin
Glycerin
Beeswax
Purified Water
Rosemary Powder
Carrot Oil
Soy Lecithin
Dark Carob Extract

Na internetu pronalazim sve ove sastojke kao neke afrodizijake u alternativnoj medicini! Medjutim, naucna medicina im se protivi i sprovedena su neka istrazivanje u kojima, recimo, sastojak Tribulus terrestris uopste nije dao zeljene rezultate (porast hormona testosteron kod muskaraca). Na drugim mestima, pak, citam kako je kombinacija tih elemenata idealna za ljude koji dugo ne mogu da imaju bebu.
Obzirom da kostaju oko 170E na mesecnoj bazi (sto za nase uslove uopste nije malo) posavetujte me da li je vredno davanja tolikog novca!!!








< Poruku je uredio Veca77 -- 14.1.2010 13:01:08 >


_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 14:35:16   
Iva979
Paaa, ja ne znam sta da ti kazem... Mozda da sacekas da prodje HSG, pa ako ni on ne pomogne, uzmes i pocnes da pijes. Nas porodicni prijatelj je radio sa proizvodima od Aloe, znam da su moji roditelji imali poneki od tih proizvoda i da su zaista bili ok bez obzira na to za sta su se primenjivali! user posted image
user posted image

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 14:50:14   
Dora
Ja verujem da su dobri, ali preterano je očekivati da se obistini sve ono za šta su namenjeni, naime, leče rak i sve druge neizlečive bolesti...a ove izlečive, pih, ko rukom odnešene!user posted image Tako reklamiraju te proizvode oni što ih prodaju, a njih to ubede njihovi mentori koji imaju procenat od prodaje svih koji su u toj piramidi ispod njih. To mi je dovoljan razlog da se klonim svega toga...Moja mama i cela rodbina kupuju to, sestra se kune u neki Aloja frst koji je u stvari tonik za liceuser posted image al se koristi kao kapi za nos, oči, za bebe i sve ostale... Jeste, to je koncentrat aloje i uuužasno peče kad se sipa na obolelo mesto, ali ja više volim da mi lekar prepiše kapi za nos ili antibiotik za oči, bornu vodu 3% i šta već treba za šta, a ne da tonik za lice sipam svuda, a ne znam ni šta je problem...
Takođe za jačanje imuniteta isti efekat sam imala sa alojom i običnim sirupom Pikovit, tj. nikakav efekat dok deca nisu ojačala i počela sve da jedu.
Znači, proizvodi su možda ok, ali ja ih ne bih shvatila kao vrstu leka, nego kao neko pomoćno sredstvo za isceljenje što aloja u stvari i jeste!

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 14:50:55   
Dora
...inače, JEŽIM SE od piramidne prodaje...user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 15:25:41   
cipiripi
ja imam odlicna iskusta, i kada pricam o aloji pricam o njihovoj.
mm je pomogla za spermogram .. sa 4 mil je podiga na 26 mil. user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 15:30:04   
Veca77

IZVORNA PORUKA: Dora

...inače, JEŽIM SE od piramidne prodaje...user posted image

Ja takodje! Muka mi je od takvog vida poslovanja! user posted image

Evo ceo dan proveravam sastojke ovih preparata (znam da nisu lekovi koji imaju funkciju da izlece) i moram priznati da je vecina preparata dobra kako za muskarce (njihov spermogram) tako i za zene!
Na milion razlicitih foruma i veb stranica sam ih pronasla!

Ivo, cekam da mi ne dodje vestica user posted image za nekoliko dana, tako da sam u onom groznom iscekivanju! Ukoliko se nezvana pak pojavi, izubijacu je na mrtvo ime user posted image user posted image user posted image , a onda moram da odradim i HSG! To sam i rekla mojoj ujni (koja prodaje ove preparate) da mi da fore makar nedelju dana da znam na cemu sam - jer navodno trudnice ne bi trebalo da piju neke od ovih stvari! Neke da a neke ne user posted image I to me zbunjuje

Nasla sam dobar test o tome sta je dobro za spermogram pa cu ga postovati u toj temi!!!

Hvala vam na savetima!!! Ljubim vas!!! user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 15:33:15   
*Alexx*
Meni su njihovi preparati skroz OK, mislim da ne mogu da škode i da ih treba probati.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 15:38:42   
Veca77
Alexx, koje si od njih probala? I ja mislim da mi mogla da pokusam! user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 15:42:56   
cipiripi
ja stvarno znam zene koje su ih koristile u trudnoci i sve je bilo ok..



_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 16:00:04   
cipiripi
vidi OVDE na dnu strane sta sam pisala user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 16:00:54   
*Alexx*
Ja nisam koristila preparate ni za šta ciljano, već onako... radi boljeg opšteg stanja. A probala sam svašta, i Aloe vera gel, i Berry nectar, i vitamine, Gin Chia tabletice, čaj... ma svašta. Znam samo da sam tada na more ponela njihovu kremu za sunčanje i da nisam izgorela, a ja uvek izgorim. Aloe vera je generalno jako dobra biljka, to svi znamo, a ta firma ima patentiran način pakovanja ili obrade aloje. Sad da me pitaš zašto sam prestala da ih koristim, nemam pojma. U stvari, mene je nerviralo što ja to njihovo ne mogu da kupim u apoteci, već moram da poručujem ili da idem do njihovog predstavništva. E, da, onaj njihov Lips je dobar za hemoroide user posted image

Ja mislim da nemaš šta da izgubiš (osim para user posted image )

IZVORNA PORUKA: Veca77

Alexx, koje si od njih probala? I ja mislim da mi mogla da pokusam! user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 16:02:12   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

E, da, onaj njihov Lips je dobar za hemoroide user posted image




off user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 16:02:38   
*Alexx*
Bravo, cipi, nisam to videla user posted image A ne bih ih koristila u trudnoći, samo zato što kažu da AV ne valja u trudnoći, mada znam da ima trudnica koje su koristile i ništa im ne fali.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 16:04:10   
*Alexx*
Molim lepo, nije off user posted image I žene koje hoće da zatrudne mogu da imaju hemoroide user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: cipiripi

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

E, da, onaj njihov Lips je dobar za hemoroide user posted image




off user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 16:05:36   
cipiripi
off ma zamislila sam mm ako dobije hemoroide .. user posted image user posted image user posted image trebace mi dva lips-a za jednu upotrebu koliko mu je dupe user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 16:10:47   
Veca77
Cipiripice plavusice, jako korisna informacija!!! Lepo poredjenje prirodne i sinteticke aloe!!

Ja cu da narucim ako user posted image dodje, pa kud puklo da puklo!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 16:11:35   
cipiripi
ja sam ZA user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 17:41:05   
Verus
Ja sam koristila First sprej, super je za kozu, a moja mama je koristila i druge proizvode.  Ne kazem da nisu dobri za lecenje steriliteta, ali stavila sam temu aloa vera u trudnoci....alou ne treba koristiti (oralno) kada je zena trudna, moze dovesti do pobacaja....
IZVORNA PORUKA: cipiripi

ja stvarno znam zene koje su ih koristile u trudnoci i sve je bilo ok..



(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 17:42:05   
cipiripi
jel si videla tj citala sta je meni receno u vezi aloje forever?

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 17:43:21   
Verus
ne? gde pise?

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Forever preparati sa aloe verom
14.1.2010 17:43:49   
cipiripi
u aloji u trudnoci user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Forever preparati sa aloe verom
15.1.2010 18:52:58   
luna7
Eto tu se i ja mogu naći. Ja sam probala čaj, aloe veru berry nectar,i imam za pod pazuhe protiv neugodnog mirisa. Sve je to ok, ali kao mala pripomoć organizmu u vidu vitamina, minerala itd... kao kad se pije neki multivitamin.
Ja sam to dosta dugo koristila i kod mene nije bilo sad nekih ekstra razlika. Čaj je doista fin , lijepo miriši, berry nectar baca na kiselkasto i razrijeđuje se sa vodom (o.3 sa dec vode)... meni su isto preporučili takvu terapiju sa ehinaceom, multi makom, i aloe vera berry nectrom te još nekim tableticama, isto za mene isto za muža. za mene mjesečna tura bi došla oko 400-500 kn i isto tako za muža što iznosi oko 1000kn mjesečno za nešto što je li-la. Nemojte misliti da pljujem po proizvodima ali nije to nešto na što se treba jako osloniti i koristiti isključivo to. Moja prijateljica je u tome i od kad je sa tim ljudima ona je druga osoba, skroz je zaluđena sa njihovim proizvodima i sa njima. Ima problem sa štitnjačom i oni ju nagovorili da prestane koristiti ljekove jer ovo če ju kao spasiti, cura završi u bolnici i sada ponovo pije medicinske stvari i uz to koristi aloe vera proizvode i kaže kako je njena bolest prešla u kronično jer nije prije koristila aloe veru (kao počela prekasno)user posted image
mislim da ništa nije dobro pretjerano. Oni imaju sistem prodaje gdje svaki kupac kao mora potrošiti 500 kn i onda oni dobivaju bodove itd... kroz priču mi se izdala i ja sam odustala od toga. Jer mi je djelovalo koda je bitno samo da se što više proda bez obzira. Tako da o svemu treba razmisliti dva puta. Samo da napomenem da berry nectar jako snižava tlak i kalij u organizmu (od njega vam se puno piša user posted image ) ja nisam znala za to pa mi jednom nije bilo dobro jer mi je jako srušilo kalij. Oni kažu da se to pije na prazan želudac i niko ne kaže da treba jako puno piti tekućine (zato preporuka je ipak prvo nešto pojesti pa onda to i oboružati se bananama , rajčicom itd...) Isto tako se NESMIJE U TRUDNOĆI!! nikako! iako oni tupe da se smije ja sam pitala ženu koja radi analize hrane (znači mjeri sve one elemente koji se nalaze u hrani i piću) i ona mi je rekla nek to pijem dok nisam trudna ali u trudnoći nikako zbog neznam kojeg sastojka (zaboravila sam). Toliko ja znam o tome. Pozdrav svima user posted image .

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Forever preparati sa aloe verom
15.1.2010 18:59:40   
luna7
E da a što se tiče First spreja od aloe vere oni ga preporučuju za sve i svašta. Meni rekli neka špricam u sinuse i to če mi kao odčepiti nos, rekli za rane, za vene, za uši kad bole za oči itd.... za opekotine, čak da ako žena ima neuredan papa test ili neku bakteriju ili ranicu dole u vagini se kao taj sprej šprica na tampon da se on natopi i onda tampon unutra i tako kao prespavati. svaku večer. Nisam probala ni nebi iskreno jer ne vjerujem u to i ne želim si stvoriti još veće probleme nego što ih imam. Sprej ima moći malte ne ko ono što pije Asterx u crtiću . neznam....

(odgovor članu luna7)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Forever preparati sa aloe verom
22.3.2012 9:23:44   
Olga75

IZVORNA PORUKA: limunada

Moderatori nasla sam ovu temu al nemogu uci kaze isteklo..

Narucila sam First sprej i mislim da je odlican za sve bar sam tako cula,pise da je i za laringitis dobar,bukvalno za sve,jedino u oci se nesme prskati.Dal'ste probali,jel pomoglo nekome za nesto?Skupo je al kazu da vredi kupiti.Neznam za ostale proizvode,sta je jos sigurno dobro?



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu luna7)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Forever preparati sa aloe verom
22.3.2012 9:23:48   
limunada
Ok Olga,sad vidim,neznam kako nisam nasla,bas sam trazilauser posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu luna7)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je pravo vreme da uradite test za tru...
Da li da sačekate da vam izostane ciklus ili da ga uradite odmah? Evo nekoliko smernica koje mogu da vam pomognu.
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here