|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Televizor
16.1.2019 21:24:27   
dunja RR
Jel mi to nemamo temu za TV?
Ako imamo, prebacite, biću zahvalna :)

Koji TV da gledam, koja dimenzija ekrana za dnevnu sobu, koje brendove, šta je još bitno?
Moram ovo što pre da rešim, dok sam još funkcionalna ..
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Televizor
16.1.2019 22:13:50   
gagana83
Ja ti se ne razumem previse u televizore, ali ono sto znam je da obavezno uzmes TV sa sto duzom garancijom. Prethodni koji smo imali je imao garanciju 2 godine pa se mesec dana nakon isteka garancije pokvario i nije se mogao popraviti. Nakon toga sto uzeli Philips sa 5 god garancije.Sto se tice dimenzija, zavisi kolika ti je prostorija gde ce TV biti. Ako je mala soba, ne ide ogroman TV.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Televizor
16.1.2019 22:17:41   
Ana RR
Suzi, iz mog iskustva samo da nije Samsung user posted image Sony, Philips, LG, to je ok.. veličina kao što reče Gagana zavisi od prostorije, ako je mala soba onda ti je 32 inča dovoljno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Televizor
16.1.2019 22:20:34   
dunja RR
Hvala vam puno, soba je dugačka a uska, a TV ide na taj dugačak zid, da li onda 32 (pojme nemam koliko je to, mada poredim sa kompom, koji je 15,6 inča, i rekla bi da mi je to malo za tv?)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Televizor
16.1.2019 22:24:32   
Ana RR
32'' je kao monitor za komp user posted image ali za male sobe je ok. Ja pravo da ti kažem ni ne znam koliki je naš tv ali rekla bih da nam treba veći user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Televizor
16.1.2019 22:24:42   
Rosita
Nedavno smo uzeli neki Tesla, radi :).

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Televizor
16.1.2019 22:25:56   
dunja RR
To mi je malo :)

Sada imam stari TV, onaj samsung sivi, i veliki je ekran, tako da ne bi smo manje od toga, nije nam to veliko za sobu, ona je dugačka oko 5 metara, možda malo jače.

Ovaj stari TV je glomazan sam po sebi, tj. ona kutija iza, ali ekran je ok za sobu.

< Poruku je uredio dunja RR -- 16.1.2019 22:28:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Televizor
16.1.2019 22:28:19   
dunja RR
Rosi, koliko inča?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Televizor
16.1.2019 22:32:37   
Sanjica26 RR
Sa Teslom nasi prijatelji su imali lose iskustvo. Jako brzo se pokvario.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Televizor
16.1.2019 22:33:57   
Sanjica26 RR
Nas samsung radi vec tri godine  a mozda i vise odlicno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Televizor
16.1.2019 22:35:12   
milicicak
Dunja, mi smo sad uzeli neki Hisense od nesto mnogo inca (mm spava pa necu da ga budim da ga pitam a ubice me od zezanja sto nikako da zapamtim). Elem, Kinez je a prosao je procenu mm-a koji je takvo zakeralo za tehniku da ja nemam reci. Meni se dopada sto ima direktno yt i pristup netu a mozes i samo karticu u njega da ubacis pa ce da pusti film.

A od mene sve preporuke za LG, nas je 10 godina star i jos uvek radi isto kao prvog dana. Samo smo ga sad preselili u kuhinju

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Televizor
16.1.2019 22:36:55   
jess021
Ana, koliko vidim na netu 32 inca je dijagonala 80cm, to nema sanse da je velicina monitora.
Mi imamo u dnevnoj 42 inca, a dnevna je nekih 15kvm.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Televizor
16.1.2019 22:43:39   
milicicak
Sad sam proverila. Stari LG je imao 32inca, ovaj novi Hisense 42. Nasa dnevna ima oko 25 kvadrata ali je izmedju tv i ugaone oko 3 metra i onaj od 32 inca je sasvim ok. Jeste bolji ivaj veci al zato sto je sam tv bolji ali nije nesto preko potrebna ta velicina od 42

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Televizor
16.1.2019 22:43:55   
dunja RR
Mili, a taj LG jel onaj glomazan ili tanak ekran?
Ja bi Sony, SAmsung, ili Philips., možda i LG. Ali enkako mislim da je Sony kralj za TV. Mada nisam gledala cene, ali mislim da mi je skup.

Mi imamo onaj Samsung, stari stari, sivi, glomazni, radi skroz ok, jedno vreme (kada se S rodio) je pištao, ali mi nismo primećivali, valjda nam se mozak bio privikap na tu frekvenciju, ali su gosti često pitali šta to pišti (a mi se čudili), onda smo ukapirali da pišti TV, samo mi ne čujemo a gosti čuju. Nekada se dešavalo i da zapišti jako, ali kratko (to smo i mi čuli) ali to se ne dešava sada, ranije jeste. Slika mu je super. Ja sam ga inače kupila od plate, na čekove, pre 17 godina.


Sada me nervira jer je preveliki, posebno za ovu sobu, koju sada minimizujem koliko mogu nameštajem, rušićemo i jedan deo zida kada budemo renovirali kuhinju, pa će se malko dobiti i na sobi, i razmišljam se, kada ovih dana uzmem novi, da li da stari TV izbacim napolje ili da ga prebacim u spavaću (koja je velika).

Kažu da ne valja da je TV u spavaćoj, šta vi mislite o tome?

< Poruku je uredio dunja RR -- 16.1.2019 22:47:22 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Televizor
16.1.2019 22:46:16   
jess021
Ja imam tv u spavacoj u kojoj trenutno spavaju L I mm ali vraticu se jednog dana😊
Zasto uvece ne bi gledali neki film iz kreveta? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Televizor
16.1.2019 22:46:44   
dunja RR
Jess, naša dnevna soba je 5 (i nešto) x 2,5. Znači tu su po veličini, samo verujem da je tebi kockastija? Moja duga, i uska, ili kratka a široka, kako god, pa je baš nezahvalna. Ali kada srušimo deo zid i napravimo šank-vezu sa kuhinjom, mislim da će biti bolje.

Ja sam danas kupovala novi lap top, i 15,6 inča gledala, toliko mi i sadašnji lap top, i nije mali. Pa mi isto 32 inča deluje veliko za monitor.

IZVORNA PORUKA: jess021

Ana, koliko vidim na netu 32 inca je dijagonala 80cm, to nema sanse da je velicina monitora.
Mi imamo u dnevnoj 42 inca, a dnevna je nekih 15kvm.



< Poruku je uredio dunja RR -- 16.1.2019 22:49:22 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Televizor
16.1.2019 22:52:43   
milicicak
Dunja, Lg je ravan ekran, kupili smo ga posle svadbe kao poslednji krik tadasnje mode user posted image
I ja ako se pitam (a pitam se vrlo na mini bubinu zalost user posted image ) tv nikada ali nikada nece uci u spavacu i deciju sobu. Imaju TV u dnevnoj i u kuhinji, dosta im je

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Televizor
16.1.2019 22:53:01   
dunja RR
Mili, hvala ti!

IZVORNA PORUKA: milicicak

Sad sam proverila. Stari LG je imao 32inca, ovaj novi Hisense 42. Nasa dnevna ima oko 25 kvadrata ali je izmedju tv i ugaone oko 3 metra i onaj od 32 inca je sasvim ok. Jeste bolji ivaj veci al zato sto je sam tv bolji ali nije nesto preko potrebna ta velicina od 42



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Televizor
16.1.2019 22:53:05   
jess021


user posted image
Duzina dnevne sobe je 5.5m, sirina nekih 3m.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Televizor
16.1.2019 22:54:12   
Sanjica26 RR
Nas dvoje smo protiv tv u spavacoj. Ali to je nase misljenjе.I nocu moj mobilni prebacim u drugu sobu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Televizor
16.1.2019 23:01:23   
dunja RR
Jess, slične su nam dimenzije sobe ali je tebi ipak malko veća/ šira, dovoljno da na taj zid može TV. Meni TV može samo na ovaj veći zid, i onda je naspram/relativno blizu ugaone.
Ali mi se dimenzija tvog TV čini ok, i za moju sobu.

< Poruku je uredio dunja RR -- 16.1.2019 23:02:21 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Televizor
16.1.2019 23:46:26   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: jess021

Ana, koliko vidim na netu 32 inca je dijagonala 80cm, to nema sanse da je velicina monitora.
Mi imamo u dnevnoj 42 inca, a dnevna je nekih 15kvm.


Jesam li rekla da mi matematika nije jača strana user posted image sad pojma nemam koliki nam je tv.

Ni mi nemamo tv u spavaćoj, ne volimo.

Suzi, ja sam kupila laptop pre dva meseca. Prvo sam htela 17icu i ništa drugo. A naći Dell 17icu nije bilo lako. Da bi na kraju skontala da mi je to preveliko i kupim 15.6''''. I taman je za rad od kuće.

Uglavnom, mislim da je Sony najbolji (smart ako želiš da na njemu imaš razne app). Philips nam se odlično pokazao a LG imamo evo već nekih 8 godina i odličan je. U mojoj devojačkoj sobi je bio Samsung, crni, taj sa kutijom pozadi. Radio je besprekorno dobrih 20 godina. Obožavala sam ga. Ali nakon njega svaki Samsung nam se kvario čim istekne garancija, moji su promenili nekoliko i na kraju mami pukne film i kupi vox ili fox i radi extra user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 16.1.2019 23:48:53 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Televizor
17.1.2019 0:51:08   
dunja RR
Mili, aj mi pls ovo pojasni (ja sam duduk, tv sa kutijom imamo :), da znam šta da tražim, smart ili šta?
Jer vidim da nisu svi smart, tj. ovi obeleženi sa smart su nešto skuplji u odnosu na one bez te oznake.

IZVORNA PORUKA: milicicak

Meni se dopada sto ima direktno yt i pristup netu a mozes i samo karticu u njega da ubacis pa ce da pusti film.




< Poruku je uredio dunja RR -- 17.1.2019 2:31:54 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Televizor
17.1.2019 7:50:00   
MasnaMasnica
Mi imamo Sony , smart je 55''. I bas je dobar. Dobili smo 5 g garancije i tada je bilo jos 5 kada smo ga kupovali i ispalo na kraju 10god.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Televizor
17.1.2019 8:20:40   
milicicak
Dunja, jeste ti sa direktnim netom i svakakvim dodatnim glupostima su smart. Ne znam kakve su vam navike ali po meni te smart opcije nisu neophodne. Meni je vazno da tv ima hdmi izlaz, tj da moze da se poveze sa kompom ili tabletom ali mislim da svi novi tv to sad imaju. Moji su posle poplave kupili Telefunken, nesto je bio smesno jeftin ali nije toliko los...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here