|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sex u trudnoći
13.5.2008 15:06:33   
Anoniman
Kakav vam je bio sexualni život u trudnoći?
Jel se muškarci boje da se nešto ne desi bebi ili jednostavno ne osećaju želju prema svojim ženama dok su trudne (da se razumemo nije baš neki sexy prizor)? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sex u trudnoći
15.5.2008 17:55:53   
olovka
Šta je to?
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sex u trudnoći
16.5.2008 15:27:56   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu olovka)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sex u trudnoći
18.5.2008 18:22:15   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sex u trudnoći
19.5.2008 15:23:51   
Anoniman
Ajmo novo pitanje:

Kakav vam je sada sexualni život, nakon porođaja?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sex u trudnoći
21.5.2008 11:12:49   
guppy RR
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sex u trudnoći
21.5.2008 23:19:01   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sex u trudnoći
9.6.2008 21:43:14   
spps
IZVORNA PORUKA: Tasha

Kakav vam je bio sexualni život u trudnoći?
Jel se muškarci boje da se nešto ne desi bebi ili jednostavno ne osećaju želju prema svojim ženama dok su trudne (da se razumemo nije baš neki sexy prizor)? user posted image
user posted image user posted image user posted image ma bio je ok,a sad je još boljiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sex u trudnoći
9.6.2008 22:58:05   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha

Kakav vam je bio sexualni život u trudnoći?
Jel se muškarci boje da se nešto ne desi bebi ili jednostavno ne osećaju želju prema svojim ženama dok su trudne (da se razumemo nije baš neki sexy prizor)? user posted image

Bili smo vrlo aktivni do zadnjeg dana,osim što smo u poodmakloj trudnoći morali prilagoditi poze pa je bilo malo jednolično.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sex u trudnoći
9.6.2008 23:00:45   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: lu
Bili smo vrlo aktivni do zadnjeg dana,osim što smo u poodmakloj trudnoći morali prilagoditi poze pa je bilo malo jednolično.

Bolje išta nego ništa user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sex u trudnoći
10.6.2008 14:24:54   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sex u trudnoći
1.7.2008 1:35:20   
Geko
Knjiga koju sam ja par puta procitala od korice do korice u trudnoci STA DA OCEKUJETE DOK CEKATE BEBU ima poglavlje sa pitanjima i odgovorima vezanim za sex u trudnoci. Generalno,u nerizicnoj trudnoci sex je dozvoljen i pozeljan dok god pricinjava zadovoljstvo. Orgazam je predstavljen kao mala ugodna ljuljaska za bebu. To je nacelo kojim smo se suprug i ja rukovodili, osim sto sam ja bila malo isprepadana u osmom mjesecu jer sam se ranije naslusala prica o rizicnosti pomenutog perioda.
Dakle,smo naprijed,misici rodnice ce ostati 'u formi " i porodjaj ce biti laksi :-)
\Meni jeste!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sex u trudnoći
1.7.2008 14:24:48   
tekeveke
Meni je sexualni zivot nikakav od pocetka trudnoce. Muz jednostavno nece. Pitala sam ga zasto i kaze da se boji zbog bebe, iako mu ja kazem da ne moze nista da se desi ni bebi ni meni, da je sex u trudnoci sasvim normalan. ne znam sto da radim, jer imam zelju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sex u trudnoći
1.7.2008 14:28:07   
Anoniman
Ne znam da ti pomognem baš kao što nisam znala da pomognem ni sebi...user posted image

(odgovor članu tekeveke)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sex u trudnoći
2.7.2008 1:00:30   
Geko
brzo u knjizaru po knjigu Sta da ocekujete... otvorite je na 206 str, odgovori na sva pitanja i strahove tipa povrede bebe,izazivanja spontanog,izazivanja infekcija...i servirajte mu je uz pivo. A onda str 208 sa par preporucljivih poza.
srecno :-)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sex u trudnoći
10.7.2008 14:38:28   
Anoniman
A da nam prepričaš ukratko? user posted image

(odgovor članu Geko)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sex u trudnoći
12.7.2008 17:18:11   
gulivercic

Uh, pored Utrogestana, strogog mirovanja, moje i suprugove zelje, moramo da mislimo na druge stvari user posted image
A ja taman porastila kako treba user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sex u trudnoći
6.8.2008 14:04:06   
AleksandraDj
Mi ni posle utrogestana ne mozemo, neda doca.. user posted image user posted image

(odgovor članu gulivercic)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sex u trudnoći
6.8.2008 22:27:46   
andrijana
Drage moje,ja jos i dobro prolazim. Iskukala sam nekako da bebi ne moze da bude nista,da je dobro zasticena a ja bas zagorela... Malo je sve isto sto se poza tice ali je bolje nego nikako. Mislim da sam u 8. mesecu najvise zelela sex...user posted image

(odgovor članu AleksandraDj)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sex u trudnoći
11.8.2008 23:31:25   
eman
sto se tice trudnoce bio je malo rjeđi ali dobar je bio a sad za svaku pohvaluuser posted image user posted image user posted image  a vi drage trudnice kojima se MM plasi recite da ima i drugi stvari da bi bile zadovoljne i vi i oni pa nije nekad sve u sexu mislim bukvalno...bebi nista nece biti a svi zadovoljniuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sex u trudnoći
13.8.2008 18:28:40   
Mama37
Sex u trudnoci nije bio problematican uopste jer uvjek ima nacina da nam bude fino ,sto se tice muskaraca ne mislim da su im trudnice bas odbojne ...naprotiv znaju biti sexi.Nece oni bebu povrijediti samo polako i njezno cijelu trudnocu hehe uzivajte.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zdravlje je sreca.
.
Faris
Harun ...medicii mamini

(odgovor članu eman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sex u trudnoći
14.8.2008 10:24:55   
mamyca
U trudnoci smo imali sex skoro svaki dan i bio mi je super,i porod je prosao pravo.A poslije poroda jos je bolji.user posted image user posted image

(odgovor članu Mama37)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sex u trudnoći
19.8.2008 19:08:01   
Ruza
Pa eto citam se i cudim.kako moze neko od muzica da te vise ne zeli?pa grudi su ti vece i lepse nego preuser posted image sto je super ne?mi imamo odlican sex.cak i svaki dan i ne fali nam apsolutno nista.pa valjda i mi imamo zelju ne?pa kazi muzu da te zadovolji na neki drugi nacin ako mu je frkauser posted image .pa mozda bi se i opustio.ne mogu da se pozalim mi imamo odlicnu komunikaciju u vezi toga,tako da.....ne znam razgovor resava sve.kazite kako se osecate i objasnite da vam je to vazno.eto to vam je moj savet drage.i niste sigurno tako odbitne kao sto mislite.pa prelepe ste!!!!!samo napred,muza u krevet i napred

(odgovor članu mamyca)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sex u trudnoći
10.3.2009 22:22:29   
dsv
Vazi,hvala ti.Nova sam pa dosta nisam pohvatala!!user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sex u trudnoći
10.3.2009 22:23:11   
guppy RR
Nema veze, samo polako :)
Evo bar dve temice za čitanje za početak user posted image

DOBRO NAM DOŠLA!!

(odgovor članu dsv)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here