|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 10:48:14   
Anoniman
Ima tema o sex-u... znam... ali text koji sam sada pročitala na Krstarici mislim da zavrednjuje novu temu... kopiraću vam deo texta:

Seks na podu (ponegde se i oderete zbog trljanja o tepih, ali nema veze, baš je žestoko bilo). Seks na kuhinjskom stolu, na kuhinjskom podu (pločice umeju da budu neudobno hladne), na sudoperi (hm, kuhinja baš pruža razne inspiracije za seks). Seks u kupatilu - u kadi, pod tušem, na veš-mašini (neki sanjare o seksu na veš-mašini dok radi centrifuga, pitanje je koliko je to izvodljivo). Seks uza zid. Seks u liftu. Seks napolju (uz mogućnost da vas neko vidi, pa i da vas uhapse zbog nedoličnog ponašanja na javnom mestu). Seks u automobilu. Seks ovamo, seks onamo... Uz sve moguće predloge može izgledati kao da je seks u krevetu nešto potpuno prevaziđeno, samo za one nemaštovite.
Seks u krevetu i te kako ima svojih prednosti. Udobno je. Ako je u vašoj spavaćoj sobi, imate privatnost i niko neće doći da vas hapsi zbog toga. Čista, mirisna posteljina takođe može da doprinese uživanju, kao i to što ste na teritoriji na kojoj se osećate bezbedno. Jesmo li pomenuli da je udobno?
 
Jesmo već pričale o ovome? Gde koja voli? Čak ni ne gde koja voli, nego... jel experimentišete, ili ipak zaista više volite krevet? Jesmo spomenule onaj kauč... trosed, dvosed kao mesto gde se najviše dece začinje...

< Poruku je uredio Tasha RR -- 25.3.2009 10:49:34 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 10:53:22   
Anoniman
Seks na podu (ponegde se i oderete zbog trljanja o tepih, ali nema veze, baš je žestoko bilo)


poslije sam sanirala rane , al bilo je zestoko user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 10:59:01   
Modessty
user posted image user posted image user posted image taj sex na mašini dok radi nismo probali. Bilo bi me strah da nam se ne pokvari mašina pa da istrči vrela voda user posted image deluje mi nebezbedno!
A na podu smo probali, stvarno žulja tepih, a parket je nekako hladan i neudoban.
U kadi nikad nije bilo dovoljno mesta za mnogo mrdanja user posted image i mnogo bre klizavo
više je to bilo plakanje od smeha nego sex user posted image
sto je ok ako je dovoljno jak da izdrži user posted image narvno treba da je drven. staklo lako puca
šta ono beše još?
A da!
tuš! hm probali i to... i tu mu dodje nekako klizavo.

probali mi i u prirodi na vrh planine! e to ima svoje čari. Naravno ako imate neko ćebence da vas ne žuljaju ledja kolenca i ostali delovi tela i da naravno nema mrava i raznih buba koje bi mogle...ovaj... da udju tamo gde ne treba user posted image

Krevet mu nekako dodje najbezbednija i najudobnija varijanta user posted image sve jedno da li je dvosed ili trosed ili onaj veliki "bračni"
mada i tu ima opasnosti po život user posted image npr da zakačite nogom sliku koja stoji na zidu pored kreveta i da vašem dragom padne na glavu..... ili da precenite veličinu kreveta pa da u isprobavanju raznih akrobacija padnete sa istog user posted image user posted image user posted image

Ipak, gde je tu uzbudjenje ako bar malo nema neke "opasnosti"?!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:00:27   
Modessty
Zaboravih na sex u autu! Vrlo uzbudljivo! Samo nemojte da stanete nizbrdo i da slučajno spustite ručnu kočnicu jer vas žulja user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:06:35   
Anoniman
e da auto... lijepe uspomene ... ne pamtim kad smo ...ima godina ...bas smo omatorili jbg

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:07:20   
Modessty
Lenka ne pominji godine!!!user posted image za seksualne akrobacije nikad nije kasno!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:08:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

Zaboravih na sex u autu! Vrlo uzbudljivo! Samo nemojte da stanete nizbrdo i da slučajno spustite ručnu kočnicu jer vas žulja user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa ne radi se to na prednjem sedištu, već na zadnjem... user posted image

Znaš onu od Dugmića... NA ZADNJEM SEDIŠTU MOGA AUTA...user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 25.3.2009 11:09:20 >

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:08:22   
Anoniman
ne radi godina koliko radi drugih obaveza ... nemamo kad ...pa mi lakse reci da smo omatorili... 

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:09:50   
Anoniman
"ja joj kazem ne budi luda bice na bolje sto puta na zadnjem sjedistu moga auta oooooooooooo"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a ja na poslu... mogla bi se pauza iskoristiti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:10:22   
Anoniman
Lenka...

"Deco... mama i tata idu malo da se provozaju, budite dobri!" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:12:22   
eugenija
Ja gotivim kombinaciju zida i kreveta... Uvek mi se jedna noga nađe nekako na ziduuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:13:04   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

mogla bi se pauza iskoristiti user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:14:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

mogla bi se pauza iskoristiti user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image



vid, vid - šta se praviš fina? user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:17:01   
eugenija
Ko se pravi fina? user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:18:35   
Jacaca
Mi smo tri godine imali vodeni krevet i sve vreme sam se borila da ga izbacimo, zbog previse ljuljanja promeni ritam koji ti bas prija uuuuuuuuuuuuuuuuuuuufffffffffffffffffffff tako da sada imam madrac i zadovoljna sam, a vodeni je u podrumu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Komformista sam sve te neudobne stepenice zuljaju, auto skuceno, trava ima mrave, pesak se lepi pa mi deluje prljavo, pod-bole ledja ili kolena, bazen klizavo.......vracam se na moj madrac tako opusteno i najvise uzivamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:21:58   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Mi smo tri godine imali vodeni krevet i sve vreme sam se borila da ga izbacimo, zbog previse ljuljanja promeni ritam koji ti bas prija uuuuuuuuuuuuuuuuuuuufffffffffffffffffffff tako da sada imam madrac i zadovoljna sam, a vodeni je u podrumu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Komformista sam sve te neudobne stepenice zuljaju, auto skuceno, trava ima mrave, pesak se lepi pa mi deluje prljavo, pod-bole ledja ili kolena, bazen klizavo.......vracam se na moj madrac tako opusteno i najvise uzivamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo bičice!!!!!!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:23:19   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Pa ne radi se to na prednjem sedištu, već na zadnjem... user posted image

Znaš onu od Dugmića... NA ZADNJEM SEDIŠTU MOGA AUTA...user posted image


pa da... al kad imaš zadnje sedište!!!user posted image
kad je mali sportski auto i ima nešto pto ne bi moglo ni da se nazove zadnjim sedištem onda radiš sve na prednjem sedištu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:24:39   
Modessty
Jaco ja nisam nikad probala vodeni krevet?! Baš me interesuje kakav je osećaj

jedna moja prijateljica kaže da najviše voli krevete koji sami odskaču pa ne moraš mnogo da se mučišuser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:25:01   
morena
meni je najdraže na stolici. user posted image

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:25:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Pa ne radi se to na prednjem sedištu, već na zadnjem... user posted image

Znaš onu od Dugmića... NA ZADNJEM SEDIŠTU MOGA AUTA...user posted image


pa da... al kad imaš zadnje sedište!!!user posted image
kad je mali sportski auto i ima nešto pto ne bi moglo ni da se nazove zadnjim sedištem onda radiš sve na prednjem sedištu user posted image user posted image user posted image


Ili haubi... user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:26:56   
eugenija
A hauba vrela, pa guza dođe kao kod majmunčića crvenauser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:27:41   
Modessty

IZVORNA PORUKA: eugenija

A hauba vrela, pa guza dođe kao kod majmunčića crvenauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 11:29:40   
Anoniman
E pa nemojte dugo da se vozate... samo od polazišta do odredišta.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 23
   [Obrisana poruka]
25.3.2009 13:06:20   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 13:08:58   
eugenija
IZVORNA PORUKA: gagi

da ne zaboravljam sex na fakultetu ha ha to je bilo super na stoluuser posted image


Oho ho ho ho! S kim? Nadam se ne sa profesoromuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here