|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izbeljivanje intimne regije
24.4.2012 13:32:45   
Anoniman
A sta ako ne izbeli celu regiju nego ostane zebra user posted image

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Izbeljivanje intimne regije
24.4.2012 13:43:11   
tanjica85
ribizla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Izbeljivanje intimne regije
24.4.2012 15:22:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trbica

Pa Tash ne razumem kako treba da pomogne tvoj komentar? Da mi bude bezveze sto razmisljam ovako kako razmisljam?


Neeeeee, zato sam i rekla da je bzvz što pišem, jer moj komentar ne pomaže. user posted image

(odgovor članu Trbica)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Izbeljivanje intimne regije
24.4.2012 15:30:11   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Bebilina

Prvi put sam se sa ovim susrela na Bliskom istoku. U izlogu radnje za donji ves je bila izlozena krema za izbeljivane bradavica. Kada sam pitala koleginice koje su sa tog podrucja saznala sam da je dokaz plemenitog porekla i visokog statusa u drustvu bela koza.


Ja sam onda plava krv user posted image Zar kod nas nije suprotan trend sto tamnije to bolje - mislim na sva silna suncanja i solarijume?

A stvarno se pitam da nisam imala CR, kako bi mi dole sve to izgledalo? Nemam pojma... Mozda treba tema: kakva nam je pisha posle porodjaja

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Izbeljivanje intimne regije
24.4.2012 16:32:56   
Olga75
pa kakva nam je bila koka i kakva je sada ?
moja se nije nesto znacajno promenila , laktovi su mi tamniji

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Izbeljivanje intimne regije
26.4.2012 10:19:32   
Shishica
- Krema za posvjetljenje mrlja tzv. Fade out sadrži 2% rastvor agensa za izbjeljivanje hidrokinona. Za tamnije mrlje možda će vam biti potreban jači rastvor za šta će vam biti potreban recept od dermatologa. Prije nego što upotrijebite ovu kremu pažljivo pročitajte uputsvo proizvođača.

- Stavljajte sok od limuna na fleke najmanje dva puta dnevno. Limunov sok je blago kiseo i može da bude dovoljno jak da skine spoljašnji sloj kože i otkloni ili posvijetli staračke fleke.

- Pomiješajte med i jogurt da biste napravili prirodni izbjeljivač koji može da posvijetli staračke fleke. Pomiješajte 1 kafenu kašiku običnog jogurta i 1 kafenu kašiku meda. Nanesite, pustite da se suši 30 min., a zatim isperite. Radite to jednom dnevno.

- Prekrijte mrlje na svojoj koži gelom od aloe vere ako je moguće dobijenim direktno iz listova žive biljke. Isijecite list i iscijedite ga da biste dobili gel. Ova biljka sadrži jedinjenja koja skidaju mrtve i podstiču rast novih, zdravih ćelija. Stavljajte gel 1-2 puta dnevno.

- Narodni lijek za uklanjanje staračkih fleka je da ih očistite umućenim buterom. On sadrži mliječnu kiselinu koja blago ljušti kožu oštećenu suncem i pigmentisane površine.


To sam nasla trazeci druge stvari pa moze da posluzi.. ko hoce time da se bavi user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Izbeljivanje intimne regije
26.4.2012 11:34:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vukosava




Mozda treba tema: kakva nam je pisha posle porodjaja


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Izbeljivanje intimne regije
26.4.2012 11:39:21   
Trbica
Hocete ja da otvorim temu kakva nam je psiha posle porodjaja?user posted image
Komentar ispod na zadatu temu bi pocinjao ovako : Potamnela, ranije je bila ruzicasta i vesela sad vuce malo na braon user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Izbeljivanje intimne regije
26.4.2012 11:41:54   
Lilla
Vi ste blesave user posted image

Imam i ja slican problem, nekako je poljubicastila, ali necEm je farbam, neka je tako mrke, mm voli mrkulje user posted image E sad bez sale, mene nervira moj predjel ispod pazuha, kako god da se depiliram on je nekako tamniji nego ostala koza i to mi je nekako poruznjikavo. Nisam znala da ovo postoji a sad cu da se raspitam pa cu ako uspijem naci u tom predjelu preci u plavuse.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Izbeljivanje intimne regije
26.4.2012 12:06:34   
tanjica85
user posted image user posted image

lude ste skroz

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Izbeljivanje intimne regije
26.4.2012 13:39:32   
vukosava
user posted image Moja je ista (CR) samo malo po vrhu okruzena strijama user posted image

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Izbeljivanje intimne regije
26.4.2012 15:14:57   
Bebilina

IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: Bebilina

Prvi put sam se sa ovim susrela na Bliskom istoku. U izlogu radnje za donji ves je bila izlozena krema za izbeljivane bradavica. Kada sam pitala koleginice koje su sa tog podrucja saznala sam da je dokaz plemenitog porekla i visokog statusa u drustvu bela koza.


Ja sam onda plava krv user posted image Zar kod nas nije suprotan trend sto tamnije to bolje - mislim na sva silna suncanja i solarijume?

A stvarno se pitam da nisam imala CR, kako bi mi dole sve to izgledalo? Nemam pojma... Mozda treba tema: kakva nam je pisha posle porodjaja

Kao sto rekoh Vuko user posted image


IZVORNA PORUKA: Bebilina

Prvi put sam se sa ovim susrela na Bliskom istoku. U izlogu radnje za donji ves je bila izlozena krema za izbeljivane bradavica. Kada sam pitala koleginice koje su sa tog podrucja saznala sam da je dokaz plemenitog porekla i visokog statusa u drustvu bela koza. Zato su zene tamo izdeplirine kompletno izbeljene svuda.
Kad razmislite tako je svuda- ovde gde sunca ima sezonski se suncamo da bi pokazali da mozemo da priustimo dane na plazi, tamo gde ga ima stalno izbeljuju se da pokazu da nisu radna snaga koja radi napolju...



_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Izbeljivanje intimne regije
26.4.2012 15:21:01   
vukosava
Jeste. U Kini je najveci blam biti preplanuo. Necete mi verovati ovde u SAD sam vidjala Kineskinje sa kisobranima/suncobranima cim se pojavi sunce. Ja ih pitala zasto one mi objasnile da je kod njih to lepota- da ne pocrnis ni malo (pozutis sta vec pobraonis).

A u SAD cak imaju izraz "rednecks" kao pogrdan za ljude koji rade dosta napolju pa im pocrni faca ruke i vrat... Kao sljakeri nesto tako...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Izbeljivanje intimne regije
21.9.2012 9:32:33   
Dragaa
Drage ja imam veliki problem sa kozom oko anusa,jako mi je tamna i ne znam sta da radim, da li je neka od vas koristila nesto za izbeljivanje tog podrucja? ili mozda prvo da odem kod dermatologa? sta vi mislite? user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Izbeljivanje intimne regije
10.6.2013 23:53:58   
Maraj
a jao user posted image user posted image

(odgovor članu Dragaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Izbeljivanje intimne regije
10.6.2013 23:55:54   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Dragaa

Drage ja imam veliki problem sa kozom oko anusa,jako mi je tamna i ne znam sta da radim, da li je neka od vas koristila nesto za izbeljivanje tog podrucja? ili mozda prvo da odem kod dermatologa? sta vi mislite? user posted image

Ha ha ha ha ha ha ha...Hoces da ti preporucim i nekog fotografa da napravis "buk"user posted image
Da li je moguce? Boze, baci lopatu i budi precizanuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Dragaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Izbeljivanje intimne regije
11.6.2013 0:23:25   
17 joka
auuuu umirem umirem majkouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Izbeljivanje intimne regije
5.10.2019 19:23:06   
branki*
sto ,bre,umirete..pa,skroz je pitanje na mestu.i ja bih volela da ima neka krema ili sta vec da malo izbelim,tj posvetlim to podrucje,jer tu ipak koza malo promeni boju,tj potamni,lepse je kad je u boji koze.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 68
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Kika Woo - heklane torbe
Kika Woo je unikatni srpski brand heklanih torbi. Brand koji je nastao i raste iz ljubavi prema ručnom radu. Ono što ga ...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here