|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Operacija slepog creva i neprohodnost jaj...
31.8.2010 18:56:00   
maakki
Ja sam slepo crevo operisala i tri godine posle toga bez problema prirodnim putem ostala trudna, medjutim posle operacije mioma na materici i dosta teske infekcije koju sam dobila u bolnici doslo je do zacepljenja jajovoda i sada ne mogu prirodnim putem ostati trudna, i pored toga sto sam isla na produvavanje nije bilo nekih rezultata, te mi ostaje samo VTO.

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Operacija slepog creva i neprohodnost jaj...
31.8.2010 19:19:18   
jelena038
ja sam operisana tri puta, dva puta sa 14 godina (slepo crevo i ciste na jajniku), nakon cega sam jedva zatrudnela posle 4 godine. nisam istrazivala, samo sam cekala. treci put je, na zalost, bila vanmatericna, zbog zapusenih jajovoda i tada mije dr rekao da se priraslice stvaraju od svake operacije, i da cu ih imati verovatno opet, iako je on to ocistio kad me je treci put otvorio. i ja se kanim da ispitujem ovaj jedan jajovod sto je ostao, a eto, iz vlastitog slucaja sam trebala nauciti da je bolje proveriti, nego nastradati..

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Operacija slepog creva i neprohodnost jaj...
1.9.2010 15:28:54   
boje
operisala sam slepo crevo pre 22 godine. vec 4 godine pokusavamo da dobijemo user posted image . radila sam hsg i transvaginalnu laparaskopiju sa histeroskopijom i rekli su mi da su mi jajovodi prohodni i bez priraslica.
ja sam uvek sumnjala na te priraslice bas zbog operacije slepog creva, ali eto na srecu, ispostavilo se da to nije problem. mene su zadesili pcos

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Operacija slepog creva i neprohodnost jaj...
1.9.2010 15:30:01   
Ana RR
Dragaaaaaa user posted image user posted image user posted image  otkad te nisam videla user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Operacija slepog creva i neprohodnost jaj...
1.9.2010 15:46:51   
jelena038
Joj, Ana, kolko sam te se puta setila, sa sve ovom slikom user posted image user posted image user posted image posto sad imamo istu frizuru user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Operacija slepog creva i neprohodnost jaj...
1.9.2010 15:49:39   
Ana RR
user posted image

ja sad imam malo dužu frizuru i šizim svako jutro kad perem kosu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Operacija slepog creva i neprohodnost jaj...
1.9.2010 15:52:42   
boje
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Operacija slepog creva i neprohodnost jaj...
15.1.2016 22:39:59   
zece
I meni su operisali slepog creva kad sam imala 4 i pol god doslo je do pucanje slepog creva i do dandanas imam priraslice od njega

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Operacija slepog creva i neprohodnost jaj...
25.1.2016 21:56:31   
jekicaa
zece jedno pitanje da li si posle te operacije ostala u drugom stanju?

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Operacija slepog creva i neprohodnost jaj...
31.1.2016 20:41:50   
zece
Operisali su mi ispukano slepo crevo kad sam imala samo4i pol god i desni jajovod nije bio proodan desna strana uopste nije bila proodna uradili su mi pre6i pol god histeroilaparoskopija i sve je bilo u redu ali sad treba jos jedna da uradim bojim se puno jer u te dve operacije zivot mi je visio na konac slepo crevo je ispukao posle toga neprohodna desna strana cijelosno

(odgovor članu jekicaa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Operacija slepog creva i neprohodnost jaj...
3.2.2016 19:36:32   
jekicaa
samo napred i hrabro a sta su ti rekli za levi jajnik?? on je prohodan ili??

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Operacija slepog creva i neprohodnost jaj...
10.3.2016 15:23:46   
*Maki*
Ja sam imala operaciju slepog creva sa 5 godina, u klinici ivanovic se doktorka samo uhvatila za glavu kada je to cula i rekla da je to kod dece jako problematicna operacija i da mora mnogo da se pazi. levi jajovod se uopste nije pokazivao na HSG snimku. smatrali su da je ili srastao sa matericom ili nesto tako. Imam blizance decaka i devojcicu iz drugog pokusaja ivf, i ostala sam prirodno trudna samo posle 10 meseci od njihovog rodjenja. cuda se dogadjaju. samo sam htela da napisem da sam mislila da nikada necu moci prirodno da zatrudnim,e evo moje cudo ima sada 10 meseci. samo hrabro zenskice

(odgovor članu jekicaa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Operacija slepog creva i neprohodnost jaj...
17.3.2016 23:06:07   
zece
Ne nisam ostala trudna prirodnim putem vec sa ivf

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Operacija slepog creva i neprohodnost jaj...
17.3.2016 23:07:59   
zece
Levi jajnik je ok a sada me ceka jos jedna operacija na matka

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Operacija slepog creva i neprohodnost jaj...
20.9.2016 9:26:49   
jekicaa
zece da li si jos uvek tu?kako si?ima li sta novo kod tebe?pozdravuser posted image

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Operacija slepog creva i neprohodnost jaj...
26.7.2018 12:44:37   
Anck Su Nmaun
Ovoj temi bas i nije mesto ovde rekla bih! Ili jos jednu temu da otvorimo user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 26.7.2018 12:45:36 >

(odgovor članu jekicaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Operacija slepog creva i neprohodnost jaj...
26.7.2018 12:55:10   
lesica
Otvori Anck, u podforumu zdravlje dece (najčešće je kod dece)

Naziv Upala i operacija slepog creva

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here