|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   PSU ODSEKLI NOGE
27.8.2011 19:57:34   
PoisonEve
Jeste li procitali OVO

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena
Direktna veza do poruke: 1
   RE: PSU ODSEKLI NOGE
27.8.2011 20:27:19   
Suncicabg
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: PSU ODSEKLI NOGE
27.8.2011 20:32:04   
minavb
Ufuser posted image Ne razumem kako iko moze da povredi zivotinju i to na tako svirep nacin. Jedna moja poznanica je pronasla mace, Milanceta, kome su deca odsekla zadnje noge. Operisan je vise puta, imao brojne komlikacije posto je rastao pa su kosti stalno probijale kozu, svasta mu se desavalo , i na kraju je uginuo. Bio je jako lep, a i da nije, zasto bi iko maci ili kuci sekao noge? user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: PSU ODSEKLI NOGE
27.8.2011 21:00:50   
PoisonEve
To su monstrumi! A takva deca koja to urade bilo kojoj zivotinji po meni imaju predispozicije da postanu kriminalci i ubice! Ovakvi slucajevi su za psihijatriju!

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: PSU ODSEKLI NOGE
27.8.2011 21:04:35   
minavb
Da, bas za psihijatriju. Ne razumem nikako. Mi smo kao klinci spasavali stenad i macice iz reke kad ih seljaci bace, pa kad malo porastu neko ih uzme, odnese na plac, usvoji... prestala sam da udomljavam kad sam zatrudnela. Jadna kuca, ona je mozda prisla tom nekom u nadi da ce se igrati, jesti, mozda mu se i radovala. Uzas!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: PSU ODSEKLI NOGE
27.8.2011 21:06:02   
degu
Nikad ovo neću razumeti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: PSU ODSEKLI NOGE
27.8.2011 21:09:17   
ivaj
Za ovo znam odavno,ako je ista kuca u pitanju.
Strasno.Nista drugo ne mogu da kazem.

Pre par godina dozivela sam jedno od najtraumaticnijih dogadjaja u svom zivotu-moj svekar je na moje oci sa motkom i metalnom sipkom ubio kuce zato sto mu je uslo u dvoristeuser posted image
Ja sam tad jaukala,imala histericne ispade,na sav glas mu je**la sve po spisku,jako tesko sam to podnela.Samo mi je zao sto mu se nisam suprotstavila,to ne mogu da prezalim.Trebala sam te motke da mu omlatim o glavuuser posted image

< Poruku je uredio ivaj -- 27.8.2011 21:10:02 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: PSU ODSEKLI NOGE
27.8.2011 21:12:50   
PoisonEve
Boze, ivaj...user posted image ...nemam reci...takvi ljudi su zlotvori!
A ovo nije Mila, ovo je drugi pas u pitanju...


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: PSU ODSEKLI NOGE
27.8.2011 21:33:31   
Brana
Strasnoooouser posted image user posted image user posted image !Ako je neko mogao ovako da osakati zivotinju i da takvim postupkom leci svoj bolestan mozak,to znaci da bi to isto mogao da uradi i coveku..Takve ljude treba strpati na lecenje ili u zatvor da nikada vise ne ucine nesto slicno.. user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 27.8.2011 21:44:48 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: PSU ODSEKLI NOGE
27.8.2011 21:46:06   
minavb
Ivaj, da sam bila na tvom mestu, tog coveka ne bih gledala kao oca mog muza, zgromila bih ga. Zao mi je sto si to dozivela, sto takvog coveka imas u porodici. user posted image
Ja se bas razbesnim kad vidim da neko maltretira zivotinju.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: PSU ODSEKLI NOGE
27.8.2011 23:33:15   
Nensi*
user posted image user posted image user posted image
Uzas,suze su mi krenule,jadna kuca user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: PSU ODSEKLI NOGE
28.8.2011 0:04:46   
mikica sa
OVO JE GROZNO! sorry za velika slova ali jedino tako mogu bol i tugu sto se ovo desava jadnoj kuci ispoljiti. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: PSU ODSEKLI NOGE
28.8.2011 0:08:51   
Pretty78
citala sam danas u novinama da je kuca ok, da se lepo oporavlja i da je lepo podnela operaciju user posted image ...a za to zlodelo nemam reci

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here