|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   obucena odeca
21.1.2012 17:56:08   
magde
nisam znala za naslov ova tema...mada i jedva pisem sad sa obe deca haaahaha interesuje me sta radite sa ona odeca sta je vec obucena..naravno da eto neko nosi svaki dan druga odeca a sta sa ona vec obucena nije za pranje nije za plakar ondak gde...na sto?nije mi bas OK......sta VI radite sa ta odeca

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee
Direktna veza do poruke: 1
   RE: obucena odeca
21.1.2012 18:16:20   
bebać
Ja je prebacim preko vrata plakara, pošto imamo onaj veliki plakar od zida dod zida, imaju tri 'krila' i svako ima svoje...obično je prebacim pa čekam dan-dva oćel se iskoristiti, ako ne onda ide u pranje.

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: obucena odeca
21.1.2012 18:21:41   
Inica
Hm.. Pa vratim u regal.. Mislim, npr farmerke- njih ne perem posle svakog nosenja. A sigurno necu da ostavljam po sobi sve sto obucem da ceka sledece oblacenje. Leti majce naravno samo jednom nosim i idu na pranje.. Zimi duxeve takodje vracam u plakar..

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: obucena odeca
21.1.2012 22:22:04   
magde
hajde zene dajte mi ideje znam da se leti odmah pere ali sad stvarno ne mogu da nadgem resenje...imala je jedna moja drugarica nesto kao u butik sa one zakacalke pa tamo ih je besla ali ja sam mala sspavaca soba i nekako i to nije mi ok da se bas vide onako neznam ipak imaju prednost one sa vekilu spavacu sobu pa izdvoje jedno mesto za to.....

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: obucena odeca
21.1.2012 22:26:49   
Anoniman
Farmerice, sakoe, suknje, džempere koji idu preko majce pa nemaju direktan kontakt sa kožom ne perem svaki dan. Složim (okačim) i vratim u orman.
Majce, haljine, veš menjam svaki dan i bacam na pranje nakon jednog nošenja.

MM recimo pola garderobera drži na dvosedu. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: obucena odeca
21.1.2012 22:27:27   
isidora88
nema tu neke dileme,ili u orman ili na pranje user posted image
ja uglavnom stavljam na pranje majice,farmerice ne posle jednog nosenja osim ako sam bila u zadimljenom prostoru onda sve stvari sa sebe bacam na pranje.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: obucena odeca
21.1.2012 22:30:10   
madre
magde, ja te stvari, ako se nisam oznojila ili isprljala vracam u ormar, ali npr, mm ih kaci na civiluk, nosi jos neki put i tad baca na pranje (ali mislim da to vise ima veze sa tim sto ga mrzi da pakujeuser posted image ... bas cu ga pitati)
nikada nisam tako ozbiljno razmisljala na ovu temuuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 21.1.2012 22:31:41 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: obucena odeca
21.1.2012 22:35:23   
Anoniman
Sakoe, suknje i kao što pobroja Tash (user posted image ) vraćam u ormar, majice bacam na pranje a trenerku koju nosim po kući kačim na vrata kupatila pored bademantila...

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: obucena odeca
21.1.2012 22:45:00   
Inica
Mm ima tu naviku (po meni ruznu) da ostavlja stvari koje je nosio po sobi (preko krevetca, stolice, itd) Jer tako soba izgleda dosta neuredno. Jeste da je u pitanju spavaca soba, i da niko tu ne zalazi, ali mene to nervira. Tako da ja i njegove stvari vracam u regal- svidjalo se to njemu ili ne user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: obucena odeca
21.1.2012 22:50:34   
Alexis79
Izgleda mi da nam muzevi imaju istu naviku.user posted image
Mm nikad nista ne vraca u regal i stalno pita gde mu je sta.


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: obucena odeca
21.1.2012 22:50:46   
magde
hahaha da a one farmerice i pantalone sta ste ih nosile napoljegde one stavljate na nogavice su svakakoo prljaveod jedno oblacenje one odmah nemozete da operete...na primer evo svekrva ima posebni plakar mali samo za to u hodnik za one obucene farmerke i pantalone i niko nema pristup sa te vec oblecene farmerke da udge mora tu da se skine user posted image i stavi gi u orman

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: obucena odeca
21.1.2012 23:49:35   
Anoniman
magde, ne udubljujem se dal su se nogavice farmerica uprljale kada sam sela na klupu, jer ću ih složiti i staviti na ostale pantanole koje su se takođe uprljale od klupe, i to ne mešam sa majcama. user posted image

Gae user posted image

(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: obucena odeca
21.1.2012 23:53:10   
Ivanka 75
Mi imamo čiviluk i manje tabure iza vrata spavaće sobe i tamo ostavljamo "dnevnu" garderobu.
Kad stigne za pranje, samo se pokupi i u korpu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: obucena odeca
22.1.2012 10:29:09   
Inica
Ma nema tu mnogo razmisljanja.. Ok, sigurno neces vratiti farmerke sa blatnjavim nogavicama u regal, ili slicno.. Takvo nesto je za pranje.. A sve ostalo sto moze opet da se nosi moze i da se vrati.. Pa ne sedam Bog zna gde i ne zavlacim se ne znam ni ja kud user posted image  

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: obucena odeca
22.1.2012 15:57:03   
vukosava
Ja imam dva ovakva cuda kao na slici. Na jednom redu drzim potpuno ciste stvari a na drugom jakne, pantalone koje nosim ne samo jednom i dzempere. Majice nikad ne nosim dva put. A beba je u jednoj odeci dok je ne isprlja, posle joj obucem drugu cistu.

user posted image

< Poruku je uredio vukosava -- 22.1.2012 16:02:31 >

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: obucena odeca
22.1.2012 16:01:23   
hanka

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Izgleda mi da nam muzevi imaju istu naviku.user posted image
Mm nikad nista ne vraca u regal i stalno pita gde mu je sta.



Isti problem

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: obucena odeca
23.1.2012 19:43:29   
magde
e vukosava bas za ovakvo nesto sam htela reci ima moja drugarica ali ona ima gde da ga stavi super stvar

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: obucena odeca
21.1.2013 18:19:27   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: bebać

Ja je prebacim preko vrata plakara, pošto imamo onaj veliki plakar od zida dod zida, imaju tri 'krila' i svako ima svoje...obično je prebacim pa čekam dan-dva oćel se iskoristiti, ako ne onda ide u pranje.


Ovako i ja user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: obucena odeca
22.1.2013 10:40:19   
Ivanka 75
Imamo čiviluk sa nekoliko kukica iza vrata spavaće sobe i tu kačimo nošene stvari, farmerke na kukice a košulje, majice i bluze na ofinger pa na čiviluk.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: obucena odeca
22.1.2013 15:10:07   
lesica

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Imamo čiviluk sa nekoliko kukica iza vrata spavaće sobe i tu kačimo nošene stvari, farmerke na kukice a košulje, majice i bluze na ofinger pa na čiviluk.

I ja ovako.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: obucena odeca
16.10.2013 14:17:18   
Lu

IZVORNA PORUKA: magde

...na primer evo svekrva ima posebni plakar mali samo za to u hodnik za one obucene farmerke i pantalone i niko nema pristup sa te vec oblecene farmerke da udge mora tu da se skine user posted image i stavi gi u orman

user posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: obucena odeca
16.10.2013 14:19:40   
Lu
Ja za sad prebacujem preko fotelje u spavaćoj sobi, nezgodno je kad mm dođe jer onda gomila bude baš velika.
Sviđa mi se ovo što je Vukosava postavila, taman bi mi stalo na mjesto foteljeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: obucena odeca
16.10.2013 15:00:01   
lesica
Ja nemam mesta za tako nešto što je Vuka postavila... tako da i dalje ostaje iza vrata.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: obucena odeca
16.10.2013 15:15:05   
jole82
Dok smo ziveli u garsonjeri nije bilo nigde mesta za "magare" (moja fotelja za stvari u mojoj sobi...devojackoj) pa smo stvari kacili na civiluk u "predsoblju" user posted image (hodnicic koji vodi do jedine sobe) i nije bilo nista nakaradno....nase dve jakne i te stvari..
E sta ti je navika...preselismo se u dosta veci stan sa sve pravim predsobljem..al mm je i dalje kacio stvari tu, umesto na civiluk na vratima u spavacoj(daleko mu)...pa je probao u kupatilu da useli po jednu majicu..
Al evo problem fixed..posto on ima i kucne carape koje nosi sat vremena dnevno, smota ih u dzep od kucne trenerke...i jednom sam ih namerno ubacila kod moje mame u tasnu koja je visila na istom civiluku u predsoblju...i onda je od blama pred tastom, iako su carape fakticki ciste, poceo "da se besi" u spavacoj user posted image
bas sam zlotvor...

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: obucena odeca
16.10.2013 15:18:26   
lesica
Hahahahaha, joj Jole user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here