|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dete i reka
19.3.2009 9:07:09   
Anoniman
Htedoh da pitam, jel puštate mališane da se kupaju u Dunavu, onda shvatih da nemate svi Dunav. user posted image

Dakle, ovako ćemo: Jel puštate mališane da se kupaju u reci koja protiče kroz vaše mesto (ako protiče)?

Ja Luku puštam u Dunav od prvog rođendana, rođen je na leto, pa je igrom slučaja od prvog rođendana, ali da je leto palo ranije, unela bih ga i ranije. Mislim da koža treba da mu navikne na dunavsku vodu, jer, imamo prelepo kupalište u Novom Sadu, Štrand, i ne znam kako bih mu objasnila kada poraste da ne može da ide. Uostalom, ja se kupam u Dunavu od kada znam za sebe, i ništa mi nikada nije bilo.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dete i reka
19.3.2009 9:22:44   
eugenija
Najvažnije je ne učiti dete strahu, jer strahovi se uče, pa tako i strah od vode... Ako je roditelj opušten, meni je skroz cool učiti decu odmah da osete čari svojih reka. Naravno sve to uz pojačan nadzor.
Kroz Banja Luku protiče izuzetno brza, planinska reka Vrbas. Naravno hladna je i u sred leta, puna brzaka, virova i svakojakih opasnosti i mislim da mi se mališa neće kupati u Vrbasu, jer ne idem ni ja u taj ledenik.
Ali na Dunavu hoće sigurnouser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dete i reka
19.3.2009 10:45:18   
Anoniman
Da, ja nisam uopšte mislila na bezbednost... to mi se nekako podrazumevalo, nego na to koliko su reke prljave, pa mnogi roditelji ne žele svoju decu da puste u reku.

Što se bezbednosti tiče, ja siđem skroz do vode, tu spustim tašnu, sednem na pesak tako da su mi stopala u plićaku, a Luka je u plićaku, što podrazumeva vodu do članaka. Ako želi da uđe dublje, idem sa njim. Ni na momenat ne skidam pogled sa njega, čak i po tašni kopam na slepo, dok gledam u njega. Deca u rekama nestaju bukvalno za sekund, nikada to sebi ne bih mogla oprostiti, tako da ne rizikujem.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 19.3.2009 10:46:15 >

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
19.3.2009 10:47:15   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dete i reka
19.3.2009 10:49:09   
Anoniman
Dunav baš ume da bude topao, ja ga tada zovem "BRLJA!" user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 5
   [Obrisana poruka]
19.3.2009 10:51:19   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dete i reka
19.3.2009 10:54:20   
Anoniman
Ali to verovatno one male zmijice, ima ih u Dunavu, jel se belouške zovu?
user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 7
   [Obrisana poruka]
19.3.2009 10:56:29   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dete i reka
19.3.2009 10:59:52   
eugenija
Neotrovnice:

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dete i reka
19.3.2009 11:20:44   
NadaR

IZVORNA PORUKA: eugenija

Neotrovnice:

Otrovna ili neotrovna,ja umirem od straha...
Ne bih ih u blizini...user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dete i reka
19.3.2009 11:21:49   
Anoniman
user posted image

Ja se ne bojim, malo se gadim, ali se ne bojim.

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dete i reka
19.3.2009 11:52:52   
Anoniman
mi imamo divnu rijeku miljackuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...tu se naravno ne moze kupati, nije nikad ni moglo, bar ne zadnjih 60 godina,...al se zadnjih godina nakotila se zmijama i to ni manje ni vise nego poskocima, ko da smo u mostaru u najmanju ruku... tako da mojoj djeci jedino preostaje more...

a vrbas divni i banja luka ce biti ove godine domacini u svjetskom prvenstvu u raftinguuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,
a na rafting se moze i na neretvu(jablanica-mostar) i unu(bihać) 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dete i reka
19.3.2009 11:55:06   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo



a vrbas divni i banja luka ce biti ove godine domacini u svjetskom prvenstvu u raftinguuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,



Po ko zna koji put.... Malo su dosadili..


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dete i reka
19.3.2009 11:58:47   
Anoniman
neka boničko... moja firma je čak i sponzor te manifestacije ... pardon taj se izraz ne smije koristiti, prijatelj manifestacije user posted image  

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dete i reka
19.3.2009 12:04:07   
eugenija
A moj rođak drži Rafting klub "Kanjon"... Jel dolaziš možda?

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dete i reka
19.3.2009 17:37:20   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Dunav baš ume da bude topao, ja ga tada zovem "BRLJA!" user posted image

Kod nas se tako zove rakija od miljauser posted image
Ja se baš plašim rijeka zbog vrtloga,uvala i svega ostalog,kod nas na rijeci Bosni se baš desilo puno utapljanja tako da o toj vrsti kupanja ni ne razmišljam a tek zmijeuser posted image
More naše plavo i bazenčić ispred kuće ništa drugo ne dolazi u obziruser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dete i reka
19.3.2009 19:29:20   
Maya21
Maki se od prve godine kupa u Dunavu, na STRANDU i na RIBARCU :) obozava vodu, i od samog pocetka je uletao u nju bez ikakvog straha. Prosle godine se zaleteo u veliki, olimpijski bazen, srecom imao je one misice ( leptirice, kako se vec zovu ) a i ja sam bila u vodi... Ove godine cemo pokusati da zakupimo kabinu na STRANDU jer bih ja sa decom da budem po ceo dan na vazduhu, samo da mi neko hranu dostavlja user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dete i reka
20.9.2013 10:07:16   
NadaR
Mi zivimo pored Vrbasa. M ga obozava. Svaki dan sidjemo na obalu, malo baca kamencice , pokupi ako ima papirica . Cuo je na tv-u kako treba da stitimo prirodu pa je sav u tome. Mi smo produbili tu pricu .

Nije se kupao jer je voda jako hladna i na +40. Bucnuo je jednom malo , nije mu se dopalo i poslije nije nikad ni trazio . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dete i reka
20.9.2013 10:39:30   
Didy
Ja svoje puštam. Nisam ih dok su bili bebe, ali već s nepune 2 godine su se oboje kupali. To im je prava radost i uživanje i ne mogu da im uskraćujem. Vole i da se kupaju i da se vozaju s dedom i babom čamcem i da prave kule u pesku... I ja sam odrasla kupajući se u Dunavu, nisam nikad imala nikakvih problema. Meni je Dunav "čistiji" od javnih bazena, pa ih leti tamo ni ne vodim. A i oni vole pesak i prirodu, što manje betona.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here