|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kad je budan ceo dan...
26.4.2009 21:03:38   
Anoniman
Često se desi da Luka vikendom ujutru duže odspava (probudi se oko 9.30h) i onda ga ne stavljam da spava popodne, jer vidim da nema šanse da zaspe.
Ti dani umeju biti užasno dugi. Ja se hiljadu puta ugrizem za jezik (danas sam to uradila bar 3 puta), često pomislim "Odlepiću!!!"... što dan više odmiče, on postaje sve gori, jer je sve umorniji, pa troši poslednje atome energije i radi gluposti.
Evo, još uvek je budan, trlja oči, plačljiv je, ali se ne da voditi u krevet. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kad je budan ceo dan...
26.4.2009 21:56:18   
mihi
Moj Luka treba da čita Robinzona Krusoa, ali ga mrzi pa je napravio 2 gluposti u roku od 5 minuta, odvalio venicijaner sa prozora i prosuo čašu koka kole iza ormana za knjige koji je u zidu i sad mm skida vrata i pokušava da briše ja nisam ni htela da ulazim u sobu. Prema tome mali je oprosti mu. Šta ja da kažemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kad je budan ceo dan...
26.4.2009 21:59:23   
Anoniman
user posted image Ma nije stvar u oposti mu ili ne oprosti... kukam samo... Tako je dugačak dan kada ne spava. 

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kad je budan ceo dan...
26.4.2009 22:00:42   
Lu
Tasha svejedno što ustane malo kasnije trebala bi ga staviti da u dani odspava koliko-toliko njima to mnogo znači.
Znam da se buni,ja kad svog dovezem iz vrtića on se dere ko magarac hoće u pjesak ili nešto drugo,
ukoči se sav dok ga nosim uz stepenice ali brzo zaspi.
Takvi su oni bore se svim silama da ne spavaju a zaspe za tren.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kad je budan ceo dan...
26.4.2009 22:02:47   
Anoniman
Ne, ne lu, probala sam. Vrti se po krevetu preko sat, nekoliko puta sam baš bila odlučna da će da spava... i ništa. Jednostavno - ne ide. Onda mu se spava oko 17.30, a to je već imbecilno da tada spava, pa ga zanimam još 2 sata, i onda zaspe lepo. Večeras se malko inatio sa nama, inače, kada ne spava preko dana, u 20.30-21h je u krevetu sve u 16.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kad je budan ceo dan...
26.4.2009 22:05:23   
mihi
user posted image Jeste sećam se kad je bio mali mada je on kad je išao u vrtić zaspao u 7 uveče a vikendom u 9 ja sam uvek govorila jedva čekam ponedeljak na posao da se odmorimuser posted image user posted image user posted image . Treća glupost seo mom mužu na sunčane naočare i slomio ihuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kad je budan ceo dan...
26.4.2009 22:07:40   
Anoniman
user posted image Pa ja bih odepila za naočare.

Moj je udario tatu, baš momački, pesnicom, pa je onda dobio batina. user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kad je budan ceo dan...
26.4.2009 22:11:15   
mihi
Eto mm ga nikad ne udara a ja sam ga u prolazu malo počupala za kosu uh kako sam besna bolje da idem sa Milošem u krevet a boli me glava i prehlađena sam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kad je budan ceo dan...
26.4.2009 22:11:15   
Lu
Moj je ugrizao tatu za obraz do krvi, a njemu su suze krenule od bola a ja sam brzo viknula , suzdrži se to je tvoj sinuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kad je budan ceo dan...
26.4.2009 22:13:40   
mihi
user posted image Joj ala su besni Bože sačuvaj, al za ugriz bi ga naplavila a možda sam ja bolesna pa sam malo nervoznijauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kad je budan ceo dan...
26.4.2009 22:18:07   
Anoniman
Mene je Luka pre koji dan ujeo za zadnjicu. user posted image Ničim izazvan, došao je u kuhinju i ujeo me, iz okreta je dobio šamar.

Već sam pisala o tom griženju i štipanju, mislim da je tema Grizu se, štipaju... tako nekako... user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kad je budan ceo dan...
26.4.2009 22:21:22   
afrodita
Vasi su barem budni ceo dan.
A moj Daki zaspao na casu prosle nedelje,
pitam ga kako si mogao?
A on kaze " uciteljica je tako lepo pricala
da me je to uspavalo, i cuti jer dobro je da
me niko nije video"
I ja sam ucutalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kad je budan ceo dan...
26.4.2009 22:22:15   
mihi
Sve me to ponovo čeka...... Možda Milosh bude bolji od Lukeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kad je budan ceo dan...
26.4.2009 22:26:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: afrodita

" uciteljica je tako lepo pricala
da me je to uspavalo, i cuti jer dobro je da
me niko nije video"



user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kad je budan ceo dan...
26.4.2009 23:50:49   
Jeca*
Tašo, a da pokušaš da i vikendom organizuješ rano buđenje? Kenjkaće, ali izbaci ga napolje posle doručka, sad je bar lepo vreme, pa će se rasaniti igrom, a onda spavati popodne kad mu je vreme. Jel bi to moglo tako da funkcioniše user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kad je budan ceo dan...
27.4.2009 11:02:39   
Anoniman
Naravno mila, kada bih se ja pridigla rano iz kreveta. user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kad je budan ceo dan...
27.4.2009 11:04:40   
Jeca*
user posted image  e, pa ne reče da je "problem" u tebi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kad je budan ceo dan...
27.4.2009 11:22:07   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kad je budan ceo dan...
18.1.2012 21:39:58   
Shishica
Budna ceo dan.. da. Ema sada ne spava vise preko dana i nema te sile. Tako da je obicno kenjkava. Zaspi uvece oko 7. i do ujutru obicno. Nekada se probudi pa me trazi ako nisam tu. Pred jutro predje u nas krevet. Ali ceo dan je budna. STA da radim s njom ceo dan? Sta vi radite? Sta jos da izmislim.. bojice, testo (malo masti, mleka i brasno - tako se ne mrvi), betivi (baby tv), kocke, druge kocke, trcanje od vrata ulaznih do vrata od terase, youtube (user posted image ).....Sta jos?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kad je budan ceo dan...
18.1.2012 21:52:46   
madre
ja sam dosadna sa ovim pitanjem vec neko vreme iako bogi spava jednom preko dana...sto ce ti reci da ti ne mogu bas mnogo pomoci ali, recimo bogdana jako dugo zanimaju slikovnice sa zivotinjicama, vocem i povrcem, brojevima, slovima, prevoznim sredstvima... da mu se pokazuje i da ga ispitujem. u poslednje vreme voli da gleda nase porodicne video snimke sa babama, dedama, tetkom... a zadnjih par dana ume da mu drzi paznju i pepa prase. ume cak i da se zaigra sa igrackama (kockice, zivotinjice, usisivac i serpiceuser posted image , bojice, tempere, flomasteri), do skoro nije bilo sanse... seticu se jos neceg.

ovo sa testom ti je super fora!


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kad je budan ceo dan...
18.1.2012 21:57:05   
Shishica
Pa testo je super, samo i sa tim se pre duze igrala. Dam joj i male dve modlice, male kao prstencici i onaj tocak sto sece rezance.. ali i tu ima fazu kad nesto zamisli pa se dere sto ja to ne ispunjavam, a ne znam sta hoce.. onda zbogom testo..

Knjige isto imamo .. vidis mogla bi njene snimke da joj pustam..

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kad je budan ceo dan...
18.1.2012 22:01:51   
Olga75
evo vec dva dana zvercica ne spava , kao da mi se ceo zoo vrt uselio u kucu i poveo sa sobom komisiju za Nobelovu nagradu
odgovaram na sava moguca : zasto , zasto , zasto , zasto , zasto , zasto , zasto , zasto ,zasto
nikakva poocna sredstva ne pomazu user posted image
a ona u krajnjem umoru mora da pita : zasto da spavam , zasto , zasto , zasto , zasto , zasto , zasto ...zasto user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kad je budan ceo dan...
18.1.2012 22:05:46   
Shishica
I onda kad das odgovor, doda jos jedno zasto, pa se opet nadoveze na sledeci odgovor sa zasto.... to me tek ceka..

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kad je budan ceo dan...
18.1.2012 22:31:33   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Olga RR

evo vec dva dana zvercica ne spava , kao da mi se ceo zoo vrt uselio u kucu i poveo sa sobom komisiju za Nobelovu nagradu
odgovaram na sava moguca : zasto , zasto , zasto , zasto , zasto , zasto , zasto , zasto ,zasto
nikakva poocna sredstva ne pomazu user posted image
a ona u krajnjem umoru mora da pita : zasto da spavam , zasto , zasto , zasto , zasto , zasto , zasto ...zasto user posted image



Aaaa , pricaj m o tom.. user posted image
A zasto moramo u krevet, zasto je pao mrak , zasto moram obuci pidzamu ,a kada cemo ici na more ... i tako u nedogled. Mozak me boli user posted image


< Poruku je uredio Nada RR -- 18.1.2012 22:34:44 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kad je budan ceo dan...
19.1.2012 9:39:26   
SUPER MAMA
Moja vec ne spava ceo mesec dana.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here