|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i mamama?
21.8.2009 14:20:10   
eugenija
Ovo mi stvarno NIKAD neće biti jasno!!!

Ima li neko ideju?????


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
21.8.2009 14:49:40   
eugenija
Anyone?

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
21.8.2009 14:50:20   
Debeljuca
ne... ali mi se desilo... da me neki prilicno zgodan tip spopada... a stomak se vidi uveliko...

e sad koji im je djavo??? pojma nemam...

ali primecujem da bas dobacuju... mozda cak i vose nego pre... cak sam se vracala iz prodavnice sa mm, kad su nam dobacili neki momci iz kafica.. aj mi daj zenu ja cu da budem otac te bebe...

ja licno mislim da je to pomalo bolesno... iako je pomalo blaga rec...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
21.8.2009 14:55:35   
eugenija
A Debeljuco, jbte još si i sa suprugom bila.. pa stvarno nema smisla.. šta je s tim momcima mh!!

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
21.8.2009 14:57:47   
marince1
Meni se skoro nabacivao tip,a ja bila 6 mesec,prvo ide stomak,pa ja user posted image
Ne razumem,sta je mislio ,da sam se malo ugjila?Nemoguce da se svesno nabacuje trudnici user posted image
To je bolesno

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
21.8.2009 15:05:29   
Anoniman
Jednom sam sa mm sjedila u nekom kaficu, i za sto naspram mene je sjedio neki momak sa jos nekim tipom. Znaci meni se zivot zgadio koliko je on mene merkao sa nekim smekerskim pogledom, stalno mi se smjeskao. Onda se posle prebacio da svjedi ledjima okrenut( do tada sam mislila da se tripujem da me gleda), i onda je poceo da se okrece i opet da se smeska. Mm ga je svaki put prostrelio pogledom, ali mislim da nije htjeo da reaguje jer sam bila u delikatnom stanju. Gadila sam se samoj sebi. PERVERZNJAK JEDAN. Bila sam u 8 mjesecu, trbuh do zuba.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
21.8.2009 15:18:59   
Brand new mama
I meni se u zadnjih mjesec dana to desilo par puta,mada ja mislim da je to zbog toga sto sad imam dekolteuser posted image  Posto nosim dosta visoko, a cim imam neku tamniju majicu-vidi se da imam stomak samo iz profila,ljudi se mozda zbune.Mada,definitivno sam crkla od smjeha kad mi se "smjeskao" neki lik na biciklu -kad me skontao iz profila samo sto nije pao od zbunjenostiuser posted image Ali sa druge strane,mozda jeste anti-feministicki i sta ti vec znam, bolje da nam dobacuju,nego da nam se sklanjaju u fazonu"Izvolite gospodjo" Nemam zelju da me sutra svi gledaju kao gospodju mamu i obracaju mi se sa duznim postovanjem.Onda mislim da bi mi bio red da se povucem u penziju sa sve haljinama na sitne cvijetice i pundzom a la Jovanka Broz
P.S. Meni je licno smjesno kad mi bilo ko dobacuje ili komentarise moj izgled,jer se nikad nisam osjecala kao neka super cica kojoj treba glasno izrazavati odusevljenje

< Poruku je uredio Brand new mama -- 21.8.2009 15:22:51 >


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
21.8.2009 17:44:40   
prolece
dobro su se vaši muževi uzdržali, ovaj moj bi im razbio zube i iščupao jezik(ako ne i nešto gore).user posted image skoro me je neki dečko gurnuo u prolazu mm popiuser posted image , dohvatio ga za ruku i počeo s njim da se raspravlja i hoće da ga bije. na svu sreću prošlo je bez tuče. zaštitnički se ponaša prema ženama, a pogotovo user posted image . btw imamo ćerku, a i druga je na putu biće veselo kad krenu izlasci.

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
21.8.2009 18:39:05   
magnetic
Ma ja mislim da to ne radi niko normalan samo bolesnici

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
21.8.2009 18:42:51   
2002m
IZVORNA PORUKA: prolece

. btw imamo ćerku, a i druga je na putu biće veselo kad krenu izlasci.
Bice kao Nikola K.  u Mi nismo Andjeliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
21.8.2009 18:44:24   
magnetic

IZVORNA PORUKA: 2002m

IZVORNA PORUKA: prolece

. btw imamo ćerku, a i druga je na putu biće veselo kad krenu izlasci.
Bice kao Nikola K.  u Mi nismo Andjeliuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
21.8.2009 18:45:26   
prolece
u najboljem slučajuuser posted image user posted image user posted image ili Martin Lorens u "Bad boys"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
22.8.2009 10:18:08   
NadaR
zato sto su glupiuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
22.8.2009 15:27:41   
afrodita
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

zato sto su glupiuser posted image

k'o Pepi i Cupi
nikad necu zaboraviti kad mi je u trudnoci
dobacio jedan "Pepi" a mozda je bio i "Cupi"
Hteo bih da budem tvoj ginekologuser posted image
To je neko dokazivanje u drustvu samo su nekulturni
ali nisu bolesni malo su napaceni i tako... pusti budale

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
22.8.2009 15:32:35   
Anoniman
Joj Afro da li ti je nekada neko rekao da licis na Sladju Delibasic? user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
22.8.2009 15:35:42   
Lu
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Joj Afro da li ti je nekada neko rekao da licis na Sladju Delibasic? user posted image

Pročitala si mi misli,Miljana!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
22.8.2009 15:44:00   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Joj Afro da li ti je nekada neko rekao da licis na Sladju Delibasic? user posted image

jeste, puno njih, i ne smeta mi touser posted image
sad ce Tasha odma da kaze jeste samo vam je nos
drugacijiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
22.8.2009 16:04:56   
Anoniman
Boga mi Sladja je riba, ima 42 god, a kako je zategnuta. Blago njoj. Ali iste ste!

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
22.8.2009 16:07:30   
afrodita
Ova slicica je njena, a ne znam da li si videla
moj album ili kako zamisljamo forumasice

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
22.8.2009 16:08:15   
Lu
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Boga mi Sladja je riba, ima 42 god, a kako je zategnuta. Blago njoj. Ali iste ste!


"Zatežu" se obeuser posted image
Ubiće nas modoviuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Zašto muškarci dobacuju i trudnicama i ma...
24.10.2018 0:29:02   
Dora89
Odmeravali su me u trudnoći, čak i na plaži, ali nisu dobacivali i nisu ništa pokušavali. Prolepšala sam se u trudnoćama i posle porođaja, više su me tad odmeravali nego u "normalnom" stanju. Čak nekad ne primete stomak na prvi pogled, onda krenu, ali posle primete i odustanu.Ali znam par slučajeva da je dečko počeo vezu sa trudnicom u odmakloj trudnoći koju je otac bebe ostavio. Pa, sad, otkud znam, ako su te trudnice mogle da im budu privlačne i ga ih zavole, iako ne nose njihovu decu, to može da objasni muvanje trudnica.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here