|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Test za trudnoću? - II dio
17.4.2012 10:33:40   
NadaR
Nova temica!
Srecno! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Test za trudnoću? - II dio
17.4.2012 23:29:42   
Buwica
drage moje da li je mnoooogo rano 7dpo za testić ? user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Test za trudnoću? - II dio
18.4.2012 8:21:45   
Jole84
Prerano je,sačekaj da ti zakasni bar 2,3 dana user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Buwica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Test za trudnoću? - II dio
18.4.2012 10:44:05   
Buwica
hvala Jole user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Test za trudnoću? - II dio
18.4.2012 11:13:52   
Nikos
Nikako da Vam se zahvalim na odgovoru. Kod mene je sve školski i rane su implementacije, tako je bilo i ovog puta, treći - četvrti dan od završetka M, i tada se sve desilo, uglavnom u utorak 24. aprila sam kod ginekologa, neću ipak raditi test, moždadoktorka nešto i potvrdi user posted image , tako da  user posted image  user posted image ovaj put ostavljam da odmaraju. Još jednom hvala na brzom odgovoru! Divne ste user posted image ....

(odgovor članu Buwica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Test za trudnoću? - II dio
20.4.2012 17:37:57   
kath
Ja se danas razocarala jednoj crtici na testu...
Kasni mi treci dan, simptoma nikakvih nemam (ni za user posted image ni za user posted image ), a inace imam vrlo redovne cikluse (na 28 dana, skoro pa u minut tacno...)

i da, pokusavamo od oktobra... al garant opet nije grrrrrrr

mora dam opet bolesna user posted image

(odgovor članu Nikos)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Test za trudnoću? - II dio
20.4.2012 18:02:04   
Jole84
Probaj sa betom,ona ne greši user posted image


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu kath)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Test za trudnoću? - II dio
22.4.2012 15:43:39   
twinkle
Devojke ... stvar je sledeća .... hitan savet mi treba!
Nisam mogla da izdržim i kupila sam neki SENSOtest , belo-roze pakovanje i dve preslatke bebice na njemu su nacrtane ... da li vam je poznat ?
uglavnom radila sam ga pre dva sata ... Kada sam videla da se na njemu ništa pojavilo nije ostavila sam ga i otišla na ručak , kada sams e vratila sa ručka videla sam drugu crticu koju je video i moj suprug i komšinica ... crtica je NENORMALNO bleda ali je vidimo svo troje ... user posted image Pokušala sam da slikam, ali nemam sem telefona ništa a na njemu je jako mutan ceo test a kamo li ova crtica ... Danas mi je 26dc koji inače traje 28 dana ..... i da li je važno što je prošlo toliko vremena od kada sam uradila test ?

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Test za trudnoću? - II dio
22.4.2012 17:49:43   
Okica sljokica
Twinkle,po svemu sudeci ti si user posted image user posted image Uradi sutra ili za 2 dana test ili jos bolje idi sutra daj krv. Ja sam uradila test 3ili 4 dana pre nego sto treba da dobijem i bila je jaaako bleda crta,pa sam posle ponovila na dan i bila je vidljivija aljos uvek jako bleda... Tako da retko kad test pogresi u smislu da da pogresno pozitivan rezultat.

(odgovor članu twinkle)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Test za trudnoću? - II dio
22.4.2012 17:54:08   
twinkle
Evo sličice , kupila sam sada baby rapid jer sammislila da ću poludeti i situacija je ista .. nakon 15tak minuta ponovo linijica kao na predhodnom testu .. ne znam da li će te je videti ....

user posted image

(odgovor članu Okica sljokica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Test za trudnoću? - II dio
22.4.2012 17:56:04   
kath
da da i ja mislim da si user posted image . Mada opet... ma nekim testovima pise da se ne gledaju posle odredjenog vremena (sat-dva) posto tad nisu precizni... nem pojma... u svakom slucaju se nadam da je ono sto zelis :)

ps> ja sam dobila, kasnilo mi 5 dana (nikad nije, uvek u dan) tako da ipak je testic bio u pravu... vise srece sledeci mesec valjda....

(odgovor članu Okica sljokica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Test za trudnoću? - II dio
22.4.2012 17:57:04   
degu
Twinkle crtica se nazire, navijam da je to TO user posted image
Moraš biti malo strpljivija ili ako ne možeš da čekaš lepo pravac u laboratoriju, izvadi betu i znaćeš tačno na čemu si user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu twinkle)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Test za trudnoću? - II dio
22.4.2012 17:57:52   
twinkle
sačekaću degu svakako samo sam htela da vidim da li i vi vidite na sličici isto što i ja uživo ... to je drugi test za danas ... druga marka .... pa sam zbunjena ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Test za trudnoću? - II dio
22.4.2012 18:09:05   
degu
Biće tu pozitivnog rezultata, ne pojavljuju se crtice tek tako user posted image samo neću da se previše ponadaš, pa onda razočaraš user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu twinkle)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Test za trudnoću? - II dio
22.4.2012 18:15:00   
twinkle
hvala degu na podršci i ja se nadam da se neću razočarati .. ove crtice su mi samo nemir donele sada ... kaže apotekarka da sam rano radila i da treba da sačekam bar da zakasni dan user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Test za trudnoću? - II dio
22.4.2012 19:16:44   
JAmy
twinkle,kao da si moj test slikala,zelim da ti znaci isto sto je i meni znaciouser posted image
Ja sam sledeci radila 2 ili 3 dana po izostanku mens,ne sjecam se tacno,i ta crtica se mogla jasnije vidjeti,i naravno,bila je jaaaako blijeda ali nije bilo sumnje na iluziju,znaci, cak i tada daleko je to bilo od debele crvene crtice koju obicno svi ocekujemo kao potvrdu da je test poz.Takva crtica se rijetko kome pojavi kada se test radi u prvoj nedelji kasnjenja menstruacije,a da ne govorimo o situaciji kada se radi i prije njenog izostanka.
Bitno je da znas,cesti su lazno neg rezultati,a lazno poz postoje samo u odredjenim situacijama: kada zena prima injekcije hormona koji test detektuje,kod nekih vrsta tumora,i kod biohemijske trudnoce gdje dodje do oplodnje ali ne i do usadjivanja zametka.Postoje i patoloske trudnoce koje se po testu ne razlikuju od normalne,tu spada molarna trudnoca i vanmatericna ,koja isto daje poz test,sto je logicno,jer se plod razvija,ali ne tamo gdje treba...idr...Nego,ove informacije tebe ne treba da zanimaju...
Sve ovo nabrojano je velika rijetkost,tako da ti imas razlog da se radujes,jer treba biti optimista i vjerovati u najbolji ishod.
Ova crtica pokazuje da je hormon u krvi porastao,a to u tvom slucaju znaci samo jedno-TRUDNA SI...user posted image
O ostalim varijantama ne razmisljaj,sada je osjetljivo razdoblje trudnoce koje ne trpi nikakav stres...
Opusti se i uzivaj......user posted image

_____________________________

"Ako odustanete od pobjede, a da nikada ranije niste pobjedjivali, ostacete ono sto ste i ranije bili- gubitnik. - Skot Pek"

(odgovor članu twinkle)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Test za trudnoću? - II dio
22.4.2012 19:38:57   
twinkle
JAmy iz tvojih usta u Božije uši user posted image iskreno se nadam da je to zaista to !

(odgovor članu JAmy)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Test za trudnoću? - II dio
22.4.2012 21:07:55   
Jole84
Twinkle to bi bilo to,čim se crtica pojavila,pa i bleda,ipak je ima! user posted image
Vadi betu pa da potvrdimo čestitke user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu twinkle)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Test za trudnoću? - II dio
22.4.2012 21:13:38   
twinkle
Jole vidiš je i ti ???? Jao vadiću je pa da vidimo ....

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Test za trudnoću? - II dio
22.4.2012 21:16:42   
Jole84
Ja je vidim user posted image mada moram da priznam da sam morala da uzmem naočare user posted image
Čim je bleda znači da trudnoća postoji najverovatnije ali da je rana,ali zato beta ne greši,držim palčeve user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu twinkle)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Test za trudnoću? - II dio
22.4.2012 21:17:08   
twinkle
user posted image user posted image hvala što si se potrudila

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Test za trudnoću? - II dio
22.4.2012 22:15:54   
Alex91

IZVORNA PORUKA: twinkle

Evo sličice , kupila sam sada baby rapid jer sammislila da ću poludeti i situacija je ista .. nakon 15tak minuta ponovo linijica kao na predhodnom testu .. ne znam da li će te je videti ....

user posted image


da draga moja..i ja mislim da je to,TO..najbolje ti je da radis sa prvom jutarnjom...fino se vidi crtica..user posted image

(odgovor članu twinkle)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Test za trudnoću? - II dio
22.4.2012 22:19:17   
twinkle
jao Alex user posted image hvala hvala iskreno se nadam da nije ta .. evaporacijska ili kako već :)
stomak me boli kao da će user posted image svakog momenta i još uvek ne mogu da se opustimi poverujem

(odgovor članu Alex91)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Test za trudnoću? - II dio
23.4.2012 12:56:41   
twinkle
evo onog drugog testa ... crtica se vidi i na dlanu i na svim ravnim površinama još uvek ... uživo mnogo bolje ... Kako vam se čini ?

user posted image

(odgovor članu twinkle)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Test za trudnoću? - II dio
23.4.2012 12:58:25   
Olga75
vidi se crtica user posted image
na svakom testu pise vreme do kada se crtica pojavi jer posle toga moze da bude i razlivanje iz one kontrolne

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu twinkle)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



Anketa

kakvi smo
bilja85

sta mislite da li decaci treba da vezbaju

fudbal (89%)

balet (11%)


Ukupan broj glasova: 91

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here