|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
21.1.2009 1:39:06   
Anoniman
Ja se sećam jednog odnosa iz tog meseca kada sam ostala trudna, ali tada nisam 100% ostala trudna. Razmišljala sam o ostalim odnosima u tom mesecu i ne mogu da ih se setim. Tako da, moj odgovor bi bio NE! user posted image

A vi?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
21.1.2009 2:07:22   
kumara
Meni su nesto racunali da je 28.12. Posto smo tad bili na cuvenom godisnjem i trudili se da "to" radimo svaki dan ja bih rekla da je 28. potpuno moguc datum. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
21.1.2009 2:43:43   
leila
Ja znam, jer se sa dragim nisam videla 10 dana pre toga i 10 dana posle, a i bilo je ono skolski na polovini ciklusa.... user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
21.1.2009 7:48:31   
Lu
Daaa,bilo je to jednog zimskog dana u popodnevnim satimauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu leila)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
21.1.2009 8:06:44   
Jeca*
Ja MISLIM da znam, ali smo vodili ljubav dan za danom, a i uopšte nešto malo više tih dana user posted image  pa ne mogu sa sigurnošću da tvrdim. Taj jedan datum mi se najviše uklapa, ali...ko zna

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
21.1.2009 9:08:11   
BINCE
hm,to ne mogu znati,jer smo mi odnose imali svaki dan po nekoliko puta...tako da nebih znala kada sam ostala trudnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
21.1.2009 9:10:32   
Maya21
Ja mislim da znam, Tasho seti se price o moru user posted image  

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
21.1.2009 12:57:32   
Anoniman
Ja se za prvo dete ne sećam kad je tačno bilo, jer smo par meseci pokušavali pa mi se sve topobrkali. A za drugo tačno znam da je bio 24.09., bila sam na sredini ciklusa i imali smo sasvim neobavezan sex. Sećam se da sam mužu rekla da bi mogli od tog dana da prestanemo da se pazimo, pa kad zarudnim-zatrudnim. I uspelo je iz prvoguser posted image !

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
21.1.2009 15:18:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zille

I uspelo je iz prvoguser posted image !


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
21.1.2009 16:06:28   
sneza24
pa kako smo ja i mm pokusavali vec 5-6 meseci tako da su mi u decembru bili plodni dani od 10 do 14 i mi smo svako vece imali odnose a i doktorka mi je rekla da sam najverovatnije ostala trudna oko 14.12. tako da neznam tacno koji je datum bio.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
21.1.2009 16:45:09   
gracija
Za prvu trudnocu ne znam,a za ovu drugu znam 27.05.user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
27.1.2009 18:59:33   
Milica#n
Ja imam dve opcije ili 5.-7. decembar(jedan dan) ili 27. decembra.  Prvi put je bilo aj necemo paziti nismo valjda te srece da mogu od prvi put da ostanem trudna, 27. smo mislili da nam nisu plodni dan user posted image user posted image  i eto ja user posted image !

_____________________________

Stefan 18.8. 2007.

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
28.1.2009 22:02:32   
jelana9
Ja sam najgora,izgleda...user posted image Po racunanju je 19 jul..Ali,znam da smo svakog dana po dva tri puta.Svadjali smo se i svetili jedno drugom u krevetu,da ne poverujete.
user posted image

(odgovor članu Milica#n)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
28.1.2009 22:08:14   
sonja999s
ja nemam pojma, znam da je bilo u maju, ali kog...user posted image

(odgovor članu jelana9)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
28.1.2009 22:40:41   
gina
Kad sam prvi put ostala trudna, muz je bio mobilisan i u ratu. Pucao je na "zle" amerikance koji su nas bombardovali. Ostala sam trudna 29.4.1999. kad su ga pustili da dodje kuci na 2 dana.
Sada sa blizancima, ostla sam trudna 22.7.2008. kad su se on i sin vratili sa mora (ja nisam isla, borila sam se sa finansijskom inspekcijom u firmi i majstorima za kupatilo)

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
1.2.2009 22:28:13   
taya
Hm...ja sam bila pod terapijom klomifenom, kad je folikul dovoljno porastao, doktor mi je dao injekciju (ne secam se koju) 18.jula- da folikul pukne ...i pukao je user posted image ,al ja ne znam tacno kad...18, 19 ili 20 jula user posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
2.2.2009 13:06:35   
BINCE
nesto sam racunala i razmisljala i mislim da sam ja zatrudnila za novu godinu ujutro,,,01.01.2008.....tad mi je bio zadnji plodni dan,,,i iskoristili smo ga brzinski ne planski hoce li se sta ufatit il ne...heheh...i evo ufatilo se...

(odgovor članu taya)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
3.2.2009 9:45:21   
Jele
Ja znam, jer sam tada znala da su mi plodni dani i kroz glavu mi je prolazila priča moje drugarice koja već dugo pokušava da zatrudni. Rekoh sebi: vidi koliko ljudi pokušavaju pa ništa - ko zna kako će kod tebe to ići, ajde da vidimo jer oboje želimo dete... Nisam zaista mislila da će uspeti iz prvog, ali eto neizmerno sam zahvalna  što je tako user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
6.4.2009 13:28:42   
marince1
Ja znam,tacno ,bilo je to ''po propisu'',na pola ciklusa,02.februara user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
6.4.2009 13:40:30   
Sneža
Bilo je to 28 januara,ja na ginekološkom stolu,poza G 16,doktorica uzima špric,i vraća mi moje oplođene bebice(bilo ih je 4!),ma taj seks ću pamtiti uvekuser posted image ,dr. kaže ma ovo mora da uspe i uspelo je,ali nažalost posle...

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
6.4.2009 13:42:09   
kumara

IZVORNA PORUKA: marince

Ja znam,tacno ,bilo je to ''po propisu'',na pola ciklusa,02.februara user posted image


Marince draga, prijavi nam se na Spisak RR trudnica KLIK

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
6.4.2009 13:43:52   
NadaR
Nisam sigurna ali je najvjerovatnije bilo oko nove godine! user posted image Dan dva plus minus,kako rece teta dr.user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
6.4.2009 15:47:50   
Anoniman
Kod nas je to jos uvijek misterija.... ja sam u septembru ostala trudna, a cijeli taj mjesec muz je radio, tj dezurao i nije uopste dolazio kuci, nego samo dva puta... prvi put je bio 7 dana nakon zadnje menstruacije, a drugi 7 dana prije sledece menstruacije(koje nije ni bilo)....znaci u oba puta su bili neplodni dani... i dalje mi nije jasno, muz se zeza da je postar navracao dok je on dezurao user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
6.4.2009 23:53:24   
Tijanas
ja sam prvi put ostala trudna na medenom mesecu,osmog jula pre skoro tri godine,a drugi put prosle godine za moj rodjendan.To su jedina dva puta kada sam trazila od muza da pravimo bebe.I oba puta bese iz prve.Tako da na moju zalost,mi izgleda ne smemo da se salimo.Sreca pa se nismo toga igrali pre braka...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
7.4.2009 10:30:23   
Buba76
Daaaaaaaa. 10.03.

(odgovor članu Tijanas)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here