|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hvatač boja za pranje veša
14.12.2011 21:45:22   
gagana83
IZVORNA PORUKA: zoća

e a da li ti hvatači boja mogu da skinu boju sa već nečega ofarbanog pri ponovljenom pranju

Meni su skinuli boju sa nekih Uninih majcica. Posle 2-3 pranja sa hvatacem boja. Jedna bela majcica je primila teget boju i posle par pranja sve se skinulo.
E sad, ako je bas mnogo boje pustilo tu verovatno nema spasa.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Hvatač boja za pranje veša
14.12.2011 21:48:42   
bea83
Ima u DM i neko sredstvo koje vraća prvobitnu bojuuser posted image nisam probala al pretpostavljam da nije loše

Uvek imam njihov sapun za fleke, on je ekstra, sve živo skida a boja ostaje istauser posted image

Maslačkić, pa nisu one baš tako malene, bebine čarapice su manje pa nisam čula da se zaglavljuju u filteruuser posted image meni se moje još nisu nigde zaglavile a često ih koristim

< Poruku je uredio bea83 -- 14.12.2011 21:49:55 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Hvatač boja za pranje veša
15.12.2011 12:20:37   
Sesilija 83
meni su maramise extra narocito kad perem vise boja istovremeno paubacim i zuto i crveno narocito leti kad perem majce to mi je strava stvar i ja sam zadovoljna.... a da ih nema mm i ja bi isli u sarenoj garderobi kakva nema da se kupi vec samo domaca proizvodnjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Hvatač boja za pranje veša
31.5.2012 23:29:59   
crazymama
i ja sam pocela da ih koristim i zadovoljna sam, rade posao!

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Hvatač boja za pranje veša
31.5.2012 23:43:09   
pepeljuga
Ja vise ne mogu da zamislim zivot bez lovca na boje user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Hvatač boja za pranje veša
31.5.2012 23:54:37   
crazymama
ma cuti, bila sam strucnjak da ofarbam ves, ovo me spasava koliko-toliko... pogotovo za bebine stvarcice, prala sam crveni bodi sa pelenama, i sve ispalo ok :)

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Hvatač boja za pranje veša
1.6.2012 11:45:32   
mejvis
Šareno ne perem bez lovca. Sad vidim ima i u dm-u lovac pa ću da probam njihov. Sve mi je dobro od njih pa sam sigurna da je i ovo a jeftinije je od dr beckermann. 

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Hvatač boja za pranje veša
1.6.2012 11:49:07   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja vise ne mogu da zamislim zivot bez lovca na boje user posted image


Isto user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Hvatač boja za pranje veša
15.8.2012 0:09:17   
Yula
Ja obavezno koristim te krpice. A ovde ima da se kupi i prasak koji se sipa kada peres belo, skida ono sivilo koje se nahvata na beli ves sto od pranja, vode, sto od druge garderobe koja po malo pusti boju. Posle nekoliko pranja ves bude zaista blistavo beo! Preporucujem toplo, sigurno to i kod nas sada ima, posto sve ima kao i ovde.

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Hvatač boja za pranje veša
15.8.2012 0:14:36   
Sanchy
I ja ih koristim obavezno i stvarno nista mi se nije ofarbalo itd..odlicna stvaruser posted image

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Hvatač boja za pranje veša
15.8.2012 0:22:55   
madre
i ja ga koristim pri svakom pranju u poslednje vremeuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 15.8.2012 0:23:28 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Hvatač boja za pranje veša
20.8.2012 19:46:37   
nata11
ekstra stvarcica :)
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja vise ne mogu da zamislim zivot bez lovca na boje user posted image


Isto user posted image



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Hvatač boja za pranje veša
28.3.2021 23:52:16   
flamingos
Obavezno ubacim u mašinu hvatač boja kada perem ono za šta znam da može da otpusti  boju i upropasti ostali veš.Super je.Anđela ima jednu crvenu duksericu koja pušta boju,zato-hvatač boja je zakon.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Hvatač boja za pranje veša
31.3.2021 15:49:50   
dddaca
Koristim maramice uvek. I uvek stavim po 2. Sto je sigurno, sigurno je user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Hvatač boja za pranje veša
31.3.2021 15:52:34   
Ivanka 75
Eee da sam ih stavljala pre 10ak godina  be bi mm nosio roze sportske carape 😊


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Hvatač boja za pranje veša
31.3.2021 16:18:18   
dddaca
Hahaha, dobro kad su samo carape bile roze user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Hvatač boja za pranje veša
31.3.2021 16:21:02   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dddaca

Hahaha, dobro kad su samo carape bile roze user posted image



Nisu samo carape... 😂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Hvatač boja za pranje veša
31.3.2021 16:35:09   
dddaca
user posted image
Znam sta pricas. Laze onaj koji kaze da nikad nije nosio roze gace user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Hvatač boja za pranje veša
31.3.2021 16:36:25   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dddaca

user posted image
Znam sta pricas. Laze onaj koji kaze da nikad nije nosio roze gace user posted image
Joj dobre ste.Šta god da je,samo da ima hvatač boja i nema problema.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here