|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringera...
13.1.2021 18:44:59   
marketing RR

Pridružite se timu Ringeraja.rs!

Volite da pišete, čitate, istražujete teme vezane za porodicu: roditeljstvo, trudnoća, zatrudnjivanje, škola, zdravlje... aktivni ste na društvenim mrežama i poznajete njihove alate? Kreativni ste i imate želju za sticanjem novih znanja i veština?

Ringeraja.rs poziva talentovane, vedre, sposobne osobe, sa smislom za timski rad, da se pridruže našem timu.


Iz tog razloga organizujemo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs.

Potrebna znanja i veštine urednika sajta Ringeraja.rs su: odlično poznavanje srpskog jezika, pravopisa, gramatike, aktivno poznavanje engleskog jezika, poželjno novinarsko i uredničko iskustvo, poznavanje medijskog sektora, poznavanje IT sistema i osnovnih MS aplikacija (Word, Outlook, IE, Excel), vladanje tehnikama naprednog administriranja sajta (tekstovi, forum, newsletteri), iskustvo sa formom intervjua, iskustvo sa administriranjem i komunikacijom na društvenim mežama: Facebook, Instagram, Pinterest, Youtube..., poznavanje programa i alata za obradu fotografija, sposobnost timskog rada i efikasnog poslovnog komuniciranja, sposobnost rada pod pritiskom i realizovanja zadataka uz poštovanje rokova.


Pozivamo zainteresovane da pošalju prijave najkasnije do 31. januara 2021. elektronskom poštom na e-mail info@ringeraja.rs sa naznakom - Konkurs za urednika web sajta. U okviru prijave obavezno je poslati:

- podatke i CV
- 2 autorska teksta, jedan na temu po izboru, a drugi na temu "Dame, obavljajte godišnje preglede! Podmukle bolesti neće preskočiti vaše organe, samo zato što je korona."
- plan kako bi ste oba teksta predstavili na Ringeraja FB i IG stranici
- na koju temu bi ste pisali Ringeraja editorial newsletter za slanje u februaru 2021 (poslati kratki uvodni tekst)
- navedite nam 3 stvari koje vam se dopadaju na Ringeraji i zašto, kao i 3 stvari, koje bi ste promenili, i zašto.


U odlučivanju / izboru će biti uzete u obzir samo kompletne prijave.


Znamo, znamo, pomislićete puno tražimo, ali to je zato što želimo samo najbolje u našem timu. Obećavamo da raditi u našem timu nije lako, stalno se uči i znanje unapređuje, ali ako imate talenta, volite ovu vrstu posla i pronalazite sebe u njemu, biće veoma radno, nimalo dosadno i jako uzbudljivo!


Radujemo se unapred vašim prijavama, i pozivamo sve vas da podelite ovaj poziv onima za koje mislite da bi bili zainteresovani!

Vaš Ringeraja tim


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
13.1.2021 20:35:58   
Ivanka 75
Auuuuuu sad ste me zaintrigirali 🤔🙄🙂 Volim da piskaram.... 


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
13.1.2021 20:39:01   
emicaa
Ivanka zasto da ne,a i predajes engleski.I to se uklapa 😊



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
13.1.2021 21:08:18   
mama Jo
Super user posted image
Srecno i onima koji se prijave, i RR timu- da pronadju ono sto im je potrebno user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 0:03:28   
Modessty
Ako je neko i elokventan i odgovoran i još povrh svega voli RR onda je to Ivanka75! Mislim da bi mogla puno da doprineseš RR timu. Imaš sve što je potrebno za ovaj posao. Prijavi se! Ne oklevaj 😉❤️

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 13:02:40   
Maraj
Navijam za ivanku al moram na spisak da dodam i nasu ljisu user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 13:03:45   
emicaa
Maraj i meni je Ljisa pala na pamat,ali koliko bi stizala sve.I ovako ima tempo ne znam kako se ne raspadne 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 13:16:14   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Maraj

Navijam za ivanku al moram na spisak da dodam i nasu ljisu user posted image




Ahaha zene odmah videh objavu ali i po objavi sam shvatila isto sto i emica. Nema sanse da stignem. Eventualno ako je lova bas lova pa da mi se isplati da batalim neke druge stvari 😂 sto kaze jedan moi drug "radis li ti ista za dz". Branim se time sto sam jarac haha... 
Verujem da je bitno da se voli rr a volim je samo stvarno ne znam kako bih ispostovala rokove. 
Svima koji se prijave zelim srecu, i clanicama rr i ako se prijavi neko van rr. 
Ja takodje smatram da bi Ivanka taj posao strava radila. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 13:46:59   
Filadendronka
Ja, ja, ja... To je posao za mene. :) Ali tajming mi ne odgovara, moram da sacekam zbog bolovanja koje cesto koristim. J je bas bolesljiv, tako da moj posao i dalja karijera trpe trenutno. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 13:50:41   
jess021
Ajde Ivanka!! 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 14:00:59   
Ivanka 75
Ajde Fil, daj se organizirat 😊


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 14:36:38   
marketing RR
Ključno je da urednik zna da piše, da su tekstovi čitljivi, zanimljivi, da ih ljude žele čitati, i da imaju odličan broj pregleda što je lako merljivo. To je broj 1.
Da zna da odabere pravu temu koja će zaintrigirati korisnike Ringeraje. Onaj ko bude zainteresovan neka baci pogled i na srodne portale Ringeraji, na njihove Fb stranice, IG itd, da vidi te šta se traži, šta se lajkuje, komentariše, o čemu se diskutuje. Da zna da na stranim sajtovima pronađe zanimljivi tekst a da nije nešto već viđeno, ali verute teme su neiscrpne, samo treba imati osećaj prepoznati šta judi žele da čitaju, i očemu treba pisati, koje teme su značajne i treba ih obraditi, jer koriste društvu, porodici, pojedincu kao jedinki društva. Da taj tekst zna da prevede da on bude u duhu srpskog jezika, gramatički i pravopisno tačan. Ne trebaju nama klikbajt naslovi, nismo žuta štampa, već kvalitetni tekstovi, koji će privući roditelje, trudnice, one koji žele / pokušavaju da postanu roditelji. I koje će ljudi pročitati, i nakon čitanja ostati na Ringeraji, jer nudimo kvalitetne sadržaje.


Da zna da na FB napravi post koji će ljudi primetiti i koji će komentarisati, koji će ih podstaći da napišu svoje mišljenje.
Da zna da postavi duhovitu objavu.
I sve ostale tehničke stvari koje smo naveli u prvom postu, ali sve se to lako nauči, ako negde klima. Ako ima želje za učenjem.

Treba nam osoba koja će ostati na ovoj poziciji na duži period, sve ostalo dogovaramo kada prepoznamo ko bi mogao biti baš prava osoba za ovaj posao, nakon što nam stignu prijave :)





< Poruku je uredio marketing RR -- 14.1.2021 14:58:26 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 14:49:03   
Modessty
Cure prijavite se user posted image Imate sansu da radite sa najboljom osobom na svetu user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 14:56:11   
marketing RR
Mod user posted image user posted image

A bacite pogled i na Ringaraja Sloveniju i njihove tekstove KLIK, tamo imamo nekoliko divnih koleginica urednica, novinara, i one su svakako uvek tu ako zatreba pomoć. Doduše jedna od njih će se poroditi za koji dan, naša sjajna Metka, ali imamo novu koleginicu koja je menja. A u ekipi je i Helena koja je novinar, i sve one su sjajne.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 14:58:40   
Maraj
Ljiso, ti ako nisi "zatrpana" poslom i obavezama, ti ne moz' da funkcionises. Zato si mi ti No1 za ovu prijavu user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 14:59:16   
Ivanka 75
Ja vec gleduckam okolo user posted image
Prodje mi dan u gleduckanju user posted image

Jao ti klikbajt naslovi, kaze mi jedan programer jesenas, jel ti znas koliko je tesko da se smisli takav naslov....

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 15:01:48   
mama Jo
Meni je odmah nekoliko clanica proslo kroz misli...
Konkurs je veoma inspirativan, posao deluje jako zanimljiv stvarno!
Super 👍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 15:03:18   
bubulence


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Meni je odmah nekoliko clanica proslo kroz misli...
Konkurs je veoma inspirativan, posao deluje jako zanimljiv stvarno!
Super 👍


A tiiii? 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 15:03:57   
marketing RR
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Jao ti klikbajt naslovi, kaze mi jedan programer jesenas, jel ti znas koliko je tesko da se smisli takav naslov....




Pa, zapravo da, jeste bitan i naslov, ali ne sme da bude naslov na uštrb teksta. Ako stavite klikbajt naslov, tekst mora da ga opravda, da ponudi nešto što ima smisla, i nešto što znači onom ko ga pročita. Da i sledeći put poželi da dođe na RR i pročita nešto na drugu temu.

< Poruku je uredio marketing RR -- 14.1.2021 15:04:49 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 15:08:06   
Lilly5
Predlazem da u sklopu konkursa napiset_e nesto vise o uslovima rada, kakav je tip posla (full time ili ne), rad od kuce ili ne, okvirna zarada. Korektno je navesti sta ocekujete od kandidata, ali isto tako i sta nudite. Ustedecete vreme i sebi i kandidatima jer zasto bi se neko prijavljivao i slao svoje tekstove ako mu u startu ne odgovaraju uslovi? Veliki pozdrav za sve ringerajke 🙂

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 15:11:13   
mama Jo
IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Meni je odmah nekoliko clanica proslo kroz misli...
Konkurs je veoma inspirativan, posao deluje jako zanimljiv stvarno!
Super 👍


A tiiii? 


user posted image
E, pa jeste negde podrucje mog interesovanja. Slala sam prijavu na neki slican konkurs, takodje je bilo za pisanje tekstova i prosli su mi tekstovi 😊
Ne znam, moram se malo udubiti, pa mozda se prijavim na konkurs 😊
Ja sam npr. na prvom mestu pomislila na Anu, mada je ona moderator vec...
Prosledila sam konkurs jednoj drugarici koja je jedno vreme vodila jako, jako zanimljivu instagram stranicu (koju je ugasila i ja je jako grdim zbog toga)... Ona ultra zanimljivo pise, pravi sjajne autorske fotke...
Tako da, kad se uporedim sa tako nekim ljudima onda malo posustanem, ali nije da nisam pomislila da se prijavim 😊

< Poruku je uredio mama Jo -- 14.1.2021 15:12:10 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 15:11:37   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: marketing RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Jao ti klikbajt naslovi, kaze mi jedan programer jesenas, jel ti znas koliko je tesko da se smisli takav naslov....


Da i sledeći put poželi da dođe na RR i pročita nešto na drugu temu.


Cilj svega user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 16:09:32   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo


Ja sam npr. na prvom mestu pomislila na Anu, mada je ona moderator vec...



user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 16:12:31   
bubulence
Mama jo,prijavi se obavezno. Sigurna sam da bi bila dobra u tome ❤️


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Rin...
14.1.2021 16:25:10   
branki*
meni je ana isto sto i rr,ja odmah na nju pomislimuser posted image a,i odgovorna je i organizovana.
mama jo,da,ti si slobodna,tako,u toku si sa svim i svacim,puno toga znas ,pratis,a i pismena siuser posted image ja bih volela da citam tvoje tekstove,npr.

da dodam,volela bih da citam i tekstove od fil istouser posted image
u svakom slucaju,volela bih da to neko radi ko je sa nama piskarao po forumu i poznaje nas i zna sta voimo da citamo,kako razmisljamo i tako...

< Poruku je uredio branki* -- 14.1.2021 16:31:44 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here