|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pubertetlije
25.8.2017 11:06:34   
krin 40
Peace odličan pristup ste odabrali.U narednim godinama će još zilion puta "viknuti" umesto onoga što mi smatramo normalnim odgovorom.Ako sve budeš primala k'srcu pući će od sekiracije.S i ja sada razgovaramo o tim njegovim fazama da bih bolje
razumela N(ona sada ima 11 god)user posted image Tek sada kapiram da mnoge njegove nervoze nisu uopšte imale veze sa nama u kući.Više su bile u vezi sa
promenama u duši,na telu,pa njegovo "otkrivanje istog"(da ne detaljišemuser posted image ).Generalno njegova negativa je postala pozitiva ispred 17 tog rodjendana.Tada je "ušao u svet odraslih".Normalno smo o tome pričali.On je inicirao razgovor.Posle je sve išlo svojim prirodnim tokom

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Pubertetlije
25.8.2017 11:08:36   
Peace*
Nadam se da je pristup u redu.
Hvatam ga da se često rasplače - valjda ne ume da kontroliše emocije. A onda ga bude stid, pa se izvinjava.
Polako ćemo. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Pubertetlije
25.8.2017 11:13:29   
krin 40
Korak po korak.Samo mi je tada teško palo kada mi je rekao pred 17 rodjendan da će da ima sex.Možda sam ja luda žena ali tada mi je srce puklo.Kao da mi je
neko uzeo moje deteuser posted image .Shvatila sam da ja ustvari uopšte nisam bila spremna na to da će on zaista da odraste.Sada mi je to naravno smešno

< Poruku je uredio krin 40 -- 25.8.2017 11:14:53 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Pubertetlije
25.8.2017 11:18:11   
Peace*
Rekao ti je to?
Mislim, rekao ti je unapred?
Ja sam sa mamom mogla da pričam o svemu, i zaista jesam pričala o svemu, ali sam joj prijavila tek jutro nakon što se desilo, nisam najavila.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Pubertetlije
25.8.2017 11:26:39   
krin 40
Najavio miuser posted image Takav smo odnos izgradili.Na vreme pričali o tome.Naravno "usput i opušteno".Ne možeš da posadiš nesigurnog pubertetliju i
održiš mu predavanje "sex u tri koraka"user posted image
Osim toga na internetu im je sve dostupno.Znaju sve o tome mnogooo ranije nego što mi mislimo da istražuju i znaju.Rekao mi je uz princes krofne.Sećam se
kao da je juče bilo.Do tog momenta nisam ni znala da je u nekoj vezi.Smuvao se sa nekom Dankinjom starijom dve godine od njega(hvala Bogu😁).I gricka
krofnu i kaže " e mama večeras ću da skinem mrak".Meni odmah PAO MRAK user posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 25.8.2017 11:30:24 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Pubertetlije
25.8.2017 11:42:58   
Peace*
user posted image user posted image user posted image
Kralj!

Jasno je meni da oni sa interneta saznaju sve i mnogo pre nego što mi mislimo, samo nisam pomislila da će mi baš tako to najaviti. user posted image

Moj je nedavno kroz neobavezan razgovor dok se tuširao, a ja iz nepoznatih razloga ušla u kupatilo, pitao "Šta su to mesečna krvarenja i mokri snovi?"
Ja krenula od kulina bana da objašnjavam mesečni ciklus žene... on se smorio posle 5min i pitao jel može to kraće pa je moj odgovor bio tipa: "Žena može da ostane trudna svaki mesec, ako ne ostane trudna, odnosno nema bebe u stomaku, unutrašnjost materice se oljušti i izlazi u vidu krvi (na podpitanja smo se objasnili da se to i meni dešava user posted image ) A za mokre snove sam objasnila da može da se desi da sanja neke čudne snove pa da jajašca iz jaja izađu iz piše u snu, pošto se izbečio u mene objasnih da nisu kokošija jaja user posted image već da je to kao da se malo upiški samo malko lepjivije.

Jao što ne volim ta neplanirana pitanja kada nisam spremna, a želim da odgovorim ne pridajući značaj nego kao da je to normalan razgovor ...

< Poruku je uredio Peace* -- 25.8.2017 11:44:32 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Pubertetlije
25.8.2017 11:55:48   
krin 40
Hahahaha..ti si cirkus..haha..Ma sa dečacima je mnogoo lakše.Devojčice su mudrije.Moja N je namazana svim bojama i uvek govoro tačno ono što neko želi da čuje,a šta joj je u glavi to sveti Bog zna

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Pubertetlije
25.8.2017 12:41:13   
Ana RR
Ja sam moje dete već dva puta zatekla u krevetu sa spuštenim gaćama kako se igra sa pišom user posted image user posted image

Do puberteta ko živ ko mrtav...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Pubertetlije
25.8.2017 12:46:23   
krin 40

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja sam moje dete već dva puta zatekla u krevetu sa spuštenim gaćama kako se igra sa pišom user posted image user posted image

Do puberteta ko živ ko mrtav...



Hahahaha..Ana i sa vama će biti cirkususer posted image Šta mu kažeš u toj situaciji?hahaha

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Pubertetlije
25.8.2017 13:08:52   
Ana RR
Prvi put sam bila u takvom šoku da sam jedva reč izustila... on se postideo i za malo rasplakao, pa sam sela i počela sa njim da pričam onako neobavezno, da ne pomisli da je to nešto strašno. Kad se opustio rekao mi je da mu je piša porasla i da ga je golicalo dok je dirao i da mu je bilo lepo user posted image

Drugi put je i mm bio tu pa sam njega poslala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Pubertetlije
25.8.2017 13:14:14   
Peace*
To ne smeš da braniš i predstavljaš kao nešto strašno - tako je meni pedijatrica rekla kad sam pitala kada je L. bio predškolac. Sad već kad uđem i zateknem nešto čudno, samo kažem nešto tipa "Hajde lepo" ili "Hajde polako" i prođem ne osvrćući se... user posted image
A Maki to još ne radi ali bude mnogo ponosan kad mu naraste, samo kaže "Vidi, dig'o se". user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Pubertetlije
25.8.2017 13:16:28   
Ana RR
Pa da, baš sam pazila da se ponašam normalno. Ali da me je iznenadilo - jeste user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Pubertetlije
25.8.2017 13:24:08   
krin 40
Pa da..najbolje iskulirati kao da se ništa ne dešava.Kada počne da se dešava nećeš ga više zaticati tako nego će da se zaključava u sobu ili kupatilouser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 25.8.2017 13:25:56 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Pubertetlije
2.9.2017 17:11:11   
krin 40
Danas je u Big-u opet bio pubertet na deluuser posted image Prepešačim sve sa njom "uzduž i popreko".Kupuje opet rokericu.Ajd'' stvarno joj je crna knap.
Izrasla je još par cm a i ostanu meniuser posted image .Poludela sam od nje.Hoće kratku neće dužu.Onda se vratimo po kratku,opet obuče.Neće.Velika joj
zadnjicauser posted image (inače joj je prelepa,nije velika).Onda se opet popenjemo po onu dužu.Ne valja.Široki su rukavi..Popizdim i ne kupimo ni jednu

< Poruku je uredio krin 40 -- 2.9.2017 17:13:53 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Pubertetlije
30.1.2018 8:52:35   
Peace*
Nemam pojma gde bih pisala, pa prebacujte ako treba.

Moj sinček je peti razred. Na početku godine smo bili smrtni neprijateji, valjda sam ga nervirala što ga cimam oko učenja. Kad se uhodao, manila sam ga se.
Od pre nekih 2 nedelje me mnogo voli. user posted image Non stop me mazi, grli, govori mi da me voli, da sam najbolja mama na svetu. user posted image user posted image Govori mi tajne (šapuće da niko ne čuje).
Prija. Baš mi prija. Volim sa njim da provodim vreme. Postao je čovek. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Pubertetlije
30.1.2018 9:05:32   
Misha i Ljisha
user posted image Ja odmah vidim neki skriveni cilj hahahaha...

Ali uzivaj dok traje i nadam se da ce potrajati da necete opet biti smrtni neprijatelji

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Pubertetlije
30.1.2018 9:28:26   
Peace*
To kaže i koleginica. A ja mislim da je prosto takav period naišao. Verovatno mu se sviđa neka devojčica i sada ne zna šta bi sa tom info ali ne zna kako da mi kaže (obzirom da su se smuvali njegov najbolji drug i njegova najbolja drugarica). user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Pubertetlije
30.1.2018 12:13:36   
Misha i Ljisha
smuvali se... jao Boze peti razred. Jao Boze sta mene ceka?user posted image Haha ne zna sta ce sa informacijom. Mozda je to u pitanju ali mi je bas smesno. user posted image pa ja cu biti grozna kad deca udju u pubertet, nista im necu pomagati samo cu ih zezati ahhahaha...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 68
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

?
sirena

Koje ime vam je lepse?

Mila (58%)

Milica (42%)


Ukupan broj glasova: 100

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here