|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
13.3.2013 23:10:15   
Bebilina
Moj nick je Bebilina I ja sam kupoholicarka user posted image
Volim da kupujem, da razgledam radnje I online I kad nadjem sta mi treba I svidi mi se ne zalim para. Mm je jedno vreme kritikovao moj (pre)skup ukus (posto I sam ima skup), al sad kaze da bar sve sto kupim Ima I svrhu I namenu I koristi se, tako da vise I ne obraca paznju.
user posted image
S druge strane umem I da ustedim, ni to mi ne pada tesko, tako da se sve izravna.

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
13.3.2013 23:14:11   
vikiveki
Ja sam od onih koje kupe nešto pa se posle kaju i razmišljaju "šta sam sve za te pare mogla kupiti" a od kako imam decu postala sam još gora

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
7.7.2017 13:51:47   
veselicaa
Ne,nije jer znam gde su otisle user posted image Sta god da kupim,a obicno je to za decu,meni je bas drago i osecam se superuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
8.7.2017 9:33:40   
Sandricak
Meni nije, i radi se za pare da bi se imale trositi... ja tako gledam na to.. dok mm nije bas takvog misljenja... Sad za more kaze kako mu nije nista zalije nego potrositi pare za lezanje...user posted image user posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
8.7.2017 10:30:36   
mamica 91
Mene nekako kes "žulja" u novčaniku i imam potrebu da ga potrošim 😂 ni malo mi nije zao da troskarim i na sta treba i na sta ne treba. Dok sam radila ja sam svoju platu (iz koverte 😁) trošila za par dana, ono na kartici malo razvučem jer ne vidim žive pare. E sad problem je što i deca nemaju meru (poucena "dobrim" primerom🙃) i kad idemo u radnju ne zna se vise gluposti navuce mi ili oni. I mm ne zali da trosi,nekad je gori i od tri zene, pa kaze kad je nisam imao sve kao dete mojima neće ništa fali..ali nekad stvarno preteramo

< Poruku je uredio mamica 91 -- 8.7.2017 10:31:58 >

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
8.7.2017 11:11:45   
Mariya
Zavisi na šta sam ih potrošilauser posted image jako mi je žao novca datog za račune,poreze jer od tog novca bih svakog meseca mogla da kupim dvoje kišobran kolica npr.
Nije mi žao novca potrošenog na kupovinu odeće,obuće, odmora, uživanja...

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
8.7.2017 18:44:00   
degu
Meni nekad bude zao pre nego sto potrosim, dok se premisljam ocu li ili necu, kad potrosim vise ne zalim user posted image
Al obozavam sa trosim, narocito kad nesto ma rate uzimam, al kad se rate skupe bude veselo user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
9.7.2017 9:23:59   
vocicana
Jedan od najtezih trenutaka, a tice se tih para kojih mi je zao sto ih trosim, bioa je rata novca za ogrev, do 6 meseci sam i nekako trpela, od 6-og meseca,svaki put kada se odbije, ja sam sizela.
Kao sto Maryia kaze i ja mrzim novac koji se sipa na komunalije, msm da bi mnogo bolji sistem za tomogli da osmisle, da se placa drugacije, ali ovo je neverovatna zemlja, tako da nemam komentara.
Posebno mrzim kada dam novac zanesto i skuplje platim a ispostavi se da ne vredi ni jednog jedinog dinara.

< Poruku je uredio vocicana RR -- 17.7.2017 3:47:15 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
16.7.2017 16:43:31   
dddaca
Meni jeste zao kad nesto kupim, a onda na drugom mestu vidim jeftinije. Ne mislim na sitnice i svakodnevnu kupovinu, ali kad je u pitanju garderoba, obuca ili neka krupnija stvar

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
16.7.2017 21:47:26   
emicaa
Zao mi je svakog dinara koji dam za porez i zdravstveno osiguranje a nekd ni jednom u godini ne odem doktoru.Ovako na ostalo ne,ne trosim na gluposti pa i ne zalim.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
17.7.2017 10:25:26   
medamisko
zao mi je kad mm nakupuje za celu kucu namirnice i kupi x suhomesnatih gluposti i ja platim iznos preko ceka...i poludim.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
17.7.2017 11:54:14   
Duškić
Zao mi je kad placam troskove i
stanarinu...i svaki put se pitam kad pre prodje i ovaj mesec. A posebnp ne nervira fix sto placam a ne koristimo.ga..pa kad kasnim sa troskovima , fix stigne 900 din.tad piiii..p



(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
17.7.2017 14:06:11   
krin 40
Mene ova tema podseća na mm😁 On meni često govori da je "greota da ja nemam milion eura na računu" kad me čovek vidi sa kakvom radošću i merakom trošim kao da ih imam😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
17.7.2017 14:22:25   
milicicak
Ja sam teska za kupovinu, mrrrziiim da kupujem, al bas mrzim. Al zato kad kupim onda kupim za sve pare i ne zalim ni malo user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
17.7.2017 22:15:44   
Anck Su Nmaun
Da ako sam se pokajala za neku stvar koju sam kupila, skontam da ne valja ili tako nesto. Ako je nesto sto sam bas htela..nikad!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
17.7.2017 22:26:12   
Ana RR
Danas sam se pokajala... kupila sam boju za krečenje za dnevnu sobu i ne dopada mi se kako izgleda user posted image boja u katalogu, boja u kanti i boja na zidu... nemaju veze jedna sa drugom. Smorena sam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
17.7.2017 22:33:21   
Anck Su Nmaun
Uhh to bas zna biti zeznuto user posted image jedno u kanti drugo na zidu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
18.7.2017 9:14:13   
Ana RR
Sad ponovo moram da puknem 5 hiljada na drugu boju user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
13.8.2017 8:54:27   
branki*
meni je zao sto ih onda nemam jos da ih opet trosimuser posted image
mada,ja umem da odem i u drugu krajnost,secam se na faksu par puta kad sam stedela,ja sam do detalja zapisivala sta sam sve kupila,gde sam potrosila,a trosila sam minimalno,minimalno.

< Poruku je uredio branki RR -- 13.8.2017 9:02:30 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
13.8.2017 9:01:43   
vocicana
Uglavnom ne. Potrosim i iskreno, kada najvise ostajem bez para, ttada najvise trosim.Cekovi, to malo kesa koje imam potrosim, neka ide zivot.
Nemam snage iskreno vise da se sekiram, svakog dana, non stop, sve je preskupo, hrana najvise, samo mozgujem, smisljam,. Nisam ne znam kako ugrozena, ali zaistaje neophodno biti virtuoz i ziveti ;pametno; u danasnje vreme. Nekada se pitam kako uopste opstanem ceo mesec sa svojim primanjem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
14.8.2017 20:20:48   
veselicaa
Voci sve razumem,moras biti mastovit da kupis sve sto treba.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
14.8.2017 20:57:02   
krin 40
Znate da smo bili devedesetih predmet istraživanha kako prosečan srbin zaradi 150 maraka a potroši 500 maraka

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
14.8.2017 23:28:54   
veselicaa
Tako nekako,uvek potrosimo vise nego sto imamo.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
14.8.2017 23:36:07   
Sarav
Skoro sam platila kaznu za parking i bilo mi je mnogo žao tih parauser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: da li vam je zao kad potrosite pare :)
15.8.2017 8:25:35   
krin 40
Sarav i meni bi bilo.Spašava me ovo što su u BG uveli besplatan parking kada se rode bebe.Dobili smo onu karticu😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here