|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase post...
5.2.2010 22:24:36   
ksenija81
Vodjena malopredjasnjim razgovorom na temi kako zamisljamo forumasice, palo mi je na pamet kako moj momak nema pojma o cemu pisem na forumu, samo zna da citam o nekim stvarima vezanim za pravljenje bebeuser posted image . Ne znam da li bi se usudila sve da mu kazem (jer se radi o dosta intimnim stvarima) pa me zanima da li vi govorite svojim muzevima i kako oni to dozivljavaju.
Ne znam da li sam potrefila mesto temi, valjda jesam user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
5.2.2010 22:25:43   
marince1
Moj konacan odgovor je...JOK! user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
5.2.2010 22:27:46   
Anoniman
Pa zna da sam na forum dosla kad smo poceli sa pravljenjem user posted image i da pisem i o nama ali nikad ga nije zanimalo da vidi... U stvari mislim da sam mu nekom prilikom pokazala neke postove...
I uvek su mi RR i zene sa RR u ustima... user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 5.2.2010 22:28:08 >

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
5.2.2010 22:27:57   
Anoniman
ju, daleko bilo!user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
5.2.2010 22:28:06   
Anoniman
Sve sto se tice njega a pisala sam ovde-pretpostavlja da sam pisala, a zna sta mislim i prvo razgovaram sa njim. Sto se tice njegovih roditelja...zna sta mislim,a ne moram da mu kazem-verovatno bi se naljutio kad bi video da o tome pisem, zato izbegavam tu temu. Ostalo...ostalo je o bebama i o seksu, a tu samo vidi kako mi znanje raste, pa se ne buniuser posted image

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
5.2.2010 22:31:14   
cipiripi
mm zna, cak zna i ono sto sam pisala u prevari, mi smo uspeli bas zbog surove iskrenosti...
jedino nezna za jedan moj ispad.. ko je upucen znace na sta mislim ..

user posted image

a pitate se kako zna? user posted image
pa sedi pored mene a ja naglas komentarisem postove i pisem user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
5.2.2010 22:32:55   
indy_25
Ne zna koliko ja znam i nikad ne provjerava. jednom dok sam pisala nesto ne mogu se sjetiti sta dosao je u sobu i pitao sta to pisem a ja mu nisam dala da vidi jer mi je bas glupo da gleda sta ja ovdje pisem. To je moja privatna stvar ne gledam ni ja njegove mailove ili njegove stvari.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
5.2.2010 22:35:01   
kleopatra*
Ne zna bas sve fifti-fifti user posted image

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
5.2.2010 22:35:12   
SUPER MAMA
Mm niti zna niti ga zanima.user posted image user posted image user posted image
Jedino mu je smesno kada me vidi kako gledam u monitoru i smejem se.Jer dosta puta ste me nasmejali do suza i raspolozili.


(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
5.2.2010 22:49:01   
viking
Iskreno - nemam pojma! Zna za RR i pitao me je jednom koji mi je nick jer ga je strašno zanimalo koliko sam kreativna bila i ja sam mu odmah rekla da sam viking, a da li je dolazio da čita ne znam.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
5.2.2010 23:51:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi




a pitate se kako zna? user posted image
pa sedi pored mene a ja naglas komentarisem postove i pisem user posted image user posted image



Isti slučaj...user posted image
s tim da sam se zaista uvežbala šta se govori mužu/momku a šta ne...i ono što je najvažnije, kako da upakujem ono što želim da kažem a da ne izgubim suštinu i ne izvrnem misao... sad sam zakomplikovala...user posted image
e, jedino se zabezeknuo kada je video nešto što sam kuckala u temi Nimfomanke, pa me je danima zezao... on zna da su "samo žene" ovde na Forumu ... dok nema K**** boli njega uvce ...user posted image
šalim se, ma briga ga , poznaje me, zna on s kim se oženio.

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
5.2.2010 23:53:39   
cipiripi
upravo to!!!!! ta zadnja recenica!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
6.2.2010 0:04:54   
sanji
IZVORNA PORUKA: viking

Iskreno - nemam pojma! Zna za RR i pitao me je jednom koji mi je nick jer ga je strašno zanimalo koliko sam kreativna bila i ja sam mu odmah rekla da sam viking, a da li je dolazio da čita ne znam.

Isti slučaj! user posted image Ne verujem da su čitali!


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
6.2.2010 8:17:17   
mamanp
NEEEEEEEEEEEEEEEE.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
6.2.2010 8:29:34   
minavb
Ovog mog uglavnom ne zanima. Bitno mu je da sam na RR a ne na nekom drugom forumu, a to sta pisem ga uopste ne ineresuje. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
6.2.2010 8:49:05   
Anck Su Nmaun
Nezna jel ga preterano ne zanima...zna o cemu je forum i cesto mu spomenem ..procitala sam s RR... ali da ga zanima  ne bih se ljutila da cita...mada sta mora bas  sve da zna! user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
6.2.2010 9:27:39   
Anitaaa
Zna da visim ovde svaki dan ali ne deluje naročito zainteresovan za to tako da....ne pričam o tome  puno.Al kad bi sve znao....bilo bi svašta user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
6.2.2010 10:14:05   
buhla
zna da sam na RR, ali nikad se nije interesovao sta pisem, a bas i ne bi volela da zna sta sve pisem user posted image
samo mi prokomentarise na FB odakle mi iskacu nove drugarice, a ja kazem pa sa RR user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
6.2.2010 10:16:06   
NadaR
Zna da kuckam ovdje ali ga nikad nbije zanimalo sta ustvari pisem!
I on pise na nekim kompjuterskim forumima i ne pada mi na pamet da se zamaram jos i time da citam user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
6.2.2010 10:27:49   
Trcosava
Hm, nit ga interesuje niti gleda
Zna šta je RR, često i on uskoči, ali na slovenački - to mu je izvor informacija, pa kako nam naleti neka nedoumica - on trči na slo RR, a ja ovde zakukam user posted image
Niti je pitao za nick, niti bilo šta. Desi se da me zeza kad se ja nadurim jer nema ništa od sexa - ajde sad brzo da kukaš na RR ili FB user posted image Na FB nikad nisam kukala, a ni ovde nešto ne kukam na njega, kukam što nismo smeli do sada
Često mu pročitam neki post... Nekad pokaže interesovanje, nekad ne. Kao i cipi što ima ok odnos sas žmu, tako i ja. Ne osećam potrebu da išta krijem od njega


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
6.2.2010 10:30:09   
gagana83
Mm od prilike zna kakav je koncept RR,zna da je porodicni portal ali i da ima tema npr. o sexu i nema problem sa tim.Cesto mu i citam neke interensantne postove pa se smejemo zajedno.I obavezno mu javim kad se neka cura porodi ili zatrudni i njemu bude drago.Zapamtio je cak i neke nickove.
Zene je l se secate na koji nacin je mm javio da sam se porodilauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
6.2.2010 10:34:53   
Lu
Ma nema pojma,zna samo reći ; Opet visiš na RR i dopisuješ se sa strancima,nisi normalnauser posted image
A ja onda njemu kažem bolje da me zanimaju stvari o djetetu (samo o djetetuuser posted image )nego kad je bio koji rat i kojeg su naroda najviše pobiliuser posted image
Inače on ima averziju prema forumima,fb i sličnim stvarima...on samo čitauser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
6.2.2010 12:24:30   
bebuska
Ne krijem nista ali ga ni ne interesuje mnogo...Zna samo prokomentarisat: "Opet ti na onom tvom forumu..." user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
6.2.2010 12:37:39   
LillyT
Ni ja ne znam sa SVE moje postove na RR-u, mm zna za neke, kada sam ga nesto pitala, ali mu nikada nisam citala. 

< Poruku je uredio LillyT -- 6.2.2010 12:40:16 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
6.2.2010 12:39:35   
magde
hahah e ova tema je bas super.Dobro sto sam sad na poso pa mogu slobodno da kuckam.hahaha
\On u glavno zna da je foruk vezan oko majke dece bebe i te slicne stvare.\Jednom se desilo da neznam koja je bila da joj pomazemo oko njen muz i hteo je da vidi sta joj pisem i savetujem da joj kazem da i kod mene je isto da muz nije savrsenstvo da su svi ponekad GDubre i hteo je da vidi ja mu nisam dala i on se tako STRASNO naljutio i mi je reko da ako mu ne dam da vidi da nesto krijem i KAO da imamo tu u RR u po neki muskarac i zato mu ne dam da vidi ZNACI ne zna sve i ne zelim da gleda kako ja pisem ni MM ni niko kad pisem ovde e to takva sam ne zelim da mi neko cita.Kad sednem na PC gledam da me niko ne hgleda niti visi vrz mene.Rekla sam vi da mi je muz LJUBOMORAn i da na takve muzeve ne smes sve da kazes

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here