|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Internet
11.5.2015 11:40:15   
Buba Mira
Fala :-*

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Internet
13.5.2015 13:33:59   
nata11
Zene imam problem.
Vidite sliku:
user posted image
Country:Serbia - pa onda ide
State: ne prihvata apsolutno nista , sve sam probala i SRB i RS i SCG i grad i postanske brojeve i pozivne brojeve. Pise nije pronadjemo ubaci kod drzave.
Kucam vec 3x sve ispocetka a tekst nije bas mali. Izludeh.

_____________________________





(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Internet
13.5.2015 16:07:03   
World
imas ponudjeno scg, serbia and montenegro.. a ne treba ti state

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Internet
13.5.2015 19:35:04   
nata11
Mora i to da se popuni. Na prethodnoj stavki hoce, na ovoj nikako. Pa razmisljam sad da nije za americke zemlje pa da traze njihove zip brojeve

_____________________________





(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Internet
16.9.2015 20:51:31   
World
Imamo li kakvog strucnjaka da mi kaze kako da pristupim ruteru? Povezan je na wireless antenu, nema modema. Default adresa ne funkcionise (za tp link), izlistala sam na msconfig sve detalje o mrezi i probala da udjem preko pretrazivaca na tu adresu default gateway-a, ali nema teorije, samo stoji 'this page is not available'. Any ideas? user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Internet
17.9.2015 8:31:29   
Modessty
Probaj da resetuješ ruter na fabrička podešavanja da bi se vratio na početnu adresu. Neko ti je promenio adresu i password. Resetuj ga i vrati na fabrička podešenja. Žao mi je što ne videh poruku sinoć

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Internet
17.9.2015 8:36:58   
Trcosava
Mislim da moraš direktno na ruter da se povezes kablom, nisam sigurna. I probaj i ovo što Mod reče

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Internet
17.9.2015 23:46:06   
World
Ma da, ovi sto su kacili su vjerovatno promijenili, ali mi ne rekose u sta.. nisam smjela usred noci da resetujem, kontam sta ako nesto zeznem pa nestane neta, uh. .user posted image
I evo opet je noc, probacu sutra po danu, pa ako se desi da bar mogu zvati podrsku. Hvala. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Internet
18.9.2015 9:11:35   
World
E tako, resetovala sam ga i opet ne mogu da udjem na ruter, ista stvar... Samo mi je sad mreza otvorena pa ne mogu ni pas da stavim..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Internet
18.9.2015 22:51:20   
World
Epilog: nakon sto sam pokusala i preko kabla, nije uspjelo, na kraju udjem sa telefona i stavim sifru i to.. sa kompa i dalje ne mogu, ko zna do cega je, ali sad sam bar mirna..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Internet
19.9.2015 9:16:05   
Trcosava
'Vako, pitah sad muža mi koji radi sa tim.

Dakle, ako ni preko kabla ne možeš da pristupiš ruteru, a preko moba možeš - onda je problem do kompjutera. Tj, proveriti da li je podešeno da komp ima određenu adresu ili ruter automatski sam dodeljuje.
Proveri se tako da desnim klikom odeš na mrežu (ikonica kod sata) pa open network and sharing center, pa change adapter settings, desni klik na mrežu, pa properties, pa dupli klik na internet protocol version 4 (TCP/IPv4)

ako si sledila ovome, doći ćeš do slike koju postavljam ispod
user posted image

Ako je na bilo kom delu ispisano ''use following address'', tj ako je na jednom čekirno da koristi određenu, a na drugom automatski - mora da bude na oba isto.
Drugo, ne sme da bude ispisano recimo samo IP adresa, ili gatewy, već sva tri moraju da budu ispisana kompletno.

Proveri još i to :)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Internet
19.9.2015 11:03:24   
World
Hvala Trco, provjerila sam to prije, sve je postavljeno da ide automatski. Mislim da se tehnologija urotila protiv mene. Podesila sam ruter preko telefona, kao sto vec rekoh, ali sad nemam interneta na telefonu, mada mislim da to nema veze sa ruterom bas.. pise da mi je konektovan internet, a ne mogu nista da otvorim, ma haos.. ne smijem vise nista cackati definitivno.. a svakako na komp ide novi hard i sistem, pa mozda i proradi..

Nemam drugo naucno objasnjenje nego: visa sila! user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Internet
21.9.2015 20:51:46   
nata11
Trco da te zamolim da pitas tvog lepog muza sledece user posted image : Kako da vratim na fabricko tablet kome neradi tach? Ima li tu spasa

_____________________________





(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Internet
23.9.2015 11:51:10   
Modessty
od tasbleta do tableta je drugačije. Ali postoji fora da se pritskom dva ili tri dugmeta odjednom upali neki recovery screen, nešto kao bios na računaru i da se tamo da Reset_. Znači probaš da pritisneš ono home dugme (ili kako se već zove) zajedno sa dugmetom za pojačavanje ili zajedno sa oba dugmeta.... Valjda me razumeš user posted image
isprobaj razne kombinacije možda nešto upali
Koji je tablet u pitanju?

< Poruku je uredio Modessty RR -- 23.9.2015 11:52:03 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Internet
5.12.2015 16:02:48   
nata11
Da li postoji nacin da prekopiram GIF u mail poruku tako da se ne vidi link vec slika?

_____________________________





(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Internet
5.12.2015 16:34:30   
choopa choops
Probaj 'vako user posted image KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Internet
5.12.2015 16:46:55   
nata11
No ide mi u attachment automatski :(
Hvala u svakom slucaju, promuvacu jos po netu

_____________________________





(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Internet
5.12.2015 17:33:37   
choopa choops
A koji mail koristiš? user posted image
Meni ide baš ovako kao na snimku. Samo prevučeš sa Desktopa u polje gdje pišeš...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Internet
8.12.2015 18:50:57   
nata11
Outlook. Treba mi za posao, poslovni mail.
Bas neznam sta da radim user posted image Moram mail oformiti do 12.
Jel ima ko da mi posalje na mail one Bozicne cestitke - GIF sa padajucim pahuljicama?

_____________________________





(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 119
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here