|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moj najveći blam
16.3.2009 14:51:42   
Anoniman
user posted image  
Sada ne mogu da se setim koji bih napisala, pa kada smislim... pišem, a do tada vi slobodno pišite. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Moj najveći blam
16.3.2009 17:15:30   
prase
Uuuuuuuuuu... kod mene je teško i napraviti uži izbor, ja malo-malo pa se izblamiram user posted image Stigao mi mail od neke poznanice, kao da se učlanim u neku njenu grupu prijatelja. Prvo sam razmišljala da li uopšte to da uradim, nije da se baš družimo, ali posle pomislih kako sam inače bila jako dobra sa njenim mužem i kako je to bzvz ako joj treba neki određen broj ljudi u grupi i odlučim da to uradim. Naravno, sedim u kancelariji i nisam planirala da odvojim baš puno vremena za to. I tako ja klikćem "yes", "yes", "yes", "ok", "ok", "ok" i piše tamo da je sve uspešno završeno, hvala puno, bla-bla-bla. Odem da proverim drugi e-mail i malo me nije šlog strefio. Pozivnica od mene za mene da se učlanim u istu tu grupu (grupa se zvala nešto tipa "zezanje i druženje"). Sve sa time da me "zmajče" poziva da se učlanim. Kakvo bre zmajče, pa to je poslato sa onog mog mail-a?! Kako se to "samo" poslalo? I onda shvatih da je jedno od onih "yes" ili "ok" bilo pitanje da li da pošalje poziv za tu glupost na ceo moj address book user posted image A u address book-u dekan mog fakulteta, svi prodekani, moj mentor, svi profesori sa kojima sam ikada imala korespodenciju, moj mentor iz naučno istraživačkog instituta gde sam radila magistarski, moj šef... I dan-danas me svi zezaju za to. Oni fini su prećutali celu blamažu, a oni nezgodni nikako da odustanu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Moj najveći blam
17.3.2009 10:12:52   
eugenija
IZVORNA PORUKA: prase

A u address book-u dekan mog fakulteta, svi prodekani, moj mentor, svi profesori sa kojima sam ikada imala korespodenciju, moj mentor iz naučno istraživačkog instituta gde sam radila magistarski, moj šef... I dan-danas me svi zezaju za to. Oni fini su prećutali celu blamažu, a oni nezgodni nikako da odustanu...


Aaaaaaaaaaaaaaaa, a jooooooooooooj, drago Prase, aaaaaa.. Ne znam da li da se smejem ili šta da radim? ! ? Aaaaaaaaaa


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Moj najveći blam
17.3.2009 10:35:27   
Anoniman
Jao ne mogu da se setim ni jednog onako baš baš blama... ono kada su me posle povraćanja po diskoteci, svi na Štrandu (nepoznati) sledeće jutro pitali da li sam dobro... to nije blam, to je čista sramota... nije zanimljivo... ni ono kada sam imala fazu da mi nije jasno zašto svi kažu da kada se ceo obučeš u crno i imaš crne cipele zašto onda ne možeš imati bele sportske zokne na to... Imala sam i gorih stvari, samo nikakao da se setim. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Moj najveći blam
21.3.2009 12:32:37   
Sneža
U životu se najviše bojim vode(davila se,skoro uspešno),i zubara.I Imala sam neki stomatološki problem,i morala hitno da izvadim dva zuba,i to ću sve raditi kod drugarice koja je zubarka.Odem ja,dobijem anesteziju,sva nabubrim od iste,povadi ona meni što se vaditi mora,i ja sad krećem kući i idem na autobus.Ali vidim ja nešto mene ljudi kao ono malko čudno gledaju,al sve mislim da sam otečena od anestezije.Dođem na autobusku stanicu,čekam bus,ali svi se nešto okreću za mnom,zgledaju me,ma mislim se pa ljudi to je samo anestezija,nije me niko tukao.Dolazi autobus,i ja sagnem glavu da izvadim pare za kartu,kad ono imam šta videti.Meni oko vrata još uvek zavezana ona zubarska portikla onako baš lepo krvava!Ajoj blama,skinula sam je kao nije mi ništa,stavila u torbu,i od tad kad god završavam kod zubara,proverim da li su svi instrumenti,čaršavi i sl.,ostali tamo gde treba!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Moj najveći blam
24.3.2009 10:01:45   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Moj najveći blam
24.3.2009 10:09:09   
Natasajvc
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Snezo ti si bas user posted image

_____________________________

Moje ljubavi najvece
Tara, Tijana, Sanja, Nenad i Rada

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Moj najveći blam
24.3.2009 10:22:09   
morena
Imala sam i ja svojih trenutaka. Na putu u Rusiji, cijela naša grupa na večeri u nekom finom restoranu. Ja otišla u wc, ljeto je bilo, ja u suknji. Idem ja iz wc-a, vidim svi me gledaju, okreću se za mnom, ja mislila "mora da dobro izgledam danas", još ja zastala kraj stola mojih kolega, pričala nekih 5 minuta i kad sam došla do svog stola i htjela sjest, krenem ja da popravim suknju odotraga, da se ne zgužva kad sjednem, a ono nema ničega! Meni se cijela suknja smotala oko struka odotraga, a ja u tangama prošetala kroz cijeli restoran!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Natasajvc)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Moj najveći blam
24.3.2009 10:26:54   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Moj najveći blam
24.3.2009 10:31:00   
Anoniman
wow user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image morena

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Moj najveći blam
24.3.2009 13:07:34   
Sneža

IZVORNA PORUKA: morena

Imala sam i ja svojih trenutaka. Na putu u Rusiji, cijela naša grupa na večeri u nekom finom restoranu. Ja otišla u wc, ljeto je bilo, ja u suknji. Idem ja iz wc-a, vidim svi me gledaju, okreću se za mnom, ja mislila "mora da dobro izgledam danas", još ja zastala kraj stola mojih kolega, pričala nekih 5 minuta i kad sam došla do svog stola i htjela sjest, krenem ja da popravim suknju odotraga, da se ne zgužva kad sjednem, a ono nema ničega! Meni se cijela suknja smotala oko struka odotraga, a ja u tangama prošetala kroz cijeli restoran!! user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 11
   [Obrisana poruka]
11.4.2009 9:22:19   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Moj najveći blam
14.3.2011 20:28:46   
dunja RR

Nije moj, ali je njen, pogledajte do kraja snimak user posted image

KLIK

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Moj najveći blam
14.3.2011 20:33:04   
Anoniman
Pre nekoliko godina moja mama dodje na ideju samo ne znam odakle joj to da koristi umesto kreme za lice vazelin sa nevenom. I sad gospodju sramota da udje u apoteku i da trazi nego moli mene da ja to odradim. A mene sad kao nije sramota user posted image I ajde reko da joj pomognem krenem ja po vazelin. I idem ti tako od apoteke do apoteke u ulici gde je DZ. A tu su apoteke naredjane jedna pored druge. I sad onako besna i sto niko nema vazelin sa nevenom jer imaju samo obican ja ne primetim da u svoj onoj euforiji udjem u prodavnicu sve za 69. I pitam ja jel imate vazelin za nevenom a onaj dekica kaze devojcice ovo je sve za 69 user posted image user posted image Htela sam da crknem u tom momentu user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Moj najveći blam
14.3.2011 21:10:09   
madre
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Nije moj, ali je njen, pogledajte do kraja snimak user posted image

KLIK


skoro nisam nesto ovako dooobrooo odgledalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Moj najveći blam
14.3.2011 21:21:48   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: madre

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Nije moj, ali je njen, pogledajte do kraja snimak user posted image

KLIK


skoro nisam nesto ovako dooobrooo odgledalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jel da user posted image



(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Moj najveći blam
14.3.2011 21:22:46   
Anoniman
Jaaaaadna devojka , jednostavno nije joj bio dan user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Moj najveći blam
14.3.2011 21:26:03   
madre
vec sam prosledila daljeuser posted image otislo na fb profil, da se ljudi malo nasmejuuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Moj najveći blam
14.3.2011 21:28:17   
Pretty78

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Nije moj, ali je njen, pogledajte do kraja snimak user posted image

KLIK


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Moj najveći blam
14.3.2011 21:30:05   
Anoniman
Moj najveći blam ? Jedan od njih :

Propala kroz krevet (francuski) sa bivšim momkom u sred ... user posted image Tj , oko nas ostala drvena konstrukcija , a mi sa dušekom ljosnuli na pod . I ajd to što smo propali , nego na sve to njegov ujak brzinom svetlosti doleteo gore u stan (on je živeo ispod i pazio na stan mog bivšeg) , otključao vrata i zatekao nas kako se kobeljamo u potrazi za gaćama . user posted image Još matori perverznjak , pilji u nas i ne pomera se , a ovaj moj sve gleda u njega , koprca se vukući čaršav i viče "sve je u redu , ujko , sve je u redu , ujko" user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Moj najveći blam
14.3.2011 21:31:44   
Nensi*
Ahahahah,jao bubo mi smo tako propali u krevetu na sprat user posted image user posted image user posted image Bili smo gore,i one letvice se razdvojile user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Moj najveći blam
14.3.2011 21:38:48   
Anoniman
Juuu , pa vi ste sa visine ... Kaskaderi , bokte ! user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Moj najveći blam
14.3.2011 21:40:56   
Dora
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Nije moj, ali je njen, pogledajte do kraja snimak user posted image

KLIK



Jao, bože!!!user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Moj najveći blam
14.3.2011 21:45:54   
magnetic
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Nije moj, ali je njen, pogledajte do kraja snimak user posted image

KLIK

ahahaha ponavljala sam kraj nekoliko puta,crkoh od smehauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Moj najveći blam
14.3.2011 21:49:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Nije moj, ali je njen, pogledajte do kraja snimak user posted image

KLIK



Jel se ta devojka pokrila ušima i sakila u sobu!? O Bože me sakloni! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here