|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vegeta u kašicama
4.9.2009 11:51:58   
božana
Da li u kašice stavljate vegetu?.Ja ne, obzirom da mi je pedijatar rekla da u kašice stavljam samo so.To zbog toga što je, kako nam je svima poznato, vegeta koncetrat koji nije baš najbolji ni za nas odrasle, a kamoli bebe.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vegeta u kašicama
4.9.2009 13:48:16   
mamanp
Nikad mi nije ni palo na pamet a kamoli da stavim u kasicu vegetu. Uvek sam stavljala samo so i nista vise.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vegeta u kašicama
4.9.2009 17:30:47   
mihi
Vegeta je mešavina soli i začina štetni sastojci su glutaminati, tako da je ne treba dodavati u kašice, dodajem kalijumovu so i to mrvicu samo.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vegeta u kašicama
4.9.2009 17:31:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

dodajem kalijumovu so i to mrvicu samo.


Isto

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vegeta u kašicama
4.9.2009 21:40:21   
Lu
Ja do godine nisam ništa ni solila,vegetu još malo poslije,joj baš sam zaboravila...možda oko godinu i pol kad je imao,znam da sam malo izbjegavala pa postepeno uvela.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vegeta u kašicama
4.9.2009 22:13:16   
Anoniman
Moj Luka nije hteo da jede kašice koje su soljene, pitala sam pedijatra šta da radim, rekao je da probam sa malo vegete. Stavljala sam jako malo (od starta, od kada sam počela da mu dajem slane kašice), i jedino sa vegetom je hteo da jede. 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vegeta u kašicama
4.9.2009 22:16:49   
Anoniman
Moja mama je meni napravila vegetu za Nesu, ali on nije hteo ni da okusi jela u koja sam ih stavljala, uzaludan trud i maltretiranje. Probala sam par puta da mu dam nesto sa malo vegete, ali nece ni sad da jede tako. Mislim da ne treba previse koristiti vegetu, ali da, cak i kod male dece, ne moze da steti jer u truncici vegete ima svega po jaaaako malo.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vegeta u kašicama
6.10.2009 22:22:23   
milicica82
Ne savetujem vam koriscenje vegete, cak ni odraslima, po struci sam biolog, radim u nauci i znam da su eksperimenti sa pacovima pokazali da mladi slabije napreduju i ostaju sitniji nakon upotrebe vegete. Dakle, ne savetujem. A nutricionisti ne savetuju ni soljenje do godinu dana. Ono sto je nama bljutavo ne znaci da je i bebi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vegeta u kašicama
22.9.2010 22:22:17   
Tufna
Eto koliko se sve razlikuje iz godine u godinu. Prosle se ne soli do godinu dana a sad moze mrvica soli vec oko osmog meseca user posted image Stalno se nesto menje.
Ja vegetu ne koristim, posolim nekad dok se kuva ako se setim user posted image sta cu, navikla sam da joj ne solim, ali vidim da i beba ne pravi bas neku razliku.


_____________________________

"AKO SI BOGAT SAMO ONIM STO LOPOVI MOGU UKRASTI I MOLJCI POJESTI, SA CIM CES OSTATI, AKO LOPOVI ZBILJA UKRADU I MOLJCI POJEDU?" - Vladika Nikolaj Velimirovic

(odgovor članu milicica82)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Da li vam se svidja ime Teodora?
pisuljica



veoma lepo ime... (43%)

tu i tamo... (34%)

ne (23%)


Ukupan broj glasova: 86

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here