|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Problemi sa kolima
22.11.2008 0:25:13   
kumara
Eto, i ja da otvorim neku temu... user posted image

Moram da vam se pozalim. Danas sam krenula na neki sastanak i na sred auto-puta mi je stao auto (u kome smo bile moja svekrva i ja). To se desilo u pola pet i do sedam smo cekale slep sluzbu. Odlepila sam!!! Smrzla sam se!!!!!

To ne bi bila najgora stvar u zivotu da se to ne desava vec drugi put u 6 meseci i da auto nije relativno nov. A na sve to su nam i druga dva sluzbena automobila na servisu, tako da nemamo kola i morali smo da pozajmimo auto od mog tate da bismo imali kako sutra da radimo.

user posted image user posted image user posted image Lepo mi je doslo da uzmem kantu benzina, polijem moj auto i zapalim sibicu!!!!!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Problemi sa kolima
22.11.2008 0:33:20   
Anoniman
Šta je tebe ustvari najviše iznerviralo, to što ti je crkao relativno nov auto, što si se smrzla ili... što je tvoja svekrva bila sa tobom u autu??? user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Problemi sa kolima
22.11.2008 0:36:17   
kumara
user posted image user posted image user posted image Ovog puta samo to sto ima veze sa kolima!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Problemi sa kolima
22.11.2008 10:05:16   
guppy RR
 
Koje je marke auto? (pitam onako KAO da ću kasnije znati da ti pomognem)
user posted image

Pale li se neke lampice kad crkne? Čudan zvuk? Šta se desi?
(ovo je DEFINITIVNO tema za Tatin forum)

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Problemi sa kolima
22.11.2008 13:32:21   
kumara
SMART - Inace moj najdrazi auto!!! user posted image user posted image user posted image

Ma poceo je da gubi snagu, upalila se lampica za motor, pa ulje i onda se ugasio. A fora je sto je automatik i oni se u sustini gase samo kad je neki veliki problem, ne mogu inace tek tako da se ugase. Proverila sam ulje bilo je ok, tako da vise nisam znala sta bi mogao da bude problem. Moj muz misli da je turbina otisla ili pumpa za gorivo. Cekam majstora da se javi. Samo se nadam da nije neki ogromni kvar... user posted image

Da, ovo je definitivno za tate... Mogao bi neki da se javi da kaze sta misli.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Problemi sa kolima
22.11.2008 15:02:22   
Anoniman
Pa ti znaš ulje da proveriš! user posted image

Ja sam muža nazvala jedom... upalila sam auto, i upalila se neka lampica, za koju MISLIM da inače ne gori (ali se ne bih zaklela). Poslala sam mužu sms "Upalila mi se neka lampica, ima kapljica i ispod nje kao neki lavorčić" user posted image  On je jadnik bio na faxu, pročitao je svim drugarima moju sms, ne bi li zajedničkim snagama ustanovili šta je taj znak koji sam ja slikovito opisala. Ni ne sećam se više šta je bilo, ali sam definitivno vozila dalje jer je on nazvao servis  (nakon što je dokučio šta je taj znak) i oni su rekli "Ma ništa, nek vozi, kada dođe na servis sredićemo", uglavnom nešto što se pali mesec dana pre nego što bi se to trebalo srediti. user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Problemi sa kolima
22.11.2008 15:47:46   
Lu
Znam i ja ulje da provjerim,vodu,svjećice promijeniti i da upalim na kablove drugi auto,
znala bi i gumu da zamjenim ali tu treba više snage nego pameti.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Problemi sa kolima
22.11.2008 15:50:42   
Anoniman
Pa ako ja i to naučim da radim, moj muž više zaista neće imati šta da radi?! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Problemi sa kolima
22.11.2008 19:08:03   
andrijana
user posted image Jao,moj muz je automehanicar a ja znam vise nego on...user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Problemi sa kolima
22.11.2008 19:11:04   
guppy RR


 user posted image  

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Problemi sa kolima
22.11.2008 20:52:56   
kumara

IZVORNA PORUKA: lu

Znam i ja ulje da provjerim,vodu,svjećice promijeniti i da upalim na kablove drugi auto,
znala bi i gumu da zamjenim ali tu treba više snage nego pameti.


Ej pa ti si super!!! user posted image
Ja znam teoretski kako se menja guma, ali ne verujem da bih to uspela da izvedem u stvarnosti... user posted image Ali to sa kablovima mi je vec komplikovano.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Problemi sa kolima
22.11.2008 22:43:07   
guppy RR
Ajd da napravimo spisak ko šta zna... Ja već znam, da svoj auto vozim kod lu user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Problemi sa kolima
23.11.2008 0:53:04   
Anoniman
Ja znam samo da vozim, ali ako nešto rikne... tu je kraj! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Problemi sa kolima
26.2.2009 20:54:50   
NadaR
I cekamo nekog dzentlmena da slucajno naidjeuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Problemi sa kolima
27.2.2009 6:41:26   
kumara
user posted image user posted image user posted image Pa naravno!!!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Problemi sa kolima
27.2.2009 9:05:36   
Anoniman
znam voziti...imam a,b i c kategoriju, znam postaviti lance, promijeniti gumu, ulje, svjecice, promijeniti filtere za ulje cak i nasuti sama gorivo, u jeuser posted image znam svasta, valjda zato sto mi je prvo auto bila krntija naka, nije mi tata htio dati svoje, pa mi kupio prastaru bubutako da sam silom prilika svasta naucila, i kad je skonto da sam naucila onda mi je kupio auto kako treba... e sad sva sreca pa imam novo tako da nema nekih problema a imam i super mehanicara

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Problemi sa kolima
27.2.2009 9:06:36   
kumara
Imas C???? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Problemi sa kolima
27.2.2009 9:14:17   
Anoniman
imam draga ... ja sam ti pravi kamiondžija user posted image ... zans kako je super osjecaj.. posto jako volim da vozim prvo sam polozila za motor sa 16, pa onda c kategoriju i tada automatski dobijas b

"dva sofera malo jaca sede iza upravljaca"user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Problemi sa kolima
27.2.2009 9:21:19   
kumara
Pa ti si zena zmaj!!! Svaka ti cast!! Najvece sto sam vozila je onaj teretni kombi (6-7 sedista i tovarni prostor), ali kamion se nikako ne bih usudila da vozim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Problemi sa kolima
27.2.2009 9:21:55   
kumara

IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

"dva sofera malo jaca sede iza upravljaca"user posted image



zaboravih ovo... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Problemi sa kolima
27.2.2009 9:22:51   
Anoniman
ma znam draga user posted image user posted image user posted image user posted image sto sam skromna user posted image

nije problem ... a osjecaj predivan....
a tek kad vidis kako se muski sjeuser posted image kad vide curu za volanom kamiona user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Problemi sa kolima
27.2.2009 9:23:35   
Modessty
Ja sam dozvolu dobila u septembru 2008.!!!user posted image

U decembru mi se ugasio auto i nije hteo da upali. Valjda akumulator nije bio dobar.
Stala sam na sred prometne ulice!!! Ali sva sreća pa još uvek ima džentlmena koji su lepo odgurali auto na trotoar. Ja onda zvala muža i lepo mu  j..user posted image  sve pospisku što mi nije reko da je akumulator loš. Onda pozvala kolege (bilo je u radno vreme) da dovezu neki auto da upalimo na kablove.

E onda su mi dali drugi auto koji je isto mator kao taj predhodni. Još je i Citroen koji treba da se upali, pa da se sačeka da se digne, pa da se zagreje.... Treba negde oko 15 minuta da se krene user posted image  Ali kotrljamo se ja i on!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Problemi sa kolima
27.2.2009 9:34:10   
kumara

IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

a tek kad vidis kako se muski sjeuser posted image kad vide curu za volanom kamiona user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Modessty, znam taj problem sa starim kolima. Moj prvi auto je bio mamin auto koji sam vozila citav 1 dan, jer mi je menjac istog ostao u ruci. user posted image Onda sam presla na tatin, koji je bio isto star, ali u mnogo boljem stanju. Na tom autu sam realno i naucila da vozim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Problemi sa kolima
27.2.2009 9:37:52   
prase
Evo i ja da prozborim koju mudru... Čula sam negde da taj SMART nije pouzdan za balkanske uslove jer mu ne odgovara "kvalitet" našeg goriva. Meni je svojevremeno bilo čudno što je npr. u Francuskoj hrana u prodavnici (ne u restoranima, moram da napomenem) jeftinija nego ovde, a benzin skuplji. Onda mi je mm objasnio suptilnu razliku između tog benzina i ovoga što mi zovemo benzin. Kaže, u vreme kada si mogao sa pograničnom propusnicom da pređeš u Mađarsku, oni su samo tamo tankovali gorivo. Kaže da je svaki auto na gorivo sa mađarske "Shell" pumpe leteo kao metak, uključujući i fiću koji je pripadao mm-ovoj babi - samo tada je mogao da prebaci kazaljku preko 80 km/h user posted image

Ja inače pojma nemam da radim bilo šta oko auta, osim da okrenem odgovarajući broj telefona. Čak nemam ni vozačku dozvolu, a izvozala sam časove još 1998.! Jednostavno, nije došlo na red... Planiram da polažem sad dok sam na porodiljskom, ali čisto sumnjam da ću i kad počnem da vozim naš auto više da se informišem o tome šta se kako radi na njemu. Prvo, auto je star 2 godine i ništa mu ne fali, drugo - ako i to počnem da radim, onda mm gubi jedini značajan posao koji je do sada imao (voženje auta na redovan servis, promena guma kad za to dođe vreme i registracija) user posted image Treće, nisam ubeđena da ću se navozati ni kada položim, jer ni u ludilu ne bih išla autom na posao - radim u centru grada, gde nema parkinga ni za leka, a imam autobus koji mi staje ispred zgrade u kojoj živim i ispred firme. Jedino je zgodno imati auto i vozačku kad imaš malo dete, pa nisi vezan za kuću kad je loše vreme... al' za to je malko kasno, videćemo za 2. dete user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Problemi sa kolima
4.4.2009 10:05:41   
NadaR
Moj djevojacki golfic preminuo... user posted image user posted image
Kze mm da sam mu dusu izvadila i da ga vise ne vrijedi popravljati , a i star je vec nekih 10god. Eh sta smo sve nas dvoje prezivjeli...user posted image .. i snijeg i led...
Sad moram da naucim da parkiram karavana kojeg vozi mm!
user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

da li vam se svidja ime Nemanja?
nenuska



(69%)

(31%)


Ukupan broj glasova: 65

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here