|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lečenje bioenergijom
6.3.2009 10:41:32   
Anoniman
Jel verujete u to? Jel verujete da neki ljudi imaju u sebi energiju kojom mogu da izleče neke stvari? Jeste probale?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Lečenje bioenergijom
6.3.2009 10:52:57   
eugenija
Moja mama ima večito vrele dlanove, i kad primaknem svoj dlan njenom dlanu, osetim baš kako toplina izvire... Znamo se zezati kad me boli recimo glava, ajde mama, malo me izleči, i onda ona stavi dlan.. E sad da li je sugestivno, ili šta je, mene stvarno prođe...
Imam tetku koja redovno obilazi bioenergetičare i ona totalno veruje u moć njihovog izlečenja pomoću dlanova... I mamu je ubeđivala da ode na neki kurs i da iskoristi taj "dar" koji ima... No, mama ne veruje...
Živimo u materijalnom svetu, pa materijalistički i razmišljamo, ali pored materije, sigurno smo načinjeni i od neke energije.. Šta nas pokreće ako nije energija?!

Generalno - Veliku ulogu igra kultura u kojoj čovek živi, da ne kažem i religija.. Tako da je na istoku zaista stvar veoma ozbiljnije shvaćena, nego kod nas zapadno... Indija, Tibet, Kina, ovo ono.... njihov sistem vrednosti zaista je satkan od verovanja u duh, dušu, energiju, nevidljivo, nematerijalno... Kod nas je to malo drugačije...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Lečenje bioenergijom
6.3.2009 11:05:01   
Modessty
japanci kažu da je to KI. kod kineza je "chi"
energija od koje je sastavljen čitav univerzum, pa i ljudi kao deo tog istog univerzuma.
U stvari postoji mnogo definicija ki-a. Neki bi možda to nazvali i bioenergijom user posted image
postoje vežbe kojima se razvija osećaj za energiju ki-a
interesantno je probati
Evropljani imaju savsim drugačije shvatanje prirode i sveta u kome žive. Istočne kulture imaju malo veću svest i mnogo više poštovanja prema prirodi

Kao što tamo kod Eugenije piše:
"- A šta je sa nama na Zapadu?
- Vi je, dakako nemate. Ali vama duša ne treba. Vi imate sjajnu tehnologiju. Ako vam ikada zatreba već ćete nešto smisliti.

Veštačku dušu."

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Lečenje bioenergijom
8.3.2009 14:00:09   
maša
Meni je jednom prilikom pomogao jedan bioenergetičar (ili bioenergičaruser posted image user posted image user posted image ) i zato verujem u to, ali verujem da ima i mnogo foliranata koji samo otimaju novac očajnicima koji se okreću ka nekim alternativnim metodama lečenja.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Lečenje bioenergijom
14.5.2010 14:03:39   
Anoniman
nisam pobornik , a niti vjerujem u nekakve alternativne metode liječenja...ALI

imam veliku muku sa ekcemom i vodom u organizmu i juče ujutru moj kolega isto nevjerni toma ko i ja, je vodio svoju ženu nakon 3 mjeseca haman nepokretnosti, i kaže da je nisam  ja odnio na rukama do njega a ona od njega na nogama izašla , ne bih vjerovao...
i tako ja nazovem čiku i danas na produženoj pauzi odem kod njega

sjeb...ala sam se .... kad mi je držao ruku vrelu...verlu na glavi i govorio sa čim sve imam problema (uvećani krajnici,  lijevi jajnik skroz negdje pomjeren, cista na lijevoj dojci-ovo su stvari za koje ja znam-ljekari mi davno rekli) a zub 5 u donjoj vilici moram pogledati , tako mi je rekao pa odoh danas zubaru  

a poslije tretmana mi se tako spavalo.....

uglavnom rekao mi je joša 3-4 puta da dođem , pa vas obavijestim

(odgovor članu maša)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Lečenje bioenergijom
19.5.2010 9:14:22   
Anoniman
meni je stavrno bolje od ove vrste liječenja ....ekcem skroz prošao (bila sam u subotu i nedjelju) i to je to.

mokrim isto kao da sam diuretik popila, nisam više otečena



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Lečenje bioenergijom
15.11.2010 1:30:01   
barajevo
Kod lečenja bioenergijom nisu u pitanju bioenergetičari već ljudi koji poznaju tehniku lečenja. Svako može da leči bioenergijom ako nauči tehnike kako se to radi. Kod te vrste terapija čovek, terapeut, je samo provodnik energije koja leči i koja je svuda oko nas i svima dostupna. Razlike su samo u tome koliki potencijal da provede tu energiju neko ima, odnosno neko može da odradi tretman i dođe do rezultata sa više ili sa manje ponovljanja. Dakle, svi možemo biti "Bioenergetičari" i pomagati drugima, samo što sa tehnikom koju ja poznajem ("Biohealing" po sistemu Zdenka Domančića) ne možemo lečiti sebe.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Lečenje bioenergijom
8.1.2011 4:27:42   
smeško
Da li verujete u takve stvari ili vas je neko nagovorio na to? Ne osuđujem, samo pitam.

(odgovor članu barajevo)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Lečenje bioenergijom
8.1.2011 10:06:41   
Crvenkapa85
ja sam bila kod jednog u NS pre 4 godine.......user posted image ..........posle njega sam isla na operaciju dojke!!!!!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Lečenje bioenergijom
8.1.2011 10:10:14   
indy_25
Ne vjerujem nikako

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Lečenje bioenergijom
31.1.2011 13:17:38   
kokoloko
U principu - ne verujem. u stvari nisam nikada ni razmišljala o tome. do sada..... naime, kako me zdravstveno stanje tera da ponovo idem "pod nož" po ko zna koji put, počela sam da razmišljam ovako: ili ne postoji, odnosno da li je čovek koji leči bioenergijom šarena laža - neće ništa uraditi. ili postoji, odnosno čovek zna nešto - pomoći će. šta mogu da izgubim????? čini mi se ništa. imam još nedelju dana do odlaska u bolnicu na intervenciju. razmiljam.... da li da probam i sa ovim, pa šta bude. ko zna? možda nešto uradi, možda pomogne? ŠTA MISLITE?

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Lečenje bioenergijom
31.1.2011 13:21:37   
*Alexx*
Kokoloko, ja sam za to da probaš. Ništa te ne košta. Dobro, košta te malo para, ali razumeš me. Mnogo ima stvari na ovom svetu koje se ne mogu objasniti - bioenergija je jedna od tih stvari. Ja lično nikad nisam išla, ali sam slušala svakakva iskustva - od onih da im ništa nije pomoglo, do onih koji se kunu u bioenergiju. Pa sad... he who dares, wins user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Lečenje bioenergijom
31.1.2011 13:26:56   
Ana RR
Zet moje drugarice se bavi bioenergijom i kod njega dolaze baš neki poznati ljudi, onaj Bosiljčić je redovno kod njega. Ja sam htela da odem pa nikad nisam našla vremena. On ne naplaćuje, ljudi donesu ko šta želi-kafu, šećer, voće.. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Lečenje bioenergijom
31.1.2011 13:27:36   
kokoloko
Pa, i ja sam počela tako da razmišljam. valjda kad čoeveka muka natera..... znaš kako kažu, kad si bolestan da ti neko kaže i g.... bi pojeo, samo da prođe. zaista se ce život oslanjam samo i isključivo na medicinu, ali u mom slučaju ništa osim "noža" nije pomagalo. znači, šta imam da izubim. "nož" me uvek čeka.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Lečenje bioenergijom
31.1.2011 13:30:47   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Zet moje drugarice se bavi bioenergijom i kod njega dolaze baš neki poznati ljudi, onaj Bosiljčić je redovno kod njega. Ja sam htela da odem pa nikad nisam našla vremena. On ne naplaćuje, ljudi donesu ko šta želi-kafu, šećer, voće.. 


Evo, ja bih otišla kod Anine drugarice zeta user posted image Bez zezanja, dobro je imati neki kontakt i kad je alternativa u pitanju.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Lečenje bioenergijom
31.1.2011 13:34:32   
kokoloko
ne znam ništa o bioenergiji. možda je glupo pitanje: ali šta se njome može lečiti? sve? ili....? sada kroz šalu, ali je istima. meni energija treba da razdvoji zidove materice ako su zalepljani. malo karikiram, ali da vas ne davim sa problemom u pogrešnoj temi, ukratko opisujem stanje koje "energija" ili beioenergetičar treba da popraviuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Lečenje bioenergijom
31.1.2011 13:38:29   
Ana RR
Jbg, to ne znam...ne znam kako to funkcioniše.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Lečenje bioenergijom
31.1.2011 13:43:28   
Anoniman
Ja verujem u bioenergiju...Ne znam da li znate da su mace usisivaci negativne energije...Idu tacno na ono mesto koje je bolesno i koje je izvoriste negativne energije i tu se sklupcaju...

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Lečenje bioenergijom
31.1.2011 13:57:42   
Crvenkapa85
IZVORNA PORUKA: kokoloko

U principu - ne verujem. u stvari nisam nikada ni razmišljala o tome. do sada..... naime, kako me zdravstveno stanje tera da ponovo idem "pod nož" po ko zna koji put, počela sam da razmišljam ovako: ili ne postoji, odnosno da li je čovek koji leči bioenergijom šarena laža - neće ništa uraditi. ili postoji, odnosno čovek zna nešto - pomoći će. šta mogu da izgubim????? čini mi se ništa. imam još nedelju dana do odlaska u bolnicu na intervenciju. razmiljam.... da li da probam i sa ovim, pa šta bude. ko zna? možda nešto uradi, možda pomogne? ŠTA MISLITE?
ja sam isla zbog cvorica na levoj dojci kod tog iz novoa sada...mislim da se zove aca....
elem isli smo svi porodicno,i svekrva,i svi zivi....mene je posadio na sto,izmrcvario me....i na kraju stao kod dojke,ja mu nisam nista rekla...rekao je da skinem majcu i poceo da pipa...bas i nije bilo prijatno iskustvo,stiskao mi je bvradavicu toliko da je bukvalno kao neka tecnost izlazila iz nje....da bi on rekao da je to to,sad ne moras pod noz.....meni je to pocelo da se povecava i naravno da sam zavrsila na operaci....dobrocudni tumor je bio u pitanju koji posle nekog vremena moze da predje u zlocudni...toliko iz mog iskustva....
a svi su ga hvalili do bolaaaaaaaa.......to su takve guzve bile kod njega u redu da ne verujes...po ceo dan ljudi cekali,dece koliko neces

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Lečenje bioenergijom
16.2.2011 9:19:41   
kokoloko
obavila tri "terapije" bioenergijom. bolove više nemam, moram priznati, ali je pitanje da li bi i bez toga sami prestali. rezultata (menstruacije) koji ja očekujem još uvek nema. ko zna, možda bi trebalo sačekati vreme menstruacije koju bi trebalo da doijem. ko zna?

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Lečenje bioenergijom
4.5.2013 14:06:40   
vesnam
Evo i ja bila kod Ace, i mislim da je malo frik, ili malo više. Imamo problem sa azoospermiom, i kažemo mu, i on mm kaže da je skroz zdrav i da sam ja kriva što nemamo decu user posted image I još počeo da se dere na mene što krijem od njega da imam probleme sa matericom i jajnicima (glupost, nemam ih) i tako. Nešto me je pipkao po stomaku, niti sam ja nešto osetila niti sada osećam, kaže da se sad bacimo na posao i biće bebe uskoro user posted image Mislim da sam definitivno u pravu što ne verujem takvim tipovima, nekako mi dođu kao oni tarot proroci user posted image

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Lečenje bioenergijom
10.2.2017 8:32:19   
branki*
jao,juce sam gledala jednog na tv,i to ostala budna do pola 1,ne znam sta mi bi.pa,ne znam,ne verujem,ne verujem da oni mogu nekog izleciti.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Lečenje bioenergijom
10.2.2017 8:38:25   
Maraj
Ovo je uzimanje para od lakovernih ljudi. Toliko od mene

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Lečenje bioenergijom
10.2.2017 8:43:07   
branki*
meni bila koleginica sa sestrom i to kod nekih u sloveniji,i sad ona veruje npr u to,kaze gledala bukvalno kako taj neko savija njenu sestru kao most i to unazad,kao da kicmu nema.znam za nju da ne laze.ali,opet da li to moze uticati na neko izlecenje...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Lečenje bioenergijom
10.2.2017 8:54:31   
Skockica
Moj otac se bavio time, sad ne znam, nemamo kontakt.
Ipak secam se da je neki covek dovodio cerku u kolicima i da je ona posle hodala. Sad kako se to desilo ja pojma nemam.
I znam da je mene par puta boleo stomak i on bi me "izlecio". Ipak nemojte mi verovati da on to stvarno ume, sto rece neko i meni to izgleda kao oni sto navodno proricu buducnost pomazu ti magijom bla bla. Ja u to ne verujem.


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here