|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 11/18 [chat]
31.10.2018 12:43:56   
IvanaSK RR
Drage mame, nastavljamo razgovor i druženje i u Novembru! user posted image
Posto chat teme koristimo isključivo za časkanje, molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći, roditeljstvu postavljate u za to predviđenim temama.

Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zatvarati. U skladu sa tim preporučujemo da pročitate Pravila korišćenja foruma


< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 31.10.2018 12:46:22 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
31.10.2018 13:19:01   
milicicak
Mame, sta pijete?Nismo vise alergicni 💃

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
31.10.2018 13:39:56   
pari
Bravo milicicak!

Meni M jutros konacno rekao sta mu smeta u vrticu...spavanje...I ja sam primetila par meseci unazad da jako slabo spava u vrticu,kazu mi da se vrti po sat vremena,nekad zaspi nekad ne. Odlucila aam da pitam vaspitacicu da ne spava sad neko vreme pa da pratimo...Videcemo da li je to bilo u pitanju...

Ja napravila jutros cips tortilja,taj fazon...odlican je. Kasnije meso i kekse naravno 😉

Sad smo napolju jos od podne, uspela sam knjigu da citam,jupi!

Maraj,super sto ste danas zajedno pa uzivate taman po ovom lepom vremenu...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
31.10.2018 13:59:38   
IvanaSK RR
Milicicak, bas mi je drago user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
31.10.2018 16:42:12   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Mame, sta pijete?Nismo vise alergicni 💃


Jeeeej!!!! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
31.10.2018 19:29:45   
Maraj
Vece mame
Mili user posted image
Pari pa super. Divno ako mu samo to smeta user posted image osetljiv ti ke on dosta koliko sam shvatila. Sta ti kazu vaspitacice, jer moze da ne spava, tj jel se slazu one s tim?
Ja S uspavala . L legao. Danas nije spavao pa se vec oko 18h unervozio...
Mi isli gledali neki krevet ...nista nismo nasli. Bas su mi bezveze ovi sada modeli...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
31.10.2018 19:41:30   
Milena18
Super, Milicicak user posted image
Smeško, hvala na pitanju, uši su dosta bolje, ali moram još 3-4 dana na produvavanje. Bez veze mi je više i da odsustvujem sa posla, već dve nedelje kasnim svakog jutra po sat vremena.
Mi bile u šetnji. Još malo i spremanje za spavanje.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
31.10.2018 19:56:23   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Ja stigla i vecerala. Danas se ne osecam najbolje. Izgleda zbog ovog stomacnog. Mm je decu sredio.

Imam nesto da zavrsavam, pa cu da legnem. Sutra rano idem u selo.

Milena, vazno da ide na bolje.

Mili, bravo za vas.user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
31.10.2018 20:35:20   
mama Jo
Mili, super 😊
Ja jedva cekam da devojke zaspu, isrpe me jako.
Moram da sredim njihove ormane, juce su se igrale i sve izbacile napolje 😣

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
31.10.2018 20:52:34   
Misha i Ljisha
Milicicak odlicne vesti. Sjajno. 
Inace nisam jos zavrsila haljinu. Juce sam samo prednju stranu.
Danas je opet jedan od onih dana kad zahvaljujem Bogu sto je pri kraju. Uzas jedan. Ceo dan je njakao. Presla sam sa njim bar 5km vozala ga kolima da se smiri. Vozala nunala zabavljala. A on samo njace. Jao kad ce porasti.
Imamo EEG glave u ponedeljak u 9 rekla sam im da tad spava. I idemo posle toga privatno da odradimo alergo test na nutritivne alergene i onda se nadam ja od utorka na posao 😂 i obavismo sve najvaznije stvari. Posle mm ima UZ za GER i neurohirurha u novembru. U decembru oftalmologa i u januaru psihologa.  Nista strasno. Mocice on to sam. 
D je danas bila izuzetna na treningu.  Ali su je udarili u stomak klizaljkom. Eno kuka. Sad ne znam ako nastavi da kuka i ako ne dao Bog izadje modrica jos vodicu je kod dr. Izes ga. Desava se. Ja se samo bojim da ne skine rukavice i da joj predji preko prstiji klizaljkama. 

Odoh da se kupam. Glava me boli

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 7:12:06   
mama Jo
Dobro jutro, poranilo se danas.
Ljisho, kako je D? I P? 😊
Mi cemo danas opet kod mojih na vikend, mm ima neke obaveze za vikend, pa odosmo... da malo sebi olaksam.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 7:13:31   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Evo dala P dorucak. Sad cemo seku da spremamo za vrtic. Malo se zali na stomak ali kaze moze da ide u vrtic. Ne znam sta da radim, pretpostavljam da nije nista strasno cim nocas nije kukala. Uf taj hokej. Od druga brat je izgubio bubreg na hokeju. Oni su jos mali i nije bas takva silina udarca ali se brinem. Mm i ja j pitali 100 puta da li zeli da promeni sport da trenira nesto drugo. Nece. I mi sta cemo kupujemo joj opremu. Za sad ima rukavice stap kacigu, pak i silikon za zube. Sve to puno kosta. A gd su jos grudobran, laktobrani, siceri i deo za genitalije i vrat. A plus raste. Ludilo.

Nesto se smrcilo ali se nadamo suncu i danas. P curi nosic i nije dobro spavao ja sam ukocena sva.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 7:36:03   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Moji u skoli i vrticu. Jutros dobih mens, sreca te danas nemam previse obaveza, bas sam nikakva.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 8:22:54   
pari
I ja treba da dobijem ovih dana...Ivana,drzi se!

Ja bas lose spavam i dalje ...ona se sad budi na svakih sat, ne sisa svaki put ali se probudim ja,dok joj dam cuclu,malo drzim ruku na njoj...Jos plus ustajem u wc min 2 puta,moram raditi kegelove vezbe cesce...

M i dalje prica da nece u vrtic...ocigledno da nema veze ovo spavanje u vrticu...Videcemo kako ce biti...

Ljisho nadam se da ce D biti dobro!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 8:23:17   
bebilule
Da se i ja upišem u novembru.
Jutro. Pijem kafu na poslu i kontam kako se organizovati narednih dana. Moram očistiti jo pola kuće, srediti ormare i početi kupovati namirnice i pripremati slavu. Mislim...
Joj Ljisho, jeste grub sport, ali šta ćeš ako voli. Možda je popusti vremenom, pa promijeni. Ja sam vazda trenirala neke grube sportove, ili se bar rekreativno bavila. Jedno vrijeme judo, posle se navukla na skijanje. Od lomljenja ključne kosti, uganuća, do strašnih podliva sa skijanja user posted image . I dan danas ne popuštam, jedva čekam snijeg, samo da je malo više vremena i love. Možda i M ove godine stavim prvi put, iako je rano. Vidjeću.
Maraj, kakav krevet? Jel to seliš L? mene je moje dijete noćas polomilo, lakta se kao veliki, pređe na moju stranu kreveta, na kraju sam ustala prije alarma.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 8:44:53   
Maraj
Jutro mame. Ja odvela L u vrtic. Nije mogao mm pa sam ja...
Sad sela da popijem kafu...
Bebi L spava sa tatom a S sa mnom. Za sad mu opremamo sobu. Ostao nam je jos krevet. On se za sad u toj sobi igra. Igracke a najvise lego kocke subpo podu. I on kad dodje iz vrtica hoce tamo da se igra. Ja nemam gde da sednem. Mm legne na pod pored njega...tako da bi uzeli neki krevet da moze da se sedi a i sutra ako bude hteo da spava sam, da moze tu.
Ali ne nadjosmo nista. Sledece nedelje je Sajam namestaja... bas bi bilo lepo da uzmemo nesto samo kad bi nasli da nam se svidja...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 8:54:59   
emicaa
Jutro,juce mi dan prodje nekako da nisam ni stigla uci ovdem
Mili bravo za vas 😊
Nas dvoje odveli Doru pa set_ali malo,uzasno je hladno pa nismo dugo kao inace.
Za 7 dana mi zlato ima rodjendan,sad samo o tome prica.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 9:27:11   
jess021
Jutri! Ja doruckujem, pa da se upisem. 
M ima stomacni virus vec 3. dan pa sam bas nervozna, vodim je danas kod lekara.
Maraj, tako je i kod nas, L spava sa tatom, a M sa mnom. Kad nije bilo grejanja bas mi je falio mm😊



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 9:32:34   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Samo da mahnem. Sad dodjoh iz sela, pa da sad spremam rucak. Imam predcas.

Emi, Sofi mesecima prica o rodjendanuuser posted image

Jess znaci i vas je potkacio? I nas je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 11:08:53   
Rosita
Dan. Tek vidim da moja poruka od juce nije prosla, a rr mi rekla da jeste. doobrooo...

Mili, tebi sam cestitala, bravo bubice, vala vise, red je bio!!! I sta ce da se jede ovih dana user posted image ?

Stomacni je grozan, meni je bebac prosao sa malo povracanja, a D kaze povracanje i ruzna stolica, nije toliko cesta ali ruzna... Ali dva, tri dana max, jess, danas ce biti ok!

N je dobio neomicin za nos, danas zavrsavamo. Elem, vece pre nego sto smo hteli otici na ocnu kliniku on dobije T i ne odemo, Ja mu masiram suzne kanale svaki dan i ispiram, izvestila sam se, mogu sama da mu otvorim izvrnem kapke (znam kako zvuci) i srucim spric... Dr rekla slobodno ceo spric, nikavo premazivanje za gazicom, tuferom, to se mora lepo oprati. elem, par dana, puupuu, jedno oko mu je ok. Drugo jos krmelja, ali eto, ja se nadam... Ako nista, ovog meseca cemo ga svakako odvesti. Ne pada mi na pamet da cekam bas do 1g i da mi krmeljav krece u vrtic...

Skuvah kafu. Pojedoh bebcev proso i jabuku, nesto nije jutros bio musterija, valjda sto sam jabuku narendala a proso nisam blendala pa je tekstura onako... i keks jedem user posted image . Ako budem kukala boli me zeludac, recite sta nas briga user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 11:46:12   
jess021
Rosi, ja imam traumu od stomacnog virusa kod dece pa se sva izbezumim. Odvescu je svakako danas kod dr.  Super za okice, sredices ti to.
Za hranu mi nista ne govori, jutros pojela neku pitu, sad jedem neki keks. ..

Milicicak, bravo, bas mi je drago da ste se resili i toga.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 11:48:40   
Sanjica26 RR
A ja pojedoh ostatke Sofijinog sendvica i jedno kuvano jaje. Jedem na grame.
Kaze mi koleginica: "Boze, kako si se stesala''''''''. Ja joj kazem, pa ja nikad nisam ni bila krupna.
Bolje je ona. A ja sam user posted image Uspela sam sve da obavim. Sad sam sela, a T sam dala krpu u ruke da brise prasinu.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 1.11.2018 11:52:05 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 12:20:34   
vonavoj
Mene opet boli glava..svaki drugi dan,strasno..popila sam i lek,ali ne vredi..masaza jedini..Istezala sam se,radila kao vezbe..jok.Mrzim stomacni,sve mi je lakse od njega..Joj,ja jedem kao i ranije,a kg nece dole..metabolizam usporio,kod kuce oko dece.to nije "aktivnost"..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 13:02:12   
pari
Napisala post i izbrisao mi se ...grrrr...

Mi napolju vec neko vreme. Malo sam i citala knjigu. Konacno sam pocela malo da citam posle bas dugo vremena...

Drzite se mame!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 14:22:09   
emicaa
Ja odvela Doru opet u skolu,David spava pa sam ga caskom ostavila samog.Mrzim sto ga moram ostaviti tako ali sta da radim kad spava tad.
Opet sunce sija,a jutros smo promrzli.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here