|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
25.6.2012 21:06:26   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Antidepresivi
25.6.2012 21:13:44   
red3lilu
Pila neke ttabletice za podizanje raspoloženja. Cipralex se zovu. Bilo je to pre nekih 3 godine. Pomogli definitivno!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
25.6.2012 21:16:20   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Antidepresivi
25.6.2012 21:23:11   
red3lilu
Uhh, to kod mene nije dijagnostifikovano, nego mi je dr opšte prakse prepisao. Pila sam svaki dan po pola ujutru, pošto mi je najteže tada bilo, a trabalo je ići na posao i izdržati dan... Da li je to bilo zbog leka ili placebo ali nekih 2,5-3 meseca mi je trebalo da takoreći povratim samopouzdanje...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Antidepresivi
25.6.2012 21:25:04   
red3lilu
Mislim, nije mi prepisao to na "lepe oči" ali suviše je duga priča da bi sad objašnjavala kroz kakve sam krize prošla u trudnoći, nakon porođaja i kad sam počela da radim, jednostavno me je previše stresa savladalo i dovelo u neko stanje anksioznosti

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 5
   [Obrisana poruka]
25.6.2012 21:25:09   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Antidepresivi
26.6.2012 9:34:52   
sandrasrki
Pozdrav za sve. interesuje me da li neko od vas ima iskustva sa Eliceom lekom za panicne napade. Trenutno je pijem evo vec druga nedelja ali nesto ne osecam poboljsanje cula sam da treba vremena da lek deluje

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 7
   [Obrisana poruka]
26.6.2012 21:20:51   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu sandrasrki)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Antidepresivi
26.6.2012 21:57:01   
red3lilu
gagi znaš da stanje zbog kojeg piješ lekić nije nastalo za tako kratko vreme pa onda nemoj gubiti nadu ni ako ne osećaš da već u samom početku delujeuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 9
   [Obrisana poruka]
26.6.2012 22:04:26   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Antidepresivi
26.6.2012 22:09:54   
red3lilu
Na žalost nisam zaista upućena u situaciju, znam da si pisala i na nekoj drugoj temi, danas sam nešto čitala....
Ja o svojoj više ne razmišljam, kad je prepirčavam, radim to onako površno, više kao neko sećanje... Ne dajem puno emocija u to, jer znam da se lako može ukopati...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Antidepresivi
30.6.2012 8:12:36   
lelaigor
Gagi, ja sam pila i još uvek pijem razne kombinacije lekova: Ksalol, Flunisan, Rivotril. Kod neuropsihijatra idem od 28.03.2011. Znači više od godinu dana. Flunisan konkretno pijem već godinu i mesec dana. Imala sam uspona i padova. Ali, mislim da to sve ide polako, kao što je rekla red3lilu. Meni je generalno gledano za ovih godinu dana mnogo bolje, ali sam uvela i neke promene u život. U svakom slučaju nije kao ranije. Bolje funkcionišem. Na tom samom početku sam osetila naglo poboljšanje i mislila da će mi dr ukinuti lekove na sledećoj kontroli, da bi došao taj "pad". Otud te razne kombinacije i promene lekova. To je jako zeznuta bolest....

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Antidepresivi
2.7.2012 6:53:59   
sandrasrki
Drage moje sta god pile morate prvo shvatiti da je 90 posto izlecenja u vama. Znam da nije lako jer sam i ja u svemu ovom ali morate biti jake i svesne svog problema, nuciti kako sve to kontrolisati i nedozvoliti da padate jos dublje. Zivot je jako tezak svi prolazimo kroz svakakve probleme ali volja i nada su cudo,to vam kazem iz licnog iskustva

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Antidepresivi
4.7.2012 15:17:21   
sandrasrki
Danas mi je doktorka promenila terapiju umesto bromazepama mi je dala da pijem rivotril. Da li neko ima iskustva sa stim lekom kako se podnosi i koje su mu nus pojave

(odgovor članu sandrasrki)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Antidepresivi
6.7.2012 7:49:36   
lelaigor
Ja pijem rivotril. Mislim da nisam imala nikakvih nuspojava. Možda sam u početku dok se nisam navikla (možda prvih 7 dana) bila razdražljiva, ali inače ok.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu sandrasrki)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Antidepresivi
6.7.2012 12:05:18   
sandrasrki
Ja imam panicne napade zbog straha od gusenja pa se bojim kako cu da odreagujem. Mada su mi rekli da ako mi nista nije bilo od bromazepama da nece nista da mi bude ni od rivotrila ali ja se opet plasim, to je nesto jace od mene.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Antidepresivi
9.7.2012 7:40:21   
sandrasrki
Pocela sam piti rivotril,za sada je sve ok,malo sam pospana i zanosi me al valjda ce proci, kazu da to tako hoce na pocetku terapije. Nadam se da ce mi ova terapija pomoci pa da mogu da se pozabavim nekim drugim stvarima. Pozdrav

(odgovor članu sandrasrki)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Antidepresivi
9.7.2012 11:03:54   
Zell
sandrasrki, za nekih 10-14 dana ce se normalizovati jel postepeno povecavas dozu? Ja sam prvo po 1/4 2x dnevno (ujutro i uvece) pa kasnije na 1/2 i celu...

(odgovor članu sandrasrki)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Antidepresivi
9.7.2012 11:54:05   
sandrasrki
A da li ih ti pijes zbog nekih napada i koliko je lako skinuti se sa njega

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Antidepresivi
10.7.2012 6:27:48   
Zell
Uveli su mi neuropsihijatar i neurolog u dogovoru - bila sam na ksalolu, amyzol-u (kasnije alventi) zbog anksioznosti pa kad mi je utvrdjeno skoro 100% ostecenje jedne od glavnih nervnih zila, presla na rivotril. Iskreno, posle dve nedelje mi je bolje bilo nego na ovim pre sto sam pila ja sam posle nekih godinu dana postepeno izbacivala i po potrebi uzimala (i smanjivala dozu) i evo vec skoro 2 godine nisam imala potrebu da ponovo pocnem - ne znam da li i koliko bi bilo teze da sam odjednom prestala. Ukoliko ti je lekar prepisao, verovatno postoji potreba da pijes ali obazrivo (uostalom, kao i sa bilo kojim drugim lekom) pa ces u dogovoru sa njim isto tako postepeno smanjivati. user posted image

(odgovor članu sandrasrki)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Antidepresivi
13.7.2012 5:23:30   
sandrasrki
Ja ga pijem jednu nedelju i osecam veliko olaksanje jos mi nije naravno dobro ali imam slabije napade i mnogo sam vise raspolozenija nego inace.Ja se nadam da ce ovo sve izaci na dobro i da cu uspetyi da se izvucem

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Antidepresivi
13.7.2012 7:19:28   
Zell
nemoj da se brines bice ok user posted image

(odgovor članu sandrasrki)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Antidepresivi
13.7.2012 8:50:11   
sandrasrki
Nadam se,problemi se nizu jedan za drugim a ja vise nisam jaka kao sto sam bila.Sve me ovo plasi

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Antidepresivi
24.7.2012 12:38:52   
sandrasrki
Draga ZELL meni bolje nije,a podrske ni sa jedne strane.

MOZE LI SE NEKO JAVITI KO IMA PROBLEM SA PANICNIM NAPADIMA PA MI MOZDA SVOJIM ISKUSTVOM I POMOGNE SA TIM, HVALA BOGU OD KAKO PIJEM ELICEU NAPADE NISAM IMALA ALI I DALJE IMAM TAJ STRAH DA CE MI SE PONOVITI I ZBOG TOGA SAM STALNO NERVOZNA PA SU MI DALI RIVOTRIL ALI NIKAKO DA SMIRIM NI SEBE NI DRHTANJE RUKU

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Antidepresivi
24.7.2012 13:57:08   
NadaR
Sandrasrki , imamo temu : Anksioznost,panični poremećaj .
Takođe bih vas zamolila da ne pišete velikim slovima . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu sandrasrki)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here