|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnoća ili ne?
22.3.2015 21:30:40   
Dragić
Pozdrav! Naime, slična stvar kao i u ostalim porukama, ali ja ću da ispričam svoju :) Prije dvije sedmice iznenada, 5 dana prije očekivane menstruacije počinju da me pritišću grčevi u donjem dijelu stomaka, grudi me bole 7 dana prije toga. Isti dan grčeva naveče dobijam m. Međutim, ona traje samo to veče, i to veoma oskudno, ujutru nema ništa, taj dan, sutradan ništa... To je bilo prije 15 dana, još nisam dobila, a grudi i dalje napete, bole, s vremena na vrijeme poneki bol u donjem stomaku. Kupila sam test, ali nikako da ga napravim. Osjećam se umorno, razdraženo, kao da sam u pms-u. Molim vas da mi neko odgovori da li su to simptomi trudnoće. Imam 30 godina, stalnu vezu, redovne intimne odnose, uglavnom nezaštićene, jer nam trudnoća ne bi smetala, čak naprotiv. Pa i nismo pazili baš. Jao, ne mogu dočekati jutro da uradim testić.user posted image user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnoća ili ne?
22.3.2015 21:58:12   
Dragić
Još sam zaboravila da dodam da mi se često ide na wc, često mokrim, stomak mi je nadut, imam plinove. Tijelo mi je tako čudno.

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnoća ili ne?
22.3.2015 22:12:34   
nata11
Moze biti ako iskljucimo O koju si pratila i utvrdila jer to kratkotrajno krvarenje moze biti O
Uradi test ili betu. Srecnouser posted image

< Poruku je uredio nata11 -- 22.3.2015 22:13:46 >


_____________________________





(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnoća ili ne?
22.3.2015 22:17:00   
ivaMark
Mislim da ce ti test pokazati i sada ako su dve crte...

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnoća ili ne?
22.3.2015 22:28:19   
Dragić
Ma toliko mi se tijelo čudno ponaša, i ta bol u grudima, posebno bradavice, ne mogu ih dodirnuti koliko su nadražene, i to već 20-ak dana tako. Nešto se dešavauser posted image Uglavnom, ujutru javljam. user posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnoća ili ne?
22.3.2015 22:32:49   
degu
ima tema da li sam trudna?
A meni sve ovo zvuci da jesi :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnoća ili ne?
22.3.2015 22:37:32   
Dragić
E pa noćas neću spavati. user posted image Da uradim odmah test? Pouzdanije je ujutru kažu... Nisam razmišljala o ovom trenutku ranije, ali sada mi je sve to jako uzbudljivo. user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnoća ili ne?
22.3.2015 22:47:12   
ivaMark
Licno ja ne bih mogla da cekam jutro user posted image

Mislim da je degu u pravu, imamo ovakvu temu...da li sam trudna...mislim da se tako zove....pa pisi tamo

< Poruku je uredio ivaMark -- 22.3.2015 22:48:46 >


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnoća ili ne?
22.3.2015 22:48:04   
World
a pa neces spavati svakako i ako ga uradis i ne uradis user posted image

idi sad radi, pa okaci rezultat user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnoća ili ne?
22.3.2015 22:55:36   
Dragić
Da, sad sam vidjela da postoji tema, mada ja nisam do sad ulazila ovdje i nisam znala kako ovo funkcionira, mislila sam da svako postavlja svoju temu. Hvala vam svima na komentarima. Javljam čim saznam, mislim da ću ipak ujutru to obavit. user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnoća ili ne?
22.3.2015 23:09:23   
Dragić
Uradila test, dvije crte, i to ko iz topa odmah se pokazaše. Jao drhtim. Sad treba razmišljati o drugim stvarima, kad nije kasno da nađem dobrog ginekologa i javim mu se? user posted image user posted image

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnoća ili ne?
22.3.2015 23:15:10   
Misha i Ljisha
user posted image Imas i temu preporucite ginekologa. Ne znam odakle si procackaj tamo. I cestitamuser posted image

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnoća ili ne?
23.3.2015 0:06:52   
Dragić
Hvala. Iz Banja luke sam. user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnoća ili ne?
23.3.2015 1:34:26   
dijana1*
dragic imamo vec temu da li sam trudna tako da cu ovu zakljucati.
Cestitam na trudnociuser posted image
Dobro dosli na forum, pridruzite nam se i na ostalim temama. A sve sto vas zanima ukucajte u pretrazivac koji se nalazi u gornjem desnom uglu.
A mozete i svakodnevno da caskate sa nasim dragim RR trudnicama u temi Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here