|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Navigacija
13.8.2009 10:43:40   
Anoniman
Vučko me je podsetila sa onim da joj se muž pojavio juče kod kuće sa Nintendo Wii. Tako se i moj pojavio sa navigacijom, za koju sam ja smatrala da nam je totalno nepotrebna.
No, ispostavilo se da je odlična spravica.
Jel je imate u autu?
Jel vam se dopada?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Navigacija
13.8.2009 10:45:06   
Anoniman
imam ugrađenu u autu ... odlično ako ideš negdje vani... a ovdje mi baš i ne treba 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Navigacija
13.8.2009 10:46:49   
Anoniman
Vidim da je taxisti sve češće imaju u autu. Samo što uvek odredi duži put, pa se ja uvek inatim, i vičem "Nemojte tuda kuda navigacija kaže!" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Navigacija
13.8.2009 10:49:36   
Anoniman
ma jašta fol određuje kuda je kraće ...ali te vodi onim putem koji je duži...jer je tim kraćim kao gužva (jer to čudo i to javlja) ....


ej ženo a oni monitorčići (lcd) kao za dječurliju da im natakariš na naslon za glavu (na prednje sjedište) da gledaju crtiće dok putujete negdje e to je dobra stvarka

user posted image



kako li mi preživismo bez svih ovih čuda nikada mi neće biti jasno
pozdrav generaciji user posted image

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 13.8.2009 10:51:19 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Navigacija
13.8.2009 10:54:44   
Anoniman
Portable DVD player KLIK user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Navigacija
13.8.2009 22:47:19   
guppy RR
Koristim navigaciju... jako sam "izgubljivo" stvorenje.
user posted image user posted image

Navigacija mi je u mobilnom telefonu, tako da kud ja, tu ona user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Navigacija
13.8.2009 23:08:41   
Leki 77
Moj suprug ima GPS u kolima, ja nemam (mada imam na telefonu, ali nisam poskidala sve mape, tako da to vazi samo za Srbiju) i veoma je korisna stvar. Mnogo nam vise znaci za putovanja po Srbiji nego po inostranstvu, jer sam ja fanatik za "pripremu putovanja" tako da uvek poskidam Michelin-ove mape za datu destinaciju, tako da smo prilicno potkovani, GPS nas samo dodatno savetuje. Zgodna stvarcica, narocito Garmin jer imaju odlicne mape. To govorim iz iskustva sa posla jer smo koristili i neke jeftinije varijante koje i nisu bile za pohvalu. Mada, entuzijasti uvek mogu sa neta za bilo koju spravicu da skinu dobre mape.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Navigacija
25.2.2010 22:58:36   
Alexis79
Navigacija je zakon

Imamo Garmin uredjaj i nigde ne idemo bez njega.Koliko je dobar pokazuje sledece.
Isli smo za Bugarsku letos .Moj zmu vozio do Sofije i naravno umorio se.
Sela ja da vozim a ona zenska sa garmina da prica i mi stigosmo do Suncevog brega a zmu i dalje spava.

Obozavam takvu vrstu gedzeta

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Navigacija
25.2.2010 23:05:17   
viking
Mi isto imamo, ali naša Nensi je glupa kao noć! Koliko je u nekim situacijama super, negde se tako pogubi i zaglupi da mi dođe da je izbacim kroz prozor. U pokretu!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Navigacija
26.2.2010 12:54:28   
Alexis79
Najbolje je kad se pogubi na nekom delu puta pa iz sveg glasa drekne "Preracunavam !"
Ponekad me toliko uplasi...


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Navigacija
10.7.2013 17:03:41   
Figaro88
Treba mi neki link da skinem mape za Prestigio navigaciju.Na svaki koji kliknem antivirus me upozoravauser posted image
Mene nervira kad krene da se preracunava,tako nas je jednom vozala u krug,stalno se gubio signal,a mi ne znamo putuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Navigacija
10.7.2013 17:37:06   
Anoniman
Nama se prosle godine pokvarila u povrataku sa Tasosa, u Kavali, tako da smo jedva u Solunu pronasli parking, a taj sto smo nasli placali smo 10 e sat vremena, tako da smo za 3 sata pukli 30 evra...user posted image

(odgovor članu Figaro88)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Navigacija
10.7.2013 17:38:42   
Anoniman
e da i ponekad me nervirao njegov glasuser posted image
moramo da kupimo novu , ako imate neku preporukuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Navigacija
11.7.2013 10:49:22   
cvećka
I mi imamo Garmin Nuvo... uf, ne znam sad koja oznaka tacno, moram da pitam zmua, jer je i kutija u kolima... Prosle godine kupljena, oko 160e, super je, ulicu uvek nadje i najkraci ili najbrzi put, jedino se nekad zbuni oko broja u ulici, ali kad je vec nadjes, to nije toliki problem... Uz doplatu od 1000 i nesto smo dobili dozivotno azuriranje za zemlje Balkana. Najdalje smo sa njom isli na Lefkadu u Grckoj i nije nam gresila nigde.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Navigacija
3.11.2013 19:47:42   
nata11
Ja imam na tel i retko je ukljucujem jer ova 'Nevena' (glasic) je uzasno iritantna. Kakav piskav glasic. user posted image user posted image

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Navigacija
30.6.2018 14:04:21   
Anck Su Nmaun
Mislim da danas stvarno nema potrebe za samim aparatom za navigaciju jer toliko ima mobilnih aplikacija da ne vidim svrhu.
Ja licno imam instaliran Here we go i savrsen je!
Isli po celoj Srbiji, za Grcku na vise strana, Madjarsku, Austriju...savrseno radi!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Navigacija
30.6.2018 14:53:51   
gagana83
Slazem se Anck. Mi imamo neku navigaciju ali je godinama ne ukljucujemo. Aplikacija Here we go odlicno radi posao. Cak nas je vise puta po Grckoj vodila brz greske i do plaza do koje vodi zemljani put.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Navigacija
30.6.2018 15:14:03   
mama Jo
Tako je. Mm koristi mape na tel.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Navigacija
30.6.2018 17:33:23   
Ana RR
Mi smo kupili u Kanadi jer tamo nema boga da se snađeš bez navigacije. Svi je koriste, čak i ljudi koji ceo život žive u istom gradu. Jednostavno, grad je veliki, raširen, ima milion ulica.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Navigacija
30.6.2018 18:01:41   
Anck Su Nmaun
Ma da se.koristi je ok, ja je koristim i po NS al kazem da aad sve imas na aplikaciji da nema potrebe da je kupujes. Osvezim mape s vremena na vreme.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Navigacija
30.6.2018 18:40:39   
Maraj
I meni je na tel super. Cak i google mape. Imam ono da leske dodjem do neke ulice. E u milimetar me dovede ispred zeljene adrese

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Navigacija
1.5.2019 19:41:10   
kamičak
Skoro pa netaknuta stvar u autu, a ne bas malo placena. Muski bas ne vole da im neko govori kuda da idu :)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Navigacija
1.5.2019 19:53:52   
Filadendronka
Prevazidjena, posto gotovo svaki telefon ima sad mape. A takodje postoji aplikacija Here koja radi bez Interneta, samo se skinu unapred mape zemalja gde se putuje. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Navigacija
2.5.2019 16:15:31   
Ana RR
U Kanadi smo stalno koristili pošto je tamo odlazak bilo gde bez navigacije nemoguća misija. Ovde ne koristimo, mm zna sve u sitna crevca.

Jednom smo išli kod kumova u neko selo kod Šapca, zavučeno sačuvaj me bože. Navigacija nas odvela 20 km dalje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Navigacija
2.5.2019 22:23:29   
kamičak
Jos jedna stvar, navigacija ne zna kad su radovi na putu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here