|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dragan Laković i dečije pesmice
22.12.2009 18:08:12   
Lilly*
Morala sam jednu temu da posvetim ovom velikom čoveku user posted image Po mom mišljenju, niko nije sa toliko ljubavi pevao dečije pesmice.
Staviću vam jedan link na pesmicu, koja nije toliko poznata, ali jako lepo oslikava ono što sam htela da kažem u uvodu KLIK Poslušajte je do kraja, pa napišite svoje mišljenje. Mene je toliko dirnula, da sam se rasplakala user posted image
Da li ste kao male slušale Lakovićeve pesme i da li ih puštate svojoj deci ili nameravate da im puštate?
Ja sam ih kao mala slušala i jako volela, a sada ih zajedno pevamo moj sin  i ja user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
22.12.2009 18:10:28   
dacca
Prava stvar!
Trazim da kupim njegov CD. Inace imam sve one stare pjesme sto smo mi slusali, ali danasnju djecu to puno ne dotice, nazalost! A za Dragana Lakovica sam uvijem mislila da je Dusko Radovic user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
22.12.2009 18:13:14   
Lilly*
user posted image Duško Radović user posted image
Nisi u pravu kada kažeš da ne dotiče decu. To sve zavisi od navike i toga kako dete upućuješ. Moj sin ih stvarno jako voli i peva ih i sam i zajedno, i sa muzikom i bez user posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
22.12.2009 18:15:44   
dacca
Nisam mislila na sve! Mislim na djecu u skoli! Piatala sam jednog dana da li su slusalie predivne pjesme ovog gospodina i odgo vor je bio : A ko je to? user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
22.12.2009 18:17:39   
Lilly*
Da, ima i toga, nažalost, ali to je do roditelja user posted image To je po meni neko osnovno vaspitanje dece u predškolskom uzrastu.

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
22.12.2009 18:20:05   
dacca
Slazem se, mada pitanje je koliko su neki roditelji to slusali. Meni se znalo: Dragan Radovic, Neven, Fazone i Fore, Muzicki t. itd.
Ali ovaj covjek je imao divan pristup djeci, i to je fenomanalno radio i putem Tv, ma bas ga volim!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
22.12.2009 18:22:47   
Lilly*
Pa dobro, ne kažem, ima još toliko divnih pevača dečijih pesmica, samo sam rekla da je on meni omiljeni. A za to osnovno vaspitanje sam mislila uopšteno na dečije pesmice, ko god da ih je otpevao user posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
22.12.2009 18:25:06   
Anoniman
Lillyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I ja ga obozavam, brat i ja smo odrasli uz njega i "Kolibri". I dan danas imam kasete.
Naravno da Davidu pustam pjesmice, od kada se rodio!

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
22.12.2009 18:28:50   
Anoniman
Lilly, pa ja sam uz ovu, i sve ostale njegove pesme odrasla, i sad ih pustam svom detetuuser posted image Moja omiljena je Spavajmo, sanjajmo, a imam isajt sa kog skidam sve njegove pesme, ne znam jel smem da postavim?Ima brdo decjih pesama.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
22.12.2009 18:30:53   
Lilly*
Stavi adresu bez linka, pa kome treba, znaće da pronađe user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
22.12.2009 18:34:04   
Anoniman
dovoljno je na googlu ukucati fliibyuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
22.12.2009 18:36:55   
Lilly*
Super, ima svašta user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
22.12.2009 18:39:25   
Anoniman
Da, nije samo Lakovic, velik je izbor pesmicauser posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
23.12.2009 9:22:00   
eugenija
Mene OVA uvek rasplače.. Obožavam jeeeeeeeeeeeee!!

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
23.12.2009 10:37:19   
Rivana
Predivne su pesmice ja ih Luki pustam odavno i ja sam ih kao dete slusala, svidjaju mi se sve user posted image al nekako bih izdvojila "Zemlju Dembeliju" user posted image , onda "umivao se jedan decko", "Lako je prutu da se sokoli" user posted image ma sve su super obozavala sam ga kao klinka

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
23.12.2009 10:39:41   
buhla
IZVORNA PORUKA: eugenija

Mene OVA uvek rasplače.. Obožavam jeeeeeeeeeeeee!!


jao i ja isto, juce sam uspavljivala bebca od 5meseca (od drugarice) i pevala mu ovu pesmicu... zaspao je dok si rekao keks, a prvo mi se malo smeskao jaooooj oce li i moj tako

imam gomilu decijih pesmicu i ja sad mom mishu pustim kad legnem, pa mu pevam i mazim stomak user posted image


< Poruku je uredio buhla -- 23.12.2009 10:40:58 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
23.12.2009 10:43:37   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: eugenija

Mene OVA uvek rasplače.. Obožavam jeeeeeeeeeeeee!!


Joooj kad sam bila dete imala sam kasete kolibrija ...jos uvek je negde imam.... tako se sva raznezim kad ih cujem ..podseca me na mooje detinjstvo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 23.12.2009 10:45:07 >

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
23.12.2009 10:49:38   
buhla
Moja mama divno prica svake noci

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
23.12.2009 10:54:27   
Anck Su Nmaun
jaoo buuuhlaaaa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
23.12.2009 10:58:04   
Rivana
http://www.youtube.com/watch?v=SsZ0lyrsXxI&feature=related


Jao sad sam se na ovome rasplakala user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
23.12.2009 11:03:07   
buhla
e a ovu pesmu sam svu decu naucila, imam je na telefonu, uy nju sam uspavljivala malu kumicu i uvek plakala
Deca su nase najvece blago joooooooooooooooooooooooooooooooj user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
23.12.2009 11:04:09   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: buhla

Moja mama divno prica svake noci


imamo temu o tome!!

KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
18.2.2014 8:59:06   
Veselinv
Četvrtak, 31. Maj 1990. godine. Beograd

Visoki šezdesetogodišnjak, umorno hoda po prepunom platou. Bez prtljaga. Poguren. Kao da nosi teško, nevidljivo breme. Na njegovom izboranom licu, neuredna, višednevna brada. Poneko od prolaznika ga ipak prepoznaje i radoznalo se zagleda u njega.


Železnička stanica. Gužva je. On nezainteresovano posmatra bučnu gomilu i bezuspešno pokušava da je izbegne.

Ljudi se kreću haotično. Žure. Nema opuštenih. Svi su napeti. Čekaju ili prate nekoga. Odlaze negde, ili dolaze od nekud. Samo je on, potpuno ravnodušan. Samo se on, nikome ne nada. Samo on, ostaje tu.

Na razglasu prijatan ženski glas. Jos jedna najava. Ne čuje. Ne zanima ga. Zamišljeno i odsutno hoda, ispunjenim peronom. Nista ne primećuje. Kao da ništa osim njegovih misli ne postoji.

Voz pred polaskom. Putnici se kroz prozore pozdravljaju sa onima što ih ispraćaju. Teškim korakom prolazi pored. Na samom kraju dugačkog niza, gotovo prazan vagon. Na njemu, širom otvorena vrata. Stao je. Nema mnogo vremena. Rukom se hvata za hladan, uglačani metal. Odlučno staje na stepenik i ulazi unutra.

Dosta je hodao. Previše je bilo lutanja za danas. Želi da samo malo sedne i odmori svoje umorne noge.

Voz iznenada naglo kreće, dok on zatvara masivna vrata za sobom. Ne zna kuda putuje. Ne oseća radoznalost. Ne mari za to.

Ulazi u potpuno prazan kupe i konačno seda u udobno sedište. Više ne razmišlja ni o čemu. Čak ni o voznoj karti i novcu koje nema.

Sam je. Nikome ne smeta. Gladan je. Ne obraća pažnju.

Dugačka kompozicija lagano izlazi iz stanice. Prazan pogled nestaje kroz prljavo staklo. U očima odraz drugačijih slika.

Uz jednolično kloparanje točkova, spušta svoje otežale kapke i lagano uranja u san.

A tamo negde, u tom nadolazećem miru, kao da čuje neku decu i njihovu udaljenu, veselu graju. Nestrpljiv da ih sto pre sretne, on hita ka njima. Njihovi glasovi su sve jasniji. Konačno uspeva da ih vidi. Raširenih ruku, trče prema njemu. Sa neskrivenim poverenjem mu prilaze i razdragano ga okružuju. Grle ga i on grli njih.

To su svi oni mališani koje je beskrajno mnogo voleo. Sve one devojčice i svi dečaci, kojima je poklonio ceo svoj zivot.

Deca se sve vreme smeju i pevaju poznate strofe. On počinje da peva sa njima. Pesmu za pesmom. Baš kao nekada.

Srce ispunjeno srećom. U duši spokoj.

Njegova nadiruća radost je beskrajna. Ogromna. Baš kao i njegova želja, da ovaj san večno potraje. Da se iz njega, više nikada ne probudi.

U neko doba, kondukter. Zove. Čovek u naizgled dubokom snu, ga ne čuje. Nema odgovora. Laganim dodirom po opuštenom ramenu, pokušava da ga probudi.

Uzaludno.

Usnuli putnik sa osmehom na licu, već je stigao na svoje odredište. Njegova vozna karta za večnost, već je bila probušena.

Dragan Laković.

Najbolji drug mnogih detinstava. Čovek sa kojim smo svi mi, pevali najlepše stihove u svome životu. Čovek koga smo zavoleli, jos dok smo imali sasvim čiste, neisprljane duše. Nekada davno, kada smo bili deca.

Umro je usamljen u vozu, na relaciji Beograd-Bar.

Bio je beskućnik.



(Kraj)

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
19.2.2014 15:48:12   
Olga75
koliko se ja secam Dragan Lakovic je umro posle jedne premijere

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Veselinv)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dragan Laković i dečije pesmice
19.2.2014 17:32:15   
isidora88
js sam bas pokusavala da izguglam o njegovoj smrti, svugde pise da je umro u vozu kao beskucnik.

da li neko zna kako je postao beskucnik, ima i brata, isto glumca, sta je sa njim?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here