|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lažna menstruacija
25.2.2021 17:49:56   
vocicana
Bubo, jel ti to zelis i 5-tu bebu?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Lažna menstruacija
25.2.2021 18:03:54   
BubaBubica
Nije bila u planu ali ja decu volim. Uradila sam malopre test, pozitivan je, bleda crta ali je tu. Morad sutra da zovem dr da se posavetujem oko ovog krvarenja

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Lažna menstruacija
26.2.2021 7:55:46   
BubaBubica
Danas nije bilo krvi ujutru, samo na wc papiru roze. Krvarenje prestaje, a ja imam dve crtice na testu. Znači da sam imala lažnu menstruaciju 😳

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Lažna menstruacija
26.2.2021 11:54:52   
bubulence


IZVORNA PORUKA: BubaBubica

Nije bila u planu ali ja decu volim. Uradila sam malopre test, pozitivan je, bleda crta ali je tu. Morad sutra da zovem dr da se posavetujem oko ovog krvarenja


Znas i sama da je moguce da ostanes trudna bilo kada. Meni je jedino cudno da test tako brzo bude pozitivan. Skoro pa nemoguce. Ali ko ce znati... 

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Lažna menstruacija
26.2.2021 15:00:21   
lesli
Nije nemoguce. Koliko vidim test je uradjen nekih 11-12 dana od odnosa. Sasvim dovoljno.Meni je 2 dana nakon krvarenja koje se javilo posle transfera test bio pozitivan. Beta u krvi u tom trenutku ni 40.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Lažna menstruacija
31.8.2021 4:01:57   
Anoniman


IZVORNA PORUKA: lesli

Nije nemoguce. Koliko vidim test je uradjen nekih 11-12 dana od odnosa. Sasvim dovoljno.Meni je 2 dana nakon krvarenja koje se javilo posle transfera test bio pozitivan. Beta u krvi u tom trenutku ni 40.
.   








Da li neko zna da li je moguce da baby rapid trakica pokaze lazno negativno posle 2 meseca od odnosa mnogo sam u strahu

(odgovor članu lesli)
  Direktna veza do poruke: 281
   RE: Lažna menstruacija
31.8.2021 4:04:09   
Anoniman


IZVORNA PORUKA: Anoniman



IZVORNA PORUKA: lesli

Nije nemoguce. Koliko vidim test je uradjen nekih 11-12 dana od odnosa. Sasvim dovoljno.Meni je 2 dana nakon krvarenja koje se javilo posle transfera test bio pozitivan. Beta u krvi u tom trenutku ni 40.
.   








Da li neko zna da li je moguce da baby rapid trakica pokaze lazno negativno posle 2 meseca od odnosa mnogo sam u strahu



Takodje imala sam menstruacije ali bile su slabije, sad treca menstruacija je bez bola i vrlo slaba… mnogo se plasim, a ne smem da odem na pregled 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 282
   RE: Lažna menstruacija
31.8.2021 8:57:32   
smoli
Koliko god bila u strahu pregled ti je jedino resenje. Izvini ako sam previse direktna.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Lažna menstruacija
31.8.2021 12:07:33   
Anoniman


IZVORNA PORUKA: smoli

Koliko god bila u strahu pregled ti je jedino resenje. Izvini ako sam previse direktna.





Ma ne pa realno je tako, samo sto ne smem da pomislim na tu mogucnost….jer krijem to od roditelja, a zivim u malom gradu, ako odem odmah se sve cuje, proslo je dva meseca ja sam imala sve menstruacije, a pritom nismo imali odnos vec samo predigru, a ja strahujem da nije mogla njegova sperma prstom da prodre… i da ostanem u drugom stanju… jer je ova menstruacija bez bola, ali ima je danas je vise… takodje sam malo prehladjena mozda zbog toga nemam bolove…

(odgovor članu smoli)
  Direktna veza do poruke: 284
   RE: Lažna menstruacija
31.8.2021 12:32:50   
smoli
Malo mi je cudno da sumnjas na trudnocu pri cemu imas uredne menstruacije. Zbog svog mira idi kod ginekologa, to bih mogla da ti preporucim. Pozdrav sve najbolje.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Lažna menstruacija
31.8.2021 12:40:14   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

a ja strahujem da nije mogla njegova sperma prstom da prodre… i da ostanem u drugom stanju…


user posted image

Nadam se da se šališ? Za početak bih savetovala da se malo edukuješ o tome kako se ostaje u drugom stanju...

Svako dobro.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Lažna menstruacija
31.8.2021 14:42:35   
Anoniman


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Anoniman

a ja strahujem da nije mogla njegova sperma prstom da prodre… i da ostanem u drugom stanju…


user posted image

Nadam se da se šališ? Za početak bih savetovala da se malo edukuješ o tome kako se ostaje u drugom stanju...

Svako dobro.



Naravno da sam edukovana, samo sam vrlo plašljiva za sve i procitala sam da je to moguce ukoliko dodje do rodnice, mada uradila sam test negativan je smirim se ja na nekoliko dana onda oset_im ponesto pa se uplasil….jer ipak to je nesto sto meni ne bi smelo nikako da se desi…

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 287
   RE: Lažna menstruacija
8.1.2022 12:22:07   
Anoniman
Zdravo  zenice...imam problem...5-6.12.21 ja I muz imamo sex...ja dobijem 13.12.21 I to u zakasnjenju od 4 dana...menga trajala 4 dana to.do 17.12...od tad ne prestalno  radimo na bebi...pred novu godinu imam mucnine povracanje,cak mi je malo isla krv iz nosa optical mi grudi imala sam bolove nisam mogla da spavam nocu bile su mi ko pesnica...i pojavi mi se iscedak kao mleko...povremeno me boleo stomak donji al blago..limun jedem ko Luda I to sa soli...sumnjala sam na trudnocu pa sam 27.12 uradila test bio negativan...sve mislim rano je...06.01 uradim drugi I on negativan...mega mi je za 10.01 ja dobila 4 dana ranije..I to 1 dan jako malo par kapi...tj.juce..danas dobijem malo Jace ali ne dovoljno da napuni ulazak I svetlo je...imam malo bolove na par min u donjem delu stomaka...I imam gadjenje na hranu...skoro nista ne jedem ceo dan...molim pomoc...kod gin. sam zakazala al posto sam preko to se čeka duze...ovde sa terminima uzas...hvala vam na pomoci...

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 288
   RE: Lažna menstruacija
9.1.2022 21:28:18   
vonavoj
Hormoni su ti se poremetili,sto je normalno kad se radi na bebi,verovatno od zelje i preispitivanja tela i simptoma,..ne moze test da bude negativan,ako sumnjas da je trudnoca od prethodnog ciklusa.

Ginekolog ce ti najbolje pomoci.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Lažna menstruacija
21.2.2022 17:12:56   
Gaga06
Trebala sam da dobijem 19-og,i tad mi je kao malo krenulo nista specijalno..  vec 3 dana mi tako, samo u toku dana se pojavi malo.. Ujutru i uvece nema nista, nzm dal to da smatram kao ciklus ili ne. Nemam ni bolove.. Sobzirom da 2 godine pokusavam da ostanem trudna, da li moze to da bude to.. Kao cisto da me obelezi.. Nzm da li da radim test.. Ako je Neka imala isto tako bila bih joj zahvalna da podeli svoje iskustvo.. 

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Lažna menstruacija
21.2.2022 17:39:46   
vonavoj
Joj,to su sve hormoni,meni 6 meseci unazad krene braon,pa se razvlaci 5 dana i tek onda dobijem. Ako ima sanse da si trudna,uradi test😀


(odgovor članu Gaga06)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Lažna menstruacija
21.2.2022 18:38:34   
Bambino1
Slazem se sa Von, uradi test. Ja sam imala situaciju sa blagim krvarenjem koje je trajalo tako dva tri dana, i to sa zakasnjenjem od 5-6 dana od dana kada sam trebala da dobijem. Uradim test i bio je pozitivan, sutradan ponovim opet pozitivan. Tako da je najbolje uradi test. 🙂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Lažna menstruacija
7.9.2022 8:37:50   
Maki94
Pozdrav, 7 dana prije mece sam imala odnose i muz je malo mozda svrsio u mene. Dobila sam dan je samo kasnila, redovne menstruacije imam i traju 5 dana, ovaj put je trajala dva dana i gotovo, treci samo kao smedji iscjedak i cini mi se da je i drugi dan smedje boje bilo, treci skontam da nemam nikako vise osim tog smedjeg iscjedka ili kako vec.. Da li se nekome desilo to? 

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 293
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here