|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Najvece radosti nasih bebica
11.3.2013 7:12:25   
Skockica
Mame i tate, sta vase bebe najvise vole da rade, gledaju, slusaju, kome ili cemu se najvise obraduju?
Moj beban se najvise raduje kupanju, kako krenem da ga skidam, mase rucicama i nozicama od radosti i veselo se smeska. Pa cak i kad ga skidam samo da ga presvucem on se vrcka pa se buni kad vidi da nema kupanja user posted image

< Poruku je uredio Skockica -- 11.3.2013 7:25:47 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Najvece radosti nasih bebica
11.3.2013 7:37:20   
adulence
Iva definitivno najvise voli kad je golisava,kupanje obozava...najvise se ovraduje tati i ujqku njih dvojicu kad vidi sreci kraja nema...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Najvece radosti nasih bebica
11.3.2013 8:05:50   
sneza24
Lana se najviše obraduje kad vidi Davida i kad se on igra sa njom. Od toga nema ničeg lepše.
Raduje se i meni i mm, naročito kad joj pričamo.
Voli i kupanje. Pošto je kupam u kupatilu onda je pustim malo duže da mlatasa nogicama i svu me isprska.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Najvece radosti nasih bebica
11.3.2013 8:08:09   
Janncica
S se najvise obraduje...meni... user posted image
A voli i svoju seku. Voli da se kupa,a cim ga spustim na peskir kad zavrsimo pocinje urlanje. user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Najvece radosti nasih bebica
11.3.2013 8:10:51   
adulence
e janncice tako tti je do skoro bilo i kod nas...ali smo joj kupili ono kupko plasticno kao foteljica i duze je kupamo ona se zavali ,i bude koliko ona hoce i nema vise plakanje...

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Najvece radosti nasih bebica
11.3.2013 8:17:38   
Shishica
Moja Ema je pre vise meseci bila beba, ali secam se izmedju mnostva stvari da je imala najlepsi osmeh kada joj se tata vrati s posla..

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Najvece radosti nasih bebica
11.3.2013 8:26:03   
Honey
Nasa user posted image se dosta obraduje mm-u kad dodje s posla, samo ga gleda i smeje mu se, voli da je ljubimo u vratic, tako se slatko zasmeje, a smesno joj je i kad pocne da stuca pa je ja imitiram user posted image

< Poruku je uredio Honey -- 11.3.2013 8:28:21 >

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Najvece radosti nasih bebica
11.3.2013 8:38:50   
Skockica
Janncice i moj Vasilije kako ga izvadimo iz vode pocne da frkce i da se buni.
A sad ga gledam izbecio se na stiker Vini Pua sto imamo na zidu pa se smeje, plazi i prica nesto na njegovom bebecem jeziku.
Inace, pre neki dan neko od mojih pustio tehno a on vrti glavom, rukama, nogama a uopste nisam ludovala po zurkama u trudnociuser posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Honey)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Najvece radosti nasih bebica
11.3.2013 15:38:40   
Ivanka 75
Moje se dete obraduje kad-god ugleda zeca! user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Najvece radosti nasih bebica
11.3.2013 16:13:40   
mica0
Nastasija najvise voli kad je skines golu pre kupanja

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Najvece radosti nasih bebica
11.3.2013 21:28:30   
leamalamut
I ovo moje cudence obozava kada je gola i kada se kupa! A takodje , specijalan osmeh ima kad ugleda tatu na vratima!
Smesni su joj i baloni i flase plasticne koje kao slucajno ispadaju iz mojih ruku... Svasta nesto nju raduje , bas je neka nasmejana beba!

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Najvece radosti nasih bebica
11.3.2013 22:00:42   
mica0
moja se nekad i zaplace kad je tata pogleda user posted image

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Najvece radosti nasih bebica
11.3.2013 22:23:57   
Figaro88
Najvise se obraduje meni i mm-u,naravno.Voli i kada joj baba dodje.Obozava da ide u igraonicu,raduje se kad upoznaje nove drugare tamo....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Najvece radosti nasih bebica
11.3.2013 22:27:52   
Sanjica26 RR
Teodora kad dugo ne vidi nekog koga voli samo sto ne pocne da place od radosti. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 11.3.2013 22:28:27 >

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Najvece radosti nasih bebica
11.3.2013 23:01:19   
mica0
user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Najvece radosti nasih bebica
14.3.2013 9:56:43   
bebamama
Moja user posted image voli kada je gola, čim je obučemo...eto plakaja, a sinčić se najviše obraduje kada ga mm vozi na prednjem sedištu auta :).

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Najvece radosti nasih bebica
14.3.2013 9:58:44   
Didy
Sofija se najviše obraduje Stefanu i tati kad dođe s posla, ponekad baki i dedi. U poslednje vreme se penje gde god može i onda vrišti od sreće.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bebamama)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Najvece radosti nasih bebica
14.3.2013 11:12:24   
Anck Su Nmaun
Pepi Prasetu, Pez bombonama, Tati kad dodje s posla ...Hana

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Najvece radosti nasih bebica
24.3.2013 1:45:19   
Bebilina
Kikoce se kad ga podignemo iznad glave, kad se igramo zmurke, kad ustane uz kauc i hoda svojim meduza nozicama, kad mu duvamo u podbradak, stomak, nozice, kad mu ruckamo stopala, cim mu se skine pelena, kad se kupa i kad pliva u bazenu, kad se jurimo puzeci, kad tata udje i vikne; "gde je moj decak", kad nadje kabl, stap, traku, bilo sta sto je dugacko ili visi user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Najvece radosti nasih bebica
13.6.2013 22:53:07   
Mache90
najvise se raduje ujaku i babi

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Najvece radosti nasih bebica
14.6.2013 6:08:06   
Misha i Ljisha
raduje se svom taji kad dodje s posla, uziva pa sve"prica" sa njim. Ali cim je duze kod njega hoce kod mene ja je uzmem a ona opet hoce kod njega. Ne moze da se odluci kod koga bi pre, volela bi valjda da je mozemo oboje nositi u isto vreme i da nas oboje vidi. A naravno obozava da je golisava, smeje se naglas kad je ljubim po vratu i po ledjima. Ali se inace skoro uvek smeska. Voli da se kupa

(odgovor članu Mache90)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Najvece radosti nasih bebica
15.6.2013 21:49:26   
lokica77
Moja K ovih dana najvise voli Nestle vocni jogurt od kajsijeuser posted image user posted image , a tatu obooozava

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here