|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mokrenje u gacice
29.3.2017 14:40:31   
AnaTamara
Moja T ima 3 godine, sa 2 je skinula pelenu, ali je poslednja 2 meseca pocela da piski u gacice, kuci, u vrticu,nije bitno gde...to vec postaje problem, juce se 3 puta upiskila u vrticu. Radili smo sve nalaze, sve je ok. Zaista vise ne znam sta da radim, kako da reagujem... Grdila sam, pricala lepo, objasnjavala...ne vredi
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mokrenje u gacice
29.3.2017 20:21:02   
vikiveki
To mokrenje može biti znak i nekog negodovanja,da joj se nije u zadnje vreme nešto desilo što je jako uticalo na njuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mokrenje u gacice
30.3.2017 13:28:08   
AnaTamara
Razmisljala sam i o tome, pricala sa vaspitacicom, ali nista neuobicajno joj se nije desilo...

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mokrenje u gacice
5.4.2017 10:40:30   
IvanaSK RR
Da nije izrazavanje protesta zbog necega?
Sin je imao tu fazu, ali je to bilo zato sto se zaigra i mrzi ga da ode da piski.
Kakva je situacija sada kod vas?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mokrenje u gacice
5.4.2017 15:41:54   
AnaTamara
Isto i dalje, desi se da preskoci jedan dan da se ne upiski. Moguce da je je i kod nje ista situacija, propustice nesto ako ode da piski :)

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mokrenje u gacice
5.4.2017 15:48:03   
IvanaSK RR
Moguce... Ako potraje vidi u vrticu sa psihologom sta kaze.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mokrenje u gacice
8.3.2018 10:38:02   
Dora89
Mom detetu se to često dešava kad se prehladi, bukvalno nikad ne stigne do noše, ali ako traje duže od nedelju dana, ili se dešava samo na određenim mestima ili u određenim situacijama, to je vrv neki psihički otpor i privlačenje pažnje.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mokrenje u gacice
8.3.2018 11:57:33   
Mala Elena
Desi se ako trpe jako dugo...

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here