|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 98 [99]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
24.11.2023 18:58:46   
medamisko
Haha, bravo za kupovinu. Ja sam na putu pa srecom nista.
A gledam koja je guzva po gradu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2451
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
24.11.2023 23:14:27   
Ana RR
Poručila bratanici Di Valgoni duks, dopala joj se majica koju ja imam sa natpisom љубав pa sam joj poručila duks sa istim natpisom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 2452
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
24.11.2023 23:38:52   
Sanjica26 RR
Anci, di valgoni je bas skup, a nije neki kvalitet.
Sestra i ja smo porucivale neke bluzice od njih kad je bilo neko snizenje. Prvo smo cekale dugo, a kad su stigle osecale su se na duvan. Inace sasvim obicne bluze. Bas smo se razocarale. A npr Tema je odlicna.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.11.2023 23:41:26 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2453
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
24.11.2023 23:57:35   
Ana RR
Sanjči, pa ne znam, ja imam njihove majice, odličan je pamuk, kvalitetan, uvek sve uredno spakovano. Oni šiju, nije uvozna roba tj uvoze materijal iz Turske. Nisam nikad čekala duže od 5 dana na isporuku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2454
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
25.11.2023 0:02:30   
Sanjica26 RR
To je bilo za Novogodisnje praznike. Moguce da je neko zabrljao kad je sio i pakovao. Mene jos vise ubije u pojam kad garderoba mirise na duvan.

Btw nosila sam Temu haljinu bez pojasa. Svi su je komentarisali.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2455
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
25.11.2023 8:44:30   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Poručila bratanici Di Valgoni duks, dopala joj se majica koju ja imam sa natpisom љубав pa sam joj poručila duks sa istim natpisom.



Ana,kakav je kvalitet?
Merkam te dukseve vec duze,a nisu povoljniusmislu-ako se rastrocka posle dva pranja.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2456
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
25.11.2023 8:46:01   
Srecko47E
Vidim iznad-hvala .:)

Preskocicu,Tom Tailor duksevi su odlicni.Cene je srazmerna kvalitetu.Cesto kupim beli,pa odnesm na vez .Sta cu,volim .user posted image


Tema mi je otkrice.Odlicnisu im i mantili.




(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 2457
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
25.11.2023 12:41:24   
Srecko47E
Porucila sam sebi jos jedne cizme.Office ima lepo snizenje,50%!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 2458
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
25.11.2023 16:03:21   
Ana RR
Sanjči, haljina je vrhunska, i ja razmišljam da je poručim.

Srecko, ja zaista ne mogu da nađem zamersku. Pamuk je turski, odličan je, ja stvarno nosim njihove majice non stop i ništa im nije. Duks tek treba da stigne, javljam kakav je.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2459
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
25.11.2023 16:10:43   
Ivanka 75
Meni haljinu a detetu majicu i dzemper da se slazu. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2460
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
25.11.2023 16:59:38   
flamingos
Mi kupismo Nivea soft kremu u DM.U Lidlu nema čuvenog cveća,ali zato nakupovasmo svašta nešto:šjive u čokoladi,lisnato testo,suši(obožava dete-ja ne gledam dok jede,nije mi dobro🙄.Šta ću,specifičan slučaj,ali volim što ona voli da jede),razne grickalice,feta sir...I da ne nabrajam više.Mnogo je dobro lisnato testo.Pravim piza rolnice sa njim.Extra su.Ukoliko neko želi recept kuckam.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2461
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
25.11.2023 18:47:40   
Sanjica26 RR
Porucila sam bluzice. I stigle su. Prelep materijal. I gomilu namirnica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2462
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
25.11.2023 20:00:59   
Ivanka 75
Pa, cveće i jeste čuveno, čim ga nema. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2463
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
25.11.2023 22:11:55   
Ana RR
Marku farmerke, duks i kapu. Jedva smo našli jedan par farmerki da mu je ok i to za odrasle broj 29/31 (na žalost nema dužina 32, to bi mu bilo bolje).
Mami Lauševu knjigu Godina prođe, dan nikad (juče mi je spomenula da bi htela da čita, ja sam je pročitala još u Kanadi). Marku knjigu Moj deka je bio trešnja (za školu). Bratanici moju omiljenu Unu od Kapora (nadam se da će joj se dopasti) i dve prelepe šolje. Sebi sam uzela Ubiti pticu rugalicu, davno sam je čitala a htela sam da je imam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2464
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
25.11.2023 22:23:01   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Pa, cveće i jeste čuveno, čim ga nema. 
Da,baš tako.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2465
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
25.11.2023 23:27:50   
Ivanka 75
Zato i kazem. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2466
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
26.11.2023 0:14:11   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Marku farmerke, duks i kapu. Jedva smo našli jedan par farmerki da mu je ok i to za odrasle broj 29/31 (na žalost nema dužina 32, to bi mu bilo bolje).
Mami Lauševu knjigu Godina prođe, dan nikad (juče mi je spomenula da bi htela da čita, ja sam je pročitala još u Kanadi). Marku knjigu Moj deka je bio trešnja (za školu). Bratanici moju omiljenu Unu od Kapora (nadam se da će joj se dopasti) i dve prelepe šolje. Sebi sam uzela Ubiti pticu rugalicu, davno sam je čitala a htela sam da je imam.



Znaci i vas muče nogavice 😔
Od svih knjiga nemam samo Unu. Rugalicu imam na engleskom. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2467
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
26.11.2023 11:12:29   
Ana RR
Ivanka, ako mu je dužina ok onda u struku može još jedan on da stane. Mršav a visok.

Uh Una.. moja omiljena, čitala sam je non stop, samo otvorim bilo gde i čitam. Imala sam prvo izdanje, retkost prava. Neko je "pozajmio" i nije nikada vratio...

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.11.2023 11:37:20 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2468
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
26.11.2023 12:04:09   
Sanjica26 RR
I ja volim mnogo Pticu rugalicu. Gledala sam i film.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2469
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
26.11.2023 12:25:44   
Sanjica26 RR
Anci kao da pricas o Teodori. Uvek je problem da joj nadjem pantalone.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2470
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
26.11.2023 13:30:15   
flamingos
Danas kupih samo ono osnovno-hleb,mleko,tost hleb i dete uzelo kivi i slatkiše.Od sutra u novu nabavku.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2471
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
26.11.2023 13:35:57   
Sanjica26 RR
Zakljucavam ovu temu. Nova tema klik

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 26.11.2023 13:36:17 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2472
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 97 98 [99]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 98 [99]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here