|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Blind date
16.12.2008 8:27:19   
Anoniman
...ili  na srpskom, sastanak na slepo! Jeste li ga nekada imale? Kakvi su utisci? Da li mislite da su takvi sastanci pametni (bezbedni)?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Blind date
16.12.2008 8:56:03   
Jeca*
Ja sam imala nešto nalik tome pre 6-7 godina. Tipa sam upoznala na ICQ-u i dugo smo caskali, mesecima cak cini mi se, a onda smo se sreli da se upoznamo. Nakon toga smo maltene postali najbolji prijatelji i vidjali smo se skoro svaki dan, a onda smo izgubili svaki kontakt posle jednog manjeg konflikta. Danas, sa ovim mozgom nema sanse da bih ulazila u tako nesto i isprobavala sastanke na slepo. Ali opet, ja sam imala srece da nadjem partnera relativno lako, pa ne mogu da sudim. Znam ljude koji su ocajni da nadju srodnu dusu pa bi sve pokusali, pa i blind date.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Blind date
16.12.2008 9:15:26   
Anoniman
I ja sam bila na jednom, bila sam 4ta god faxa, ili 3-ća? Preko interneta sam upoznala tipa (ne sećam se gde na internetu - uopšte, izvetrilo mi je iz glave...), tip je po opisu bio super ( u smislu zanimanja i hobija), bio je pismen (bitno!), i kada smo se upoznali-izgledao je lepo, međutim za glavu niži od mene. Popili smo kafu, i nikada više se nismo ni čuli ni videli.

A što jeca kaže - s ovom pameti - nikada više!

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Blind date
16.12.2008 11:53:30   
guppy RR
mhm, probala user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Blind date
16.12.2008 11:55:44   
Anoniman
sita si se napisala u ovoj temi... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Blind date
16.12.2008 12:23:37   
guppy RR
Zato što znam da si onda radoznala, pa mogu da te nerviram user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Blind date
16.12.2008 12:37:15   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Blind date
16.12.2008 15:31:04   
oliveradj
posle dogadjaja  u mojoj porodici ne znam sta da komentarisem. Moj stariji brat od tetke je upoznao neku Meksikanku preko interneta. Otisao tamo preko Meksika ilegalno presao granicu ozenio se s njom dobio papire i sada zive zajedno posle tacno osam godina. Zive u Los Andjelesu. 

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Blind date
16.12.2008 15:36:04   
Anoniman
STVRANO????

Pa to je kao iz filma!  

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Blind date
16.12.2008 16:12:40   
Lu
Nemam iskustva...neznam pa vrijedi pokušati,možda i ja pokušamuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Blind date
16.12.2008 18:57:22   
oliveradj
On je to jako zeleo. Jos kao dete je mastao o tome i bas je vredno ucio engleski. Tetkina prijateljica je profesor engleskog pa je nju molio da mu malo pomogne pred odlazak da se usavrsava. Imao je dosta dobro znanje engleskog pa se brzo snasao. Moja tetka je bila kod njega odusevila se. Bila je na long bicu, na bulevaru slavnih i svugde drugde. Jedino je meni cudno sto je on tako proracunat stalo mu je samo do novca ne razmislja o deci. Ta zena je dosta starija od njega ona vec ima decu, a on kaze da ih ne zeli. Pokusao je mladjeg brata da povuce ali nije uspeo i ovaj se zaljubio u neku meksikanku ali se vratio kuci odatle. Uglavnom to je bilo bas na slepo i veliki rizik koji je za njega bio vredan truda ostvario je zivotni san. Mada sam cula da je mnogo sada brakova sklopljeno je poznanstvo preko neta. Ja sam upoznala jednog momka bili smo super drugari preko neta. Upoznala sam ga i sa mojom muzem oni su se isto super skontali medjutim ima neku cudnu devojku i morao je da prekine kontakte sa nama zbog nje. Bas mi je jako zao za to prijateljstvo preko neta.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Blind date
16.12.2008 21:52:06   
andrijana
Ja nemam takvih iskustava. Mozda zato sto sam bezala od toga.... Nisam zelela da se dzaba nadam pa da se razocaram... To je bila fora sa porukama. Neki debil da moj broj telefona i onda neki drugi debil mene smara a dovoljno je da vidim koliko je pismen pa da pobegnem glavom bez obzira.user posted image Mislim da je to dovoljno bilo da vidim ko je kakva osoba a tesko je bilo da se takvih otarasim.user posted image A kamoli da idem na sastanak na slepo,brrrrrr.........

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Blind date
3.8.2010 11:38:55   
Anoniman
Žene , pa ja sam se tako udala user posted image  

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Blind date
3.8.2010 11:47:29   
ivana.stosic
user posted image BubaMiro........upoznala sam ga preko neta...krstariice tacnije pre 6-7 god.
samo jednom sam to uradila i bio je jako sladak i lep i pametan al' je skot imao devojku........zna se sta je trazio. Nikad mu vise nisao odgovorila na poruku.
I nikad vise nisam ponovila takvu ekskurziju.


_____________________________

Nista nije onako kako izgleda............

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Blind date
3.8.2010 11:53:51   
Anoniman
Ja sam tad živela na primorju , a mm ovde u Novom Sadu . Dopisivali smo se jako dugo , na neviđeno , bio je zanimljiv , pismen , interesantan ... Neko vreme se nismo "pisali" ,bilo leto pa ja jurcala po plaži user posted image   a onda on osvane u novinama "Lepota i zdravlje" , u rubrici "stvarni muškarci" , i ja uhvatim da ga zezam . Dopisivanje je trajalo i trajalo , ponekad i po celu noć ... i onda ja dobijem ponudu za posao u Novom Sadu ... Doselim se ovde ... Zakažemo "blind date" na jednom koncertu i od tada se nismo razdvajali . Zaprosio me je posle 8 meseci , u braku smo godinu i po , i u novembru stiže bejbiiii user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivana.stosic)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Blind date
3.8.2010 12:12:03   
choopa choops
BubaMiro user posted image user posted image

Ja probala jednom i nikad vise user posted image Drugarica me jedna molila da se nadjem sa jednim momkom kome sam se jako svidjala i ja kao ajde...ma bzvz..popili pice porazgovarali, ja rekla cao (nije mi se svidio) i on poslije pricao svima da sam ja takva i takva user posted image Bas mi je stalo user posted image Nije to za mene...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Blind date
3.8.2010 12:20:04   
Anoniman
Nisam ni ja bila baš zagovornik svega toga ... Ali znaš kad ti neki đavo ne da mira user posted image user posted image

Prvo sam odlepila kad sam skontala da smo u isto vreme bili u Turskoj na letovanju neke 2005-te, znači - doputovali isti dan , u isto mesto , verovatno se kupali i na istoj plaži user posted image
Drugo - sledeće godine je u isto vreme bio gde i ja , ajd' to što je bio u CG , nego gde baš nađe Risan ??? user posted image A ti Čupo znaš gde je Risan i koliko je to "popularno" mesto . user posted image

Ne znam ... Jako mi je prijao , jako , jako ...


(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Blind date
3.8.2010 12:30:55   
choopa choops
user posted image user posted image

Sve je i nekako moglo da prodje kao slucajnost, ali Risan user posted image
Sudbina  user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Blind date
3.8.2010 14:48:46   
Mivica
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Žene , pa ja sam se tako udala user posted image  


Joj, BubaMiro, i ja isto! user posted image
A čitav život sam bežala od toga, u fazonu: "Jaaa? user posted image NIKAD!"  I mm takođe.
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Blind date
3.8.2010 15:36:59   
Anoniman
A kad ćeš da nam ispričaš svoju priču ?? user posted image

(odgovor članu Mivica)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Blind date
5.10.2010 11:25:04   
majared
Kad bolje razmislim 2/3 mojih veza započelo je sastankom na slepo. Sve gore od goreg. Do trenutka kada je majstoru (koji se uz to zove Srećko) u toku popravljanja brave u mom stanu sinula genijalna ideja da me upozna sa sadašnjim momkom. Iako sam (poučena prethodnim iskustvima) rekla ma neeeeee nije to za mene, ipak sam na kraju pristala i eto nas već godinu ipo dana zajedno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Blind date
5.10.2010 11:35:57   
LillyT
Kod mene je svaki prvi sastank bio ''na slepo'' jer ja ne pamtim lica, pa se tako često iznenadim kada ugledam đuvegiju. Fora je u tome što ja uvek dođem ranije da ne bih morala da prilazim jer sam se jednom pozdravila s pogrešnim momkom (naravno, ovaj me je odmah ostavio, mada, spetljali smo se vikedn pre toga i bilo je mračno).
Jednom sam otišla na sastanak s momkom koga sam upoznala preko neta (ima tome već deset godina... ne jedanaest) i jednom mi je drugarica ugovorila nekog njenog druga (on je insistirao jer me je video sa njom, a ja njega nisam) i bilo je ok. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Blind date
5.10.2010 15:18:38   
smeško
Nisam nikad probala. Sada se nadam da vise i necu imati prilikeuser posted image .

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Blind date
4.9.2014 12:46:01   
wivern
Imala sam, sa mm. Upoznali se preko neke fb aplikacije, poceli da se vidjano i vrlo brzo skapirali da imamo gomilu zajednickih prijatelja. A i mi smo se vrlo brzo skapirali, poceli smo da zivimo zajedno posle 3 meseca.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Blind date
4.9.2014 12:49:28   
Dada81
Wow Wivuser posted image Bas neobicno ,a vazno da je uspesno user posted image

Nego ismejah se LillyT iznad sto je pisalauser posted image Nema ni nje vise ovde..

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here