|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Espresso aparat
19.11.2011 14:24:31   
Alexis79
Planiram da kupim mm-u aparat za espresso jer ga pominje godinama.
A pojma nemam koji user posted image
Pomagajte ako ga neko koristi u kucnim uslovima.
Ne bih da kupim neko jeftino shit pa da brzo zavrsi u smecu ,a ne bih ni neku varijantu za kafiće od 1000 e.

Moze li mi neko reci ko se razume ili ima iskustva sa espresso aparatima,koje su to bitne karakteristike sto aparat cine kvalitetnim,za bolje spremanje kafe?

< Poruku je uredio Ana RR -- 19.11.2011 18:59:17 >


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Espesso aparat
19.11.2011 14:34:22   
minna
Dobro si me podsetila da smo dobili espresso aparat za svadbu, eno ga stoji spakovan potpuno sam zaboravila, mogla bih da ga otpakujem i da ga koristimo. Tako da dok to ne uradim ne mogu mnogo da ti pomognem. Valjda ce se neko javitiuser posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Espesso aparat
19.11.2011 14:47:28   
lanajelena
Ne razumem se uopste ali moram da ti kazem da gvirnes u Merkatorovom hipermarketu imaju predivne crvene(verovatno ima jos negde ali sam ih tamo videla,ne znam marku ) ja bi ih kupila da mi stoje za ukras user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Espesso aparat
19.11.2011 15:13:39   
snješka
Krups je super. Ja imam crveni. user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Espesso aparat
19.11.2011 15:55:40   
Snelle
Alexis, devojka mog brata je radila skoro promociju ovog aparata. Kaže da je kafa preukusna. Postoje 3 vrste aparata, cene su od 10 do 17.000 ako se ne varam.

< Poruku je uredio Snelle -- 19.11.2011 15:57:09 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Espesso aparat
19.11.2011 17:03:49   
Lu
I meni su zapeli za oko ovi dolce gusto mmmmuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Espesso aparat
19.11.2011 17:11:46   
Alexis79
Hvala devojke...

Gledala sam bas danas u Tempu ove Dolce gusto i jos neke sad se ne secam imena .
Nekako mi je sve puno  plastike i nekako su lagani
Moracu da ispitam jos user posted image
I ovaj Krups sam cinimi se negde zapazila .

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Espesso aparat
19.11.2011 17:13:23   
Verus
Alexis: ne znam koje su tu marke aparata koje mozes naci: ali ako imas opcije gledaj da ima "bar pressure" znaci da ima pumpu na pritisak, a ne samo paru koja izlazi od zagrejane vode.  Ako mozes naci nesto sa 15 bar pressure to je super jak aparat a za kucnu je upotrebu.  Mi vec 7 godina koristimo KRUPS i super je, nas je duo, tj. espresso/capucinno i filter kafa.  Vec je star, pa smo trenutno u potrazi za novim, eto, bas danas idemo da vidimo koji cemo.  Ovaj put, uzimamo samo espresso aparat jer filter kafu zaista ne pijemo...

Druge dobre marke su:

Cuisineart
Kitchenaid
Breville
De Longhi

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Espesso aparat
19.11.2011 17:21:42   
Alexis79
Hvala na info Verus i javi sta si odabrala .Ni mi ne pijemo filter kafu a i za nju imam i poseban aparatic.
Bas cu malo bolje da pogledam za "bar pressure"  mada dok sam gledala po netu videla sam da ima tih sa 15 bar pressure.
E sad kod nas nema bas tih marki.
Raspitacu se jos malo
Thanks  user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Espesso aparat
19.11.2011 17:32:51   
snješka

IZVORNA PORUKA: Snelle

Alexis, devojka mog brata je radila skoro promociju ovog aparata. Kaže da je kafa preukusna. Postoje 3 vrste aparata, cene su od 10 do 17.000 ako se ne varam.


Ja imam ovaj. Sad za sad je odličan.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Espesso aparat
19.11.2011 18:37:03   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: snješka

IZVORNA PORUKA: Snelle

Alexis, devojka mog brata je radila skoro promociju ovog aparata. Kaže da je kafa preukusna. Postoje 3 vrste aparata, cene su od 10 do 17.000 ako se ne varam.


Ja imam ovaj. Sad za sad je odličan.


Ovo je Krupsov aparat. 15bara je. Najmanji je 0,6l. Košta oko 100e. Idu patrone solidne kafe. Meni se dopala kafa iz njega. Mali je, u više boja, lako stane svugde. Ne znam koliko je kvalitetan, ali posto je Krupsov, verujem da jeste.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Espesso aparat
19.11.2011 18:56:02   
Anoniman
Mi smo dobili Krups i ok je, ali planiramo da kupimo Nesspreso, taj je odlican i odlicna im je kafa. E sad ne znam, ali mislim da ga kod nas nema a ni tih patrona za kafu.

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Espresso aparat
19.11.2011 18:57:46   
Verus
Nema veze ako nema tih marki, ja sam ih navela u slucaju da ima, jer su neki Italijanski...ali gledaj da budu sa bar pressure, to je onda prava stvar: ovi drugi sto prave onu penu od mleka samo od pare od vruce vode nisu bas dobri.  Ali zapao mi je za oko jedan Krups-ov, jer vec znam da su kvalitetni i dugo traju....Espreso su super aparati, jer mozes i kapucino, i espreso, sto je ona "produzena kafa" jel ili kako to vec zovu tu u kaficima.  Pisi sta si nasla pa cu da pogledam na netu i ako ima neki info i odavde (sto se tice rejtinga od strane musterija) napisacu tiuser posted image
IZVORNA PORUKA: Alexis79

Hvala na info Verus i javi sta si odabrala .Ni mi ne pijemo filter kafu a i za nju imam i poseban aparatic.
Bas cu malo bolje da pogledam za "bar pressure"  mada dok sam gledala po netu videla sam da ima tih sa 15 bar pressure.
E sad kod nas nema bas tih marki.
Raspitacu se jos malo
Thanks  user posted image


< Poruku je uredio Ana RR -- 19.11.2011 18:58:57 >

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Espesso aparat
19.11.2011 19:02:30   
Verus
Meni se licno te patrone ne dopadaju: lepa je kafa, ali su patrone skupe, tj. izadju puno skuplje nego da se kupi kvalitetna kafa u zrnu, samelje sveza i napravi u aparatu.  E sad, noviji espreso aparati imaju opciju da se stavi patrona, ili mlevena kafa, pa Alexis mozes i to da gledas ako vam je to recimo bitno. 

Mi pravimo bas kapucino ujutru (sa penastim mlekom), a ako to gledate onda trebas uzeti bas pravi espreso aparat: ovi sa patronama to ne rade, vise su poput filter kafe aparati...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Espesso aparat
19.11.2011 19:07:24   
Lu
Jesu skupe te patrone i kod nas, kava dođe skuplja nego u kafićuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Espesso aparat
19.11.2011 19:19:32   
Alexis79
Onda bih pre taj gde ide kafa u zrnu .Koliko sam videla kod nekih moze u zrnu pa je aparat  samelje a kod nekih mora da bude samlevena .Gledala sam i cene patrona i to se bas skupo uhvati.
Bitno mi je i taj deo da kazem sa mlekom jer ja u svaku kafu stavljam mleko pa mi je bitno da to bude onako penasto -kremasto.
U Kg-u je veoma mali izbor ,mozda 6-7 aparati i sve su neki plastikaneri.
Meni se nesto vise svidjaju one inox varijante ili od nekog jaceg metala.Nekako mislim da je to kvalitetnije.
Kad vec dajem pare da to bude ono sto hocu.
Neki su mi preporucili  ovu marku Gaggia  i nasla sam samo ovo na netu.
A procitala sam i mnogo losih komentara za Delonghi ,dok za ovaj Krups ima i dobrih i losih.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Espesso aparat
19.11.2011 19:30:23   
Anoniman
Sve zavisi koliko kafe pijete. Mi smo uzimali espresso mleveni, cak i u zrnu pa sami mleli. Medjutim, ja pijem jednu dnevno, pa kad sam na poslu, pijem kod kuce samo za vikend i onda nam ta kafa nekako brzo izvetri. Nemamo goste, retko, tako da sad kupujemo onu ESE opciju (easy serving sspresso). Tu je po jedna kesica kao u filteru zapakovana pojedinacno vakuumski, a na onom pistolju imas dodatke za jednu, dve ili tu ese varijantu.

Za nase prohteve, te patrone su savrsene. A ja sam ovde imala problema sa izborom kafe, retko koja mi se dopala.

Da ako sami meljete, nama su u kaficu rekli da pomaze drzanje u frizideru da ne izvetri. Nas aparat nema dodatak za mlevenje, pa su nam mleli u lokalnom kaficu. A kad kupite mlevenu recimo u grinetu ili tako negde, cesto zna da bude previse sitno mlevena a ni to onda ne daje dobar esperesso

< Poruku je uredio MaliMis -- 19.11.2011 19:31:53 >

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Espesso aparat
19.11.2011 22:46:41   
Verus
Ovaj je ovde dobio dobre komentare bar ovde: 4.5 od 5 zvezdica i ima 15 bar pressure, sto je super..jos ceprkaj pa izaberi.  I da, mi vec vise od mesec dana gledamo i njuskamo, i ovi aparati koji imaju ugradjen mlin za kafu ne dobiju dobre komentare od kupaca, a skupi su, tako da smo se odlucili da uzmemo jedan bez mlina..pisem koji kad kupimo..
IZVORNA PORUKA: Alexis79

Onda bih pre taj gde ide kafa u zrnu .Koliko sam videla kod nekih moze u zrnu pa je aparat  samelje a kod nekih mora da bude samlevena .Gledala sam i cene patrona i to se bas skupo uhvati.
Bitno mi je i taj deo da kazem sa mlekom jer ja u svaku kafu stavljam mleko pa mi je bitno da to bude onako penasto -kremasto.
U Kg-u je veoma mali izbor ,mozda 6-7 aparati i sve su neki plastikaneri.
Meni se nesto vise svidjaju one inox varijante ili od nekog jaceg metala.Nekako mislim da je to kvalitetnije.
Kad vec dajem pare da to bude ono sto hocu.
Neki su mi preporucili  ovu marku Gaggia  i nasla sam samo ovo na netu.
A procitala sam i mnogo losih komentara za Delonghi ,dok za ovaj Krups ima i dobrih i losih.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Espesso aparat
19.11.2011 22:56:03   
snješka
Alexis, ovaj Gaggia ima moja drugarica i savršen je. Stvarno je baš dobar. Ona ga ima dugo i nikad joj se nije kvario, a kafa je ekstra dobra.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Espesso aparat
22.11.2011 18:41:54   
Verus
Alexis: nista ne kupismo onaj dan, taj model ima samo preko interneta ne u robnoj kuci, tako da moram da ga narucim, a evo ga aparat.  Jos uvek se lomim izmedju tog i jednog drugog...ovaj drugi je duplo skuplji pa mi se nesto nece...

user posted image

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Espesso aparat
22.11.2011 18:47:34   
Alexis79
Ovaj deluje ok ....a koliko kosta tamo?
Ono KRUPS aparata sto ima u kg-u deluju ocajno i nema ispod 22 000.
Videcu nesto i po Bg-u ili Nisu posto sam tamo cesce.
Ovo je ona varijanta koja nema mlin ,jel' tako?

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Espesso aparat
22.11.2011 18:50:38   
Verus
Da, ovaj nema mlin.  Ovaj je trenutno nas nizenju za 300$, i ja imam jos neke kupone da iskoristim, pa mislim da bi me izasao oko 240$.  Onaj drugi sto hocu je 500$ !!!  A da znam da ce da mi traje bar 10godina (ovaj sad imam vec 7 i jos sljaka...)

Evo ga ovaj za 500:

user posted image

Breville je marka

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Espesso aparat
22.11.2011 18:51:42   
Verus
Mislim da neces pogresiti sa jednostavnim (bez mlina-kazem ti da puno musterija kaze da imaju problema sa tim ugradjenim mlinom), dok god ima pumpu za paru.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Espesso aparat
22.11.2011 18:53:22   
Alexis79
Uf Verus i ja bih ovaj od 500  user posted image  .
Ma i ja se premisljam oko cene ,ali necu da uzmem neko malo jeftinije shit .
To bi bilo kao da sam bacila pare.
Mada ovaj ti je skoro duplo skuplji ,mora valjda da je i duplo bolji.


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Espesso aparat
22.11.2011 18:55:53   
Alexis79
A to sa mlinom sam i odustala da trazim jer oni koji imaju dobar mlin su za kafice i kostaju mnogoo.
Nego ja bih i da bude dobar i da mi odgovara cena ,a i da mi se fizicki uklapa u kuhinju.
Mnogo prohteva user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here