|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Verkin kolac
29.3.2013 17:59:55   
Verolina
E, pa ja sam ga izmislila u pokusaju da pravim nesto drugo, ali me za to drugo strasno mrzelo da rendam pomorandzu.user posted image

* 3 jaja
*10 kasika secera
*25 kasika brasna
*25 kasika mleka
*20 kasika ulja
*1 prasak za pecivo
*1 vanil secer po zelji

Ispeci na papiru za pecenje. Vruce premazati bilo kojim dzemom. Kad se ohladi preko toga razliti glazuru od 100 gr cokolade.

NAPOMENA: Glazura-3 kasike ulja i 100 gr cokolade topiti na jako tihoj vatri. Cokoladui ne stavljati na jaku vatru zato sto se onda grudva.


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Verkin kolac
1.4.2013 2:06:58   
Dada81
Napravicu i ovaj,definitivno user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Verkin kolac
1.4.2013 11:49:40   
Jole84
Odličan,lagan user posted image user posted image
Ja pravim taj s narandžom,ali je ne rendam nego izmuljam u blenderu.
Brz a ukusan user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Verkin kolac
1.4.2013 11:51:56   
Verolina
Pa da, to je jafa. Ja narendam celu smrznutu pomorandzu, pomesam sa 4 kasike dzema od kajsije i isecem okrajke od ovog kolaca, sve dobro smuljam u tom filu, nanesem preko kore i odgore glazura od cokolade. Mozes da radis sta god zelis. Mozes i da skuvas voce sa pudingom i samo razlijes odgore.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Verkin kolac
1.4.2013 11:53:51   
Jole84
Jaoj sad mi se prijede user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Verkin kolac
1.4.2013 11:57:54   
Verolina
Ja ne smem da pravim Jafa kolac. Veruj mi da pravim po dva pleha i pojedu se za dan. Muz obavezno zove kuma i njih dvojica pojedu pleh sami. Obozavaju taj kolac. A stvarno je super i osvezava.
Nego, mogla si doci na letu u moje selo Beograd da kuvamo dzem od kajsijauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Verkin kolac
1.4.2013 11:59:45   
Jole84
Jes pa da pojedemo pola kazana dok ćaskamo user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Verkin kolac
1.4.2013 12:01:16   
Verolina
Ha ha ha ha...Ajde, sta ce ti biti, leci secer u Nisu, kod mene ga samo podiziuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Verkin kolac
1.4.2013 12:04:17   
Jole84
Samo da dogovorimo unapred kolko mi tegle sleduju za poneti user posted image
Nego da ne skrećemo s teme,napravi ti i treći pleh,tamo na leto user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Verkin kolac
1.4.2013 12:06:46   
Verolina
user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Prebranac (bez brašna)
photo
Ringerjin kuvar: guppy RR
Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here