|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupi mi!!
11.2.2017 21:52:50   
Sanjica26 RR
Jos uvek se traze kinder jaja.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kupi mi!!
11.2.2017 22:30:42   
Skockica
Mene Vasilije izludjuje kad trazi da mu kupim jogurte sa onim smartis bombonama ili tako neke gluposti koje su interesantne na pogled a nece da jede, da hoce ne bi bio problem. I kad trazi one gumene loptice iz automata sto nicemu ne sluze.
Inace njegova interesovanja su obicno vezana za igracke sa brojevima i slovima, onaj bespotrebni plastelin i jos par stvari ali kad ja kazem ne moze ili to je za bebe i tako nesto slicno, ne pravi frku.
Vise ga ja ubedjujem da mu nesto kupim a on nece. Danas smo imali pravu raspravu kad sam mu probala neke majice dugih rukava, jedna preslatka sa miki mausom sto mu super stoji i druga sa cars nista posebno i knap mu je. I napao nece miki maus hoce cars. Dugo smo se raspravljali, probala sam mu i veci broj one njegove majice ali cak ni tu nije hteo samo onu i onu. I nekako na kraju odustade i uzeh mu miki mausa.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kupi mi!!
11.2.2017 22:47:05   
suzi kju
Još uvek ne traže ništa user posted image ali kad budu počele. ...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kupi mi!!
12.2.2017 10:03:50   
mali_mis
Trazi, tj stavlja sam u korpu samo kad seta pored mene u prodavnici, ali ja ga lepo strpam u ona kolica za supermarket, i nema vise hobotnica radova, sem kad nesto vidi, onda pokaze prstom, slozi onu tuznu bebecu facu i kaze "mami". U svim drugim situacijama, kad strpa u korpu, i cim okrene ledja, ja sve sto je strpao vratim nazad, i kupim samo ono sto mislim da je potrebno user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kupi mi!!
12.2.2017 11:26:01   
mati
Ja primecujem da je Matiji svaka druga recenica o tome sta zeli da mu kupimo. Mozda smo i mi krivi jer im previse ugadjamo. Poceo jos i igrice da trazi, ove sto se kupuju. Lego kocke- Star wars, Ninjago, City... I to sve puta dva , jer iako je razlika 3,5 god i Mita hoce sto i bata. Igracke jos uvek, iako ih vise nemamo gde. I uvek aktuelna kinder jaja.

< Poruku je uredio mati -- 12.2.2017 11:27:29 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kupi mi!!
13.2.2017 9:58:04   
emicaa
Mati,Dora ujutru gleda djecije programe i kad krenu reklame na svako drugo je hoce smi kupit ovo.Moj odgovor naravno,ne moras ni pitati.ali opet kad odemo u prodavnicu ne trazi toliko koliko kod kuce nabraja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kupi mi!!
13.2.2017 11:27:39   
mati
Ma te reklame su tek cudo. Kupi mi i kupi ...Za N.god mu jedva nadjem Dino ruku, koju je dugo zeleo ali nigde nismo uspeli da nadjemo, i to isto vido sa tih decjih kanala i reklama. Ja mu kazem eto dobio sta si dugo zeleo, a on kaze ja ovo nikad nisam vido. Vec zaboravio. Znaci odlepila sam...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kupi mi!!
4.4.2017 10:06:26   
Anck Su Nmaun
H je po tom pitanju teska , stalno ima nesto sto bi da joj se kupi. Tako da kod nje mora da se pazi sta joj se obeca. Ja ne volim da obecavam ako stvarno ne mialim da joj kupim. Za igracke.zna da skiro pa sigurno nece dobiti a za ostalo razmatramo user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 4.4.2017 10:08:14 >

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here