|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vichy
3.5.2018 22:45:26   
MimaKos
Ja imam 30 i vec neko vreme koristim Idealia program, on je bio super za nase godine, blagi antiage a koza savrsena.. sada su svi sa Idealie presli na slowage i bas su svi zadovoljni.. i ja sam razmisljala o tome, imaju i neku nocnu novu iz slowage linije, kao serum koncentrovani.. ako probas javi utiske.. a ovaj me zaintrigirao jer bombarduju u zadnje vreme kao vrh otkrice..

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Vichy
5.5.2018 8:02:25   
vocicana
Serum 89 je booster za kozu, ja sam ga probala, zategne lice, lepo da tons kozi, odlicna podloga za sminku, slobodno bez ustrucvaja probaj, veoma lepo fiksira smiku, bez curenja, bez mrlja, odlican!
A ja msm da necu naci Nutri kremu, msm da je vise ili ne rade ili ne uvoze. Bas bzv.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Vichy
5.5.2018 18:04:09   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Serum 89 je booster za kozu, ja sam ga probala, zategne lice, lepo da tons kozi, odlicna podloga za sminku, slobodno bez ustrucvaja probaj, veoma lepo fiksira smiku, bez curenja, bez mrlja, odlican!
A ja msm da necu naci Nutri kremu, msm da je vise ili ne rade ili ne uvoze. Bas bzv.

Svakako cu da probam, mada vidim da u svim drogerijama tester je po sistemu istisni iz boce, nema ga nigde u kesica pakovanju, a ja uvek sa sminkom pa nista od probe.. Pogledaj, kad vec ides u Holandiju, tamo ga sigurno ima, mislim da sam ga ja u Grckoj u Solunu videla negde...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 53
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...
Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here