|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
12.3.2012 19:52:32   
Dina 28
Pregnil sam danas kupila u apoteci Sveti Sava kod zeleznicke stanice.Kupila sam 3 od 5000jedinica.Cena 380 dinara.Na drugim mestima ga nisam nasla.

_____________________________

Strpljen-Spasen

(odgovor članu mamabebavz)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
13.3.2012 10:19:25   
Ognjenka
Nema vise pregnila u sv. Sava od 5000 jedinica. Mm bio pre 15 min.
Ima samo od 1500 jedinica, cena 148 din. ampula. I to je ogranicena kolicina, pozurite kome treba!

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Dina 28)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
13.3.2012 12:11:48   
Dina 28
cena je bila 440 din,za 5000 jedinica,malo sam  permutovala.Bas mi je zao sto ga nema vise.danas su mi usput jos neke apoteke pa cu uci da pitam i javljam u toku dana ako nadjem.meni se posrecilo juce a nisam se nadala da cu pronaci.


_____________________________

Strpljen-Spasen

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
13.3.2012 12:18:30   
Dina 28
Meni je ginekolog rekao da nabavim i oksicotin,ako mogu iz porodilista jer ga verovatno necu naci po apotekama.Da li neko zna cemu sluzi?je l neka dopuna pregnilu?

_____________________________

Strpljen-Spasen

(odgovor članu Dina 28)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
13.3.2012 12:27:43   
Dina 28
Ne znam da li ste pokusale da zovete drzavne apoteke. evo linka svih brojeva telefona drzavnih apoteka u beogradu pa krenite da se raspitujete.pokusajte u zabacenijim delovima grada,batajnica,surcin i ostala naselja.
http://www.krstarica.com/lat/katalog/Korisne_informacije/Zdravstvo/Apoteke/Drzavne_apoteke/

_____________________________

Strpljen-Spasen

(odgovor članu Dina 28)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
13.3.2012 22:23:39   
Jakidimi
Molim da mi se javi neko ko zna gde mogu da nadjem Pregnil 5000, hitno mi treba, hvala unapred!

(odgovor članu mamabebavz)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
22.11.2012 8:26:59   
Misha i Ljisha
Zene ako se malo bolje raspitate neki od ovih lekova se vec deset godina ne upotrebljavaju u evropi jer cesce imaju negatvne posledice po trudnice. Neki cak uzrokuju i smrtnost trudnica. cim kazu da uz lek treba da uzimate bensedin po meni tu nesto ne valja. Srce lupa i td. Meni su nakon vadjenja plodove vode dali dva leka i to mislim bas Pregnyl i Utrogestan i ja nisam pila nijedan, dva dana sam se kao primirila a treci dan sam vec manje vise sve radila. Mislim ako vec strahujete nemojte piti lekove onda bolje lezite i mirujte. Moj doktor kaze da je to najbolje. Mirovanje.

(odgovor članu Jakidimi)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
15.12.2012 14:05:27   
MelKa
Reklamiranje nije dozvoljeno na temama. Postoje oglasi a zainteresovani ce vam se javiti privatnom porukom.

< Poruku je uredio Nada RR -- 26.12.2012 19:10:26 >

(odgovor članu Marjetice)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
26.12.2012 17:43:25   
MKostic
Pozdrav svima na forumu. Na zalost moj muz i ja imamo slican problem sa vasim. Trenutno sam u fazi nabavke klomifena i pregnyla. Ima li neko iskustvo sa nabavkom iz Bugarske jer sam guglala i nasla dosta apoteka koje ga imaju? Mi zivimu tu u blizini pa bi nam bilo daleko lakse da je recimo u Sofiji nabavimo i ne jurimo po Bosni. Hvala unapred na odgovorima. Pozdrav svima

(odgovor članu MelKa)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
19.1.2013 3:14:25   
dunja RR
Jedna Ringerajka pita na našoj FB stranici:

Da li nekome trebaju ampule PROGESTERON DEPO? Meni vise ne trebaju a ostala mi je cela kutija. Rado cu ih pokloniti nekoj trudnici :))) Injekcije su u roku i vaze do novembra 2015.


KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Marjetice)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
19.1.2013 8:19:12   
Cvrčko
I ja bih rado poklonila nenačetu kutiju Utrogestana od 200mg. Ako ima zainteresovanih neka mi puste poruku user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
22.1.2013 23:21:48   
Zemunka85
Ja sam jos davno pisala da imam neotvorene giniprale i verapamile, kao i recepte za to.

(odgovor članu Cvrčko)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
2.2.2013 22:01:57   
traveler81
Poklanjam 2 ampule Pregnyla sa rokom trajanja 05/13. Meni je pomogao pa vam mozda bude talicno :-)))

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
27.3.2013 8:50:17   
buba.marica
ja imam načetu kutiju utrogestana od 200mg, ginipral i verapamil kao i recept za utrogestan ukoliko nekome znaci neka se javne da mu bilo sta od ovoga nekako dostavim ...

(odgovor članu traveler81)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
16.2.2017 14:26:28   
leksa
Cao zene. Molim vas da neko objavi ako zna gde ima da se kupi ili ako mu je ostalo viska pregnyla 5000 ili 1500 jer ga nema u BG a ni u drugim mestima u Srbiji. Meni bi i jedna od 5000 mnogo znacila. Hvala.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
8.6.2017 22:11:03   
Bunnyca
Poklanjam jednu kutiju Utrogestana, cela neotvorena , u roku trajanja, ukoliko nekom treba neka se javi

(odgovor članu leksa)
Direktna veza do poruke: 66
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here