|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tamburica fest, Deronje
18.6.2009 13:58:43   
Anoniman
Prošle godine je održan prvi put, nisam bila u mogućnosti da idem.

Ove godine održaće se od 26-28.6.

Jeste bile? Jel planirate da idete?

Detaljnije KLIK
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tamburica fest, Deronje
18.6.2009 22:00:59   
sneza24
Ovo je kod mene u komsiluku.user posted image Nazalost nisam bila prosle godine a ne verujem ni da cu ove ici.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tamburica fest, Deronje
28.6.2009 22:29:20   
Anoniman
Nisam otišla, ali evo prenos na RTS2. user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tamburica fest, Deronje
28.6.2009 23:51:06   
Didy
Ja bila prošle godine jedno veče kad je svirao Zvonko Bogdan (ispunila mm želju, on ga baš voli). Imali smo dobru ekipu, pa sam se zbog toga dobro provela. Inače, ništa posebno - prašine na sve strane, pljeskavice, roštilj, gužva... A kad smo krenuli kući, sat vremena nam je trebalo da se izvučemo autom koliko je bilo gužve.
Ove godine je dobio zeleno svetlo da ide sam, ali ni on nije hteo da ide. Baš me zanima da li je neko bio i kakvi su utisci. Sad sam malo gledala na TVu, čini mi se da je malo sve podignuto na viši nivo nego prošle godine. Ili se varam...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tamburica fest, Deronje
22.6.2010 11:51:48   
lanajelena
meni se bas ne da da odem,prvo Lana bila mala,prosle godine bili na moru,ove god Dusan mali...sledece god stizem,moja mama je iz Deronja,pola familije mi je tamo user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tamburica fest, Deronje
22.6.2010 12:07:35   
ivak
Ja idem i ocekujem lep provoduser posted image . Prve godine je organizacija bila najgora, prosle godine su se popravili a ovu godinu ocekujemo jos bolju organizaciju, ako je ova kisa ne pokvari, ko voli tamburu .....lepo je neka dodje da vidi. user posted image

_____________________________

"Život ne znači čekati da oluje prođu...Život znači naučiti kako plesati na kiši."

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tamburica fest, Deronje
25.6.2010 15:22:38   
Didy
Evo baš nešto gledam program za ovu godinu i nešto mi nije jasno - Kakve veze imaju Miroslav Ilić i Marinko Rokvić sa tamburom_user posted image Ili ja nisam dovoljno muzički obrazovana da ih povežem.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu ivak)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tamburica fest, Deronje
26.6.2010 0:50:37   
dunja RR
Evo prenose na RTS-u....

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tamburica fest, Deronje
8.9.2010 10:44:01   
Crvenkapa85
ja sam bila samo jedne godine sa malom,al je bila onda ona invazija svinjskog gripa pa mi nisu dali da se zavlacim tamo sa majom....meni je tata odande...i volim kad odem tamo

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tamburica fest, Deronje
15.6.2012 22:59:23   
Anoniman
Ove godine Tamburica i na Đavi u NS, imali smo propusnice, ali nismo otišli, Marko se često budi zbog ušiju, pa mi se nešto nije mililo. Slušam Jelenu Rozgu iz stana. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







MOJ MUŽ NE VOLI JAVNO
Ljubav ne mora da bude glasna i javna da bi je svi videli, iako je u redu ako jeste.
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here