|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   BB kreme
12.3.2013 20:15:00   
Figaro88
Vidim da ih mnogi koriste.Kojom ste zadovoljne?Kako ih koristite,kao podlogu ili samo nju?

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: BB kreme
12.3.2013 20:17:03   
Figaro88
Ja sam kupila Avonovu.Obavezno pre nje stavim hidrantnu kremu.Koristim je uglavnom umesto pudera,ili u kombinaciji sa puderom u prahu...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: BB kreme
12.3.2013 21:48:59   
indy_25
jednom uzela od garnier da isprobam i samo jednom sam je i stavila. Nista gore u zivotu nisam stavila na lice. isto ko da sam s krecom namazala.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: BB kreme
12.3.2013 21:51:35   
Figaro88
Jao Indyuser posted image Ja samo moram obavezno da stavim hidrantnu kremu pre nje,inace mi se lice svo isperuta.Nekako mi je laganija od tecnih pudera...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: BB kreme
12.3.2013 21:54:22   
cockic
ja sam koristila onu sto se kao malko tamni sa njom,bila je isto garnier.ali pre jedno 5godinauser posted image i od tad je nema.ona je super bila.a ovu BB nisam probala.i ne znam da li je ona za potamljivanje ili je kao puderuser posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: BB kreme
13.3.2013 13:54:46   
nata11
Slazem se sa Indy

Uopste mi nije jasno cemu to sluzi i zasto bi to kupila. Ma uzas, imala sam Garnier. Nikad vise.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: BB kreme
13.3.2013 14:58:20   
milenatea
ja je koristim 2 nedelje po preporuci kozmeticarke posle hemijskog pilinga i super mi je. garnierovu za masnu kozu svetliju niijansu

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: BB kreme
13.3.2013 15:20:26   
lady_b
Ja isto koristim Garnier za masnu kožu i super mi je, tako koža prirodno izgleda.. Više neću da kupujem pudere..

< Poruku je uredio lady_b -- 13.3.2013 15:23:01 >

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: BB kreme
13.3.2013 15:35:12   
milenatea
kad zavrssim sa hemijskim pilinzima nastavljam preko dana sa bb kremom a za uvece kupujem revlon puder

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: BB kreme
10.6.2013 23:09:57   
Maraj
nisam nikad uzimala bb kreme

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: BB kreme
10.6.2013 23:18:31   
Moiraina
Imam neku Deborah, prvih par korišćenja mi se učinila ok. Međutim, ipak mi ne odgovara, bačene pare.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: BB kreme
10.6.2013 23:22:44   
milenatea
ja dva meseca koristim bb i jos uvek mi je super, bolja je od pudera, bar meni

_____________________________

Poraz je najbolji učenik, jer u poraz možeš da sipaš sve svoje buduće pobede - koliko ti je potrebno.

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: BB kreme
11.6.2013 7:43:28   
Shishica
E ovo jeste onako diskretno, fino, ali ja ne trpim na licu nikako kao ni bilo sta drugo..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: BB kreme
11.6.2013 8:48:41   
Peace*
Za mene su BB kreme raj! user posted image Koristim Garnierovu.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: BB kreme
11.6.2013 23:51:43   
elenica4ever
Ja je koristim kao puder u bukvalnom smislu, jer je odlicna :)

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: BB kreme
11.6.2013 23:54:35   
17 joka
i meni je super kao puderuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu elenica4ever)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: BB kreme
11.6.2013 23:55:44   
Anck Su Nmaun
Nisam ali razmisljam da je probam!

(odgovor članu elenica4ever)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: BB kreme
10.5.2014 17:18:22   
Klarita
Idem kasnije do apoteke i uzecu jednu, verovatno garnierovu, nemam neki izbor ovde. Svi puderi koje imam su teski i nekako ne mogu da ih trpim...mislim da sam u gadnoj psihozi, ali sssssshhhhhh, ne govorite nikomeuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: BB kreme
10.5.2014 17:32:06   
Anoniman
ja imam bb nivea, odlicna je, ne koristim puder nikad, a ona dodje kao neka zamenauser posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: BB kreme
10.5.2014 19:01:31   
Ana RR
Ja koristim garnier (sad već samo povremeno) a doktorka mi je preporučila Norevinu toniranu kremu. Noreva je inače za masnu kožu, što moja nije, ali ona kaže da mi neće smetati i da kad je probam neću više ni jednu drugu probati. Nisam je odmah kupila već sam dobila testere u tubicama koji mi traju već dugo, i zaista je dobra. Više mi odgovara tamnija nijansa, divna mi je koža.

Ne mogu da nađem tester za Vishy i Avene, moram probati pre nego što se definitivni odlučim.

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.5.2014 19:03:41 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: BB kreme
11.5.2014 2:23:49   
Žapkić
Ja koristim BB Nivea i super mi je. Koristim je umesto pudera.

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: BB kreme
12.5.2014 8:40:43   
Anck Su Nmaun
Vec sam napisala ali ajde u pravoj temi.. imam Niveinu i savrsena je.
Pudere nisam cesto stavljala inace, ali sad ovu BB bas stavljam cesce jer mi je laksa za kozu a i boja mi je tako savrsena kao moja koza , prelazi se ne vide , jer ja ne stavljam tonu samo onako malo ali dovoljno...ja prezadovoljna!

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: BB kreme
12.5.2014 10:26:35   
Klarita
U "mojoj" apoteci nema BB kreme user posted image moracu da procunjam po drugim...ali mi se tako ne daju pareeeeeeeee

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: BB kreme
12.5.2014 10:40:33   
vonavoj
Ja koristim Balea BB kremu,Q10..super je, iz DMa! ima i zastitni faktor,a nije skupa,oko 300din!user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: BB kreme
31.7.2014 14:22:38   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja koristim garnier (sad već samo povremeno) a doktorka mi je preporučila Norevinu toniranu kremu. Noreva je inače za masnu kožu, što moja nije, ali ona kaže da mi neće smetati i da kad je probam neću više ni jednu drugu probati. Nisam je odmah kupila već sam dobila testere u tubicama koji mi traju već dugo, i zaista je dobra. Više mi odgovara tamnija nijansa, divna mi je koža.

Ne mogu da nađem tester za Vishy i Avene, moram probati pre nego što se definitivni odlučim.


Stari post ali da se editujem: kupila sam Norevinu toniranu kremu i malo je reći da je savršena. Boja je divna, kao podlogu koristim Avene antirougeurs calm spf 20 (nju inače koristim za svakodnevnu negu) i posle nanesem Norevinu Exfoliac toniranu. Preporučujem od srca, možda je malo skuplja (u Srbotrade-u je 1600 din, oni inače svaki dan daju popust od 17%) ali vredi svaku paru.

< Poruku je uredio Ana RR -- 31.7.2014 14:23:18 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here