|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hobi
1.12.2008 10:04:15   
Anoniman
user posted image

Evo odavde je krenula cela stvar...

Naime, videh note pa sam se u drugoj temi pohvalila da sam svirala klavir.
Prvo mi je predavao jedan divan dekica, i sa njim sam baš volela da imam časove. Mislim da se Đole zvao. Međutim, čovek je umro, i ja sam onda ispolagala razliku (to kao traže ako ti je prethodno držano privatno, pa hoćeš u muzičku školu), i uletela u muzičku na treću godinu. Odardila sam 3ću i 4tu, i onda sam na 5oj dobila dve upale pluća za redom, izgubila godinu, i nisam više nastavila. Nisu mi se sviđali nastavnici.

Takođe sam trenirala tenis, koji sam zamrzela samo zbog toga što sam pre i posle treninga morala da trčim oko svih terena (sa spoljne strane) 2 kruga. Sve je to cool, treba ti kondicije, ali ne treba detetu smučiti sport zbog kondicije.

Ono što sam zaista volela je plivanje. Falilo mi je da položim Delfin stil (koji sam već savladala, polaganje je trebao biti za koju nedelju) da uđem u Klub Vojvodina... međutim... koliko mi je plivanje pomagalo za astmu, toliko mi je odmagalo za koleno... imam neku izraslinu na kolenu, preko koje šeta tetiva, pa ako previše naprežem, počne da boli (neće da operišu jer je pipavo pa bih mogla ostati u kolicima, a i do sada je ta izraslina rasla zajedno sa mnom... nebitno, naučila sam da živim sa tim).

Sada volim cveće, dosta sam o njemu naučila, stalno nešto presađujem, ali ni to nije hobi. Ja ustvari nikada u životu nisam imala hobi.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Hobi
1.12.2008 10:09:41   
Jeca*
Ja sam završila nižu muzičku školu, odsek klavir i položila prijemni za srednju (bila prva na listi user posted image ), ali nisam htela da nastavim dalje.
Pevala sam 5 godina profesionalno u horu i putovali na svetska takmičenja širim Evrope (bili više puta prvaci)
Igrala sam 3 godine u folkloru
Završila sam školu plesa
Trenirala sam dugo tenis (tata mi je bio predsednik tenis kluba pa sam tamo visila po ceo dan, a i na 2 minuta je od moje kuće)
Izdala sam zbirku pesama u osnovnoj školi

...
Celo detinjstvo sam provela u nekim hobijima i mislim da je to sjajno. Tako želim da vaspitavam i svoju decu. Imati puno obaveza znači imati i više prijatelja i steći nova sjajna znanja, a ne sedeti kod kuće i piljiti u tv
Posle sam i na fakultetu završavala razne kompjuterske kurseve i širila svoje znanje i danas mi to sve u poslu mnogo znači

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Hobi
1.12.2008 10:19:40   
Anoniman
Ja sam u trudnoći završila kurs iz informatike, trebao mi je papir, znanje sam već imala. Završila sam kurs bukvalno 7 dana pred porođaj... user posted image

A to da deca treba da imaju obaveze jeste tačno, samo je pitanje šta je od svega toga hobi.
Naime, ja sam išla na engleski, na klavir (i solfeđo), na tenis, gotovo nikada nisam imala vremena, ali hobi mi je tada bio (ili sam se barem tako izjašnjavala) skupljanje sličica i salveta. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Hobi
1.12.2008 10:21:30   
Jeca*
Da...sve ovo su vannastavne aktivnosti, a hobi su sličice, salvete, značke....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Hobi
1.12.2008 10:24:38   
Anoniman
Zato sam ja napisala da ustvari nikada nisam imala hobi, jer sam i sličice i salvete skupljala pod uticajem okruženja - svi skupljaju pa skupljam i ja!

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Hobi
1.12.2008 11:44:40   
guppy RR
I ja sam pevala profesionalno u horu oko 5 godina, takmičili smo se, snimili CD itd.

Hobi mi je uvek bilo pravljenje nakita i sličnog iz perlica.. ali sve to meni nekako ispiracija dođe i ode user posted image . U glavnom, imam kod kuće ormar u kojem su moje bojice, tempere, perlice, konci, boje za staklo, boje za svilu... user posted image

Uvek sam obožavala kompjutere... nikad kraja sa tim. To mi je posao i posao, i studij, i hobi. Još kad sam iskombinovala to, da mogu da radim sa računarima I ljudima, ... e šta ćeš bolje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Hobi
1.12.2008 11:55:09   
Anoniman
Moja mama recimo voli da slika na staklu, pa je jedno vreme iscrtavala sve one staklene činije za hranu... user posted image

ja nikada nisam probala, za takve stvari ipak moraš imati dara za crtanje.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Hobi
1.12.2008 11:57:52   
guppy RR
Ili dobar uzorak po kojem crtaš.... meni crtanje recimo ne ide... ali obožavam da tehnički izvodim neke stvari, takav sam tip... znači više uživam u tome, da moram da budem precizna i da strpljivo nešto radim, nego da to na kraju izgleda wow.

Eh da, zaboravih jednog glavnih hobija... PUZZLE!!!
Neko vreme sam bila LUDA na to .... umela sam da složim 1500 kom u jednom popodnevu user posted image Imala sam sistem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Hobi
1.12.2008 12:06:43   
Anoniman
Apropo šablona... moja drugarica je iz novina skinula šablone za crtanje po zidu... kao diskretna dekoracija, isekla to i iscrtala. Odlično izgleda, a ja se ne bih usudila.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Hobi
1.12.2008 12:10:08   
guppy RR
Ja sam deci nacrtala ribice sa bojama za staklo (onim što se mogu kasnije odlepiti) na providnu foliju, koju sam onda isekla po tom obliku i nalepila im po zidu. Mislim si nešto lakše je meni to nalepiti i odlepiti, nego krečiti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Hobi
1.12.2008 12:21:17   
Anoniman
pec - pec! Preimenuj onu temu "Tapete za dečiju sobu" i tamo piši o zidovima u dečijoj sobi! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Hobi
1.12.2008 12:22:24   
guppy RR
Pa i to mi je hobi user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Hobi
1.12.2008 12:27:26   
Anoniman
NE SE**! user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Hobi
1.12.2008 12:44:34   
guppy RR
 user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Hobi
1.12.2008 12:53:01   
Anoniman
user posted image

user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Hobi
1.12.2008 13:18:37   
Jeca*
Ha ha. . .zar i ovo spada u hobi user posted image     user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Hobi
1.12.2008 13:19:12   
Anoniman
Pa kako se uzme... user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Hobi
2.12.2008 13:12:59   
kumara
user posted image user posted image user posted image vi ste skroz blesave!!!

Kako ste kreativne!!! To je super!!! Ja sam oduvek zelela da radim tako nesto - nakit, crtanje na staklu... ali mi to nikako ne ide. user posted image

Tako da su mi racunari najveca manija! user posted image

Inace sam kao mala svirala klavir i pevala u horu, i bas bas volim da pevam. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Hobi
2.12.2008 13:24:31   
guppy RR
Jao, baš nas je par pevalo u horu user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Hobi
2.12.2008 13:26:12   
kumara
Mogli bismo da napravimo RR hor!! "Raspevane mame!!" user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Hobi
2.12.2008 13:26:59   
guppy RR


Onda svaku subotu uveče kažeš mužu: Ćao, odoh na hor! I upališ računar
Hahahahahahahahhahah 

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Hobi
2.12.2008 13:32:56   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

I ja sam pevala u horu, i želim da pevam i sada subotom uveče sa vama! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Hobi
2.12.2008 13:42:16   
Jeca*
ha ha ha

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Hobi
2.12.2008 16:30:42   
kumara
Znaci, subotom - HOR!!! user posted image Jupiiiiii!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Hobi
3.12.2008 14:05:41   
guppy RR
Ovo je moj nov hobi: Skupljanje RR citata (KLIK)
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here