|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pančevački buvljak
30.4.2010 14:54:15   
Anoniman
Već neko vreme planiram da sa zaovom i kumom odem do Pančeva i prozujim po buvljaku...user posted image
Nisam nikada bila!

A baš bih volela da odem i vidim šta ima...

Inače, mene mm zove Džej, jer kada su stvari i kupovina u pitanju gora sam od ... user posted image

Kažu, da se svašta nešto može naći i da čuvam novčanik dok se probijam u gužvi...pih!

Pa tako je svuda ...

Nego, ima li tamo parking ?

Kojim danom je najveća gužva ....?




  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pančevački buvljak
30.4.2010 15:40:07   
Anoniman
Imas parking odmah pored buvljaka, placa se nesto sitno. Znam samo da ponedeljkom ne radi, tj.radi ali nema prodavacauser posted image
Ja sam bila svega 2 puta, i to na blic, pa nisam sve uspela ni da pregledam. Koliko sam videla ima svega i povoljno je dosta.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pančevački buvljak
30.4.2010 15:44:05   
*Alexx*
Mislim da ima parking. Ja ne volim buvljake, jer je večita gužva, uvek je vruće... Ali ko voli - mislim da je povoljan user posted image Ali bolje da se javi neko ko je više upućen user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pančevački buvljak
30.4.2010 15:48:38   
Anoniman
Aha , čula sam i ja da ima taj jedan dan u nedelji koji nije pijačni, pa se sve pitam da ne ubodemo baš taj ... user posted image
Znači, ponedeljak ...
Očekujem gužvu ali meni nije problem imam široka ramena! user posted image



(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pančevački buvljak
30.4.2010 15:50:32   
Anoniman
Prvi put kad smo bili ja sam gurala uspavanu bebu u kolicima, i prolazili smo bez problema. To je sto se tice guzveuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pančevački buvljak
30.4.2010 15:54:45   
Tara
Obozavam buvljak u Pancevu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Guzva je ogromna , uzas , naravno cuvaj novcanik da ti neko ne mazne user posted image
Ima svasta nesto , sve je jeftino , tako da kad krenes da kupujes , daj ovo - daj ono - bas je jeftino,
mozes da potrosis dosta para. Ima svasta nesto za kucu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pančevački buvljak
30.4.2010 16:02:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zille

Prvi put kad smo bili ja sam gurala uspavanu bebu u kolicima, i prolazili smo bez problema. To je sto se tice guzveuser posted image


user posted image

IZVORNA PORUKA: Tara

Ima svasta nesto , sve je jeftino , tako da kad krenes da kupujes , daj ovo - daj ono - bas je jeftino,



da, tako je to kad se krene pa sve ti treba ...
Meni je više zbog tih majičica i zezancija za svaki dan, ide lepo vreme ... kad samo pomislim koliko puta sam neku devojku pitala recimo gde je kupila neki deo odeće koji izgleda super - odgovor je bio u Pančevu ... ma i većina butika se snabdeva na sličnim mestima ... prošle godine sam dobila od drugarice super tuniku/haljinicu koja je koštala nešto smešno a ista takva  ma bre iiista u butiku duplo više .... Treba imati keša na gomili slažem se , pa kad kreneš od igle do lokomotive...! user posted image

... a treba da gledamo i one ukrase za svadbu , kažu da ima velik  i jako lep izbor...
....živeo buvljak! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pančevački buvljak
30.4.2010 17:36:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Meni je više zbog tih majičica i zezancija za svaki dan, ide lepo vreme ... kad samo pomislim koliko puta sam neku devojku pitala recimo gde je kupila neki deo odeće koji izgleda super - odgovor je bio u Pančevu ... ma i većina butika se snabdeva na sličnim mestima ... prošle godine sam dobila od drugarice super tuniku/haljinicu koja je koštala nešto smešno a ista takva  ma bre iiista u butiku duplo više .... Treba imati keša na gomili slažem se , pa kad kreneš od igle do lokomotive...! user posted image

... a treba da gledamo i one ukrase za svadbu , kažu da ima velik  i jako lep izbor...
....živeo buvljak! user posted image



MM i ja smo seve ukrase za svadbu tamo kupili, i cvetice za kicenje, peskire...cak i moje cvetove z kosu...Sve imas tamo- od igle do lokomotive...Pogotovo su jeftine te letnje stvari...Dzab-dzabe...Ja cu uskoro u letnje opremanje do PA buvljosauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pančevački buvljak
30.4.2010 17:42:32   
Anoniman
Verolino, dobro si rekla - letnje opremanje ... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pančevački buvljak
30.4.2010 17:44:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Verolino, dobro si rekla - letnje opremanje ... user posted image


user posted image user posted image user posted image
Ako je ikako moguce, savetujem ti da izbegnes vikend...Tada su guzve katastrofalne, a samim tim dignu i cene, a i veci je br dzeparosa...Znaci kad krenes, zaheftaj novcanik u dzep od farmericauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pančevački buvljak
30.4.2010 19:17:52   
Mishica 77
Kali, vikendom je naravno najveća gužva. Ponedeljak je radni dan ali ima jako malo prodavaca.
Da je povoljno, jeste. I svašta ima tj. sve što ti treba. Ja živim na 5 minuta od buvljaka i često trknem po neke sitnice: čarape, arilje majice i potkošulje...
Za praznike tu kupujemo dečije poklone. Nije mnogo jeftinije od grada ali mi je blizu.
Pitaj ako te nešto posebno zanima.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pančevački buvljak
30.4.2010 21:03:45   
Nena81
Joj od kad ja nisam bazala tamo user posted image user posted image user posted image
to nam je bila omiljena zanimacija bar jednom mesecno, sta ces sirotinja studenti. Bilo je jako povoljno, veliki izbor svega i svacega. Poslednji put sam bila pre 2.5god, kad je pocela invazija kineza, i tamo ih je bilo, skoro su potisnuli one druge prodavce i robu, nalazilo se tamo kvalitetnih majica, pantalona, dukserica, iz Turske, ovo made in chine je cist krs za ono nekad.
Kuma mi je bila pre neki vikend kaze da su vec pocele majice kratki rukav da znas. i da ima mnogo kineza i njihovog bofluka. Najbolje idi ranije do 10h da si tamo pa krenes red po red.


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pančevački buvljak
11.5.2010 18:15:17   
JULIE
Onaj dan smo isli do sela i svratili bas do buvljaka da vidim sta ima..Guzva nije strasna-cim nije smetala meni sa ovolikim stomakomuser posted image Nego,stvari za bebe su bas lepe i kvalitetne a povoljne.Kupila sam 3 seta koje sacinjavaju pantalonice,bluzica,portikla,kapa i rukavice za po 500 dindzi,i par bodica za po 200din..Sve je 100%pamuk.Kupila sam i sebi spavacice za dojilje,takodje pamucne po 500din.tako da ako imate vremena a nemate averziju prema buvljacima preporucujem da odeteuser posted image

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pančevački buvljak
19.5.2010 12:27:47   
Cvetana
Ima tamo svasta da se nadje, mada koliko sam ja primetila ono sto je kvalitetno i lepo i tamo je malo skuplje...
Preporucujem kopanje po gomilama stvari koje na tezgama koje drze Kinezi jer moze svasta lepo da se nadje, ja sam cak nailazila na donji ves benetton, esprite majcice i svakakve jos zanimacije za male pare.

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pančevački buvljak
28.2.2018 17:19:45   
Dragce86
Kao klinka sam cesto tu bila jer nam je Pa buvjak usputna stanica na putu ka tetki u Zrenjanin. Imalo je svega i svacega i znam da smo cesto nalazili i garderobe za nas i poklona za goste :D

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pančevački buvljak
28.2.2018 20:18:22   
mama Jo
Moja mama i ja smo se tamo jednomizgubile 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pančevački buvljak
2.3.2018 0:46:33   
Srecko47E
Bila sam jednom..Bas odavno.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pančevački buvljak
8.7.2018 9:45:15   
IvanaSK RR
Muz juce pricao da bi mogli otici danas, mada mi se nesto posebno ni ne ide.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pančevački buvljak
8.7.2018 14:21:54   
vonavoj
Ivana.na buvljaku vise nema nista sto nema po kineskim radnjama.. gde moze biti i jeftinije..
Ja vise i ne idem na buvljak..jedino za gace,jer su iz turskeuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pančevački buvljak
8.7.2018 14:25:28   
Anck Su Nmaun
Von kakvi kinezi pa oni su skuplji od obiycnoh butika. Ja vise ne ulazim.
Suboticki je super povoljan a Pancevacki nisam obilazila.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pančevački buvljak
8.7.2018 15:34:00   
IvanaSK RR
Vonavoj, htela sam da pogledam maci gacice i njemu neke nazuvice.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here