|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Anketa za o sredstvima za mršavljenje!
16.12.2015 18:04:36   
Student
Drage dame,
Student sam Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu i u okviru seminarskog rada se zahteva istraživanje tržišta. Veoma bi mi pomoglo ako biste mogle da popunite ovu kratku anketu i tako mi pomognete. https://docs.google.com/forms/d/1a7xJsl8iIqtwU7b0rdwwon9FNcKD5qPPgDPy7Me-gqI/viewform

Unapred zahvalna, Student

< Poruku je uredio Student -- 16.12.2015 18:11:30 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Anketa za o sredstvima za mršavljenje!
17.4.2018 14:32:51   
findere
Tablete za mršavljenje
Zabranjeno reklamiranje bez dogovora sa Marketingom RR!

< Poruku je uredio veselica RR -- 17.4.2018 14:54:00 >

(odgovor članu Student)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Anketa za o sredstvima za mršavljenje!
11.5.2018 0:01:07   
Student
Poštovana ko god da ste,

Imam par saveta za Vas:
1. Kada odgovarate na poruke svojih korisnika,poželjno bi bilo da to ne bude 2 i po godine kasnije.
2. Pažljivo čitajte poruke svojih korisnika-da ste se malo dublje udubili u moju poruku, shvatili biste da nigde nije spomenut nijedan konkretan proizvod jer je ovo bila anketa za seminarski rad koji je potpuno fiktivan.
3. Ako želite da ikada vidite korisnika ponovo na vašem sajtu, koristićete formalni poslovni jezik a ne uobičajeni govor koji se Vi ovde divno demonstrirali.

Hvala Vam ni na čemu i želim Vam puno sreće u budućem poslovanju,trebaće Vam.

Pozdrav,
Student

(odgovor članu findere)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Anketa za o sredstvima za mršavljenje!
11.5.2018 23:47:14   
gagana83
Postovani studente,

Imam par saveta za Vas:
1. Pazljivo citajte poruke ostalih korisnika - da ste se malo dublje udubili u poruke shvatili biste da je moderator (veselica rr) opomenuo clana pod nazivom findere, a ne Vas.
2.Ako Vam ponovo bude trebala pomoc oko ankete, ili bilo kakva druga pomoc, budite malo manje drski i bezobrazni.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Student)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Anketa za o sredstvima za mršavljenje!
12.5.2018 0:22:04   
Student
Poštovani administratori,

Imam par stvari da kažem:
1. Izvinjavam se na greški. Odgovor koji mi se prikazao izgledao mi je kao da je meni poslat i uistinu, ja sam na kraju bila osoba koja nije pratila šta napisano i zbog toga se izvinjavam. Pogrešila sam.
2. Više mi ne treba Vaša pomoć jer završavam fakultet. Pomoć mi jeste bila potrebna kada sam radila anketu i kontaktirala Vas ,administratore, radi pitanja oko cene reklamiranja na Vašoj stranici. Niko mi nije odgovorio. Ali jeste našli za shodno da mi odgovorite kada sam iskoristila drugačiji ton. Moja greška jeste što nisam shvatila za koga je bila namenjena poruka i ustvari sopstvene reči okrenula protiv sebe, i zbog toga se izvinjavam. Ali pomoć više neću tražiti od Vas,tako da mi nije u planu da prestanem da budem drska i bezobrazna. Praksa pokazuje da ljudi više reaguju na takav ton.

Hvala Vam na odgovoru,ali ipak mislim da je trebalo samo da obrišete sve pre nego da se prepirete sa mnom. Ja možda jesam ispala glupa,ali Vi ste ispali neprofesionalni,što je mnogo gore.

Srdačan pozdrav,
Student

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here