|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: mama je žensko a tata je muško
19.3.2011 18:45:31   
Olga75
i moja je bila koka
i onda tako sve devojcice imaju koku a decaci pisu user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: mama je žensko a tata je muško
5.8.2011 15:00:28   
Lu
Uhhh, nisam mislila da će mi biti neugodno da me pita bilo šta, ali da me pita da vidi gdje ja piškimuser posted image
Mama pa ti nemaš pišu, ti piškiš na guzu jer sjediš na šolji user posted image
E mama se domislila i pokazala mu pišu od jedne male curice, eto vidiš sine da i cure imaju pišuuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: mama je žensko a tata je muško
5.8.2011 16:19:11   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja sam govorila "bibica" user posted image


Ja "biba" user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: mama je žensko a tata je muško
5.8.2011 18:11:25   
Crvenkapa85
kod nas je kod devojcica mika,a kod decaka pisa....jednom me je videla golu i rekla da i ona hoce takvu miku user posted image ,a jooooooooooooooj,al cim nam je stigla beba pre mesec dana trazila je da vidi batinu pisu da se uveri da je batauser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: mama je žensko a tata je muško
5.8.2011 19:04:30   
Anoniman
Neša je oduvek bio zainteresovan za anatomiju, samo je sad naučio sve da pita, i to naravno u najgorem mogućem trenutku, kad mi recimo dođe svekrva, ili baba iz komšiluka, pa on objašnjava da mame imaju velike sise zato što one služe da bebe iz njih sisaju mleko (to smo apsolvirali, gledali slike, i to razume).
Razume i da devojčice imaju piku, a dečaci pišu (vrata od wc-a ne zatvaramo kad obavljamo malu nuždu, a i ima drugarice u vrtiću), ali ga to još uvek jako zanima, i po sto puta traži da mu objašnjavamo, naravno, u prodavnici, pred komšijama, itd. Kad, i da li će ikada prestati...nemam pojmauser posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: mama je žensko a tata je muško
5.8.2011 19:06:52   
Crvenkapa85
eni je maja na sred radnje ispred kase ljudi koliko neces trazila da joj ljubim miku jer je svrbi,ja da umrem,o pobogu gde bas sad....i pita me sto ja toliko pijem vode...pa reko da mihajlo ima puno mleka da pije,a ona ce na to,onda cu i ja da pijem pa da imam velike sise kao tiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: mama je žensko a tata je muško
30.9.2011 10:36:18   
Olga75
zvercica jos uvek nije zainteresovana za anatomske razlike 

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: mama je žensko a tata je muško
30.9.2011 10:39:33   
Snelle
Verovatno zato što je svesna da joj je mama lekar i da ako postavi pitanje o anatomiji čoveka dobiće oooooopširan odgovor sa čudnim rečima na latinskom user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: mama je žensko a tata je muško
30.9.2011 10:40:03   
Anoniman
Neša sve kapira - devojčice imaju velike sike, dečaci male, devočice imaju piku, dečaci pišu. Savladao je to kad je krenuo u vrtić pre godinu dana, i više nije zainteresovan, to prihvata kao nešto sasvim prirodno i normalno. Sada ga fascinira trudnoća, zašto muškarci ne mogu da imaju bebu u stomaku.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: mama je žensko a tata je muško
30.9.2011 10:57:30   
minna
Jao sad se setih...kad sam ja bila mala, npr da sam imala 5 godina, bila je neka knjiga za decu u kojoj su se nalazili odgovori bas na ovu temu prilagodjeni deci (nesto slicno kao ove knjizice na prethodnoj strani) i na jednoj od slika su bili nacrtani mama i tata goli u kadi, a iznad je pisalo - Sta primecujete neobicno? - A ja sam uzviknula - Brooooooduser posted image Jer je u kadi bila igracka brodicuser posted image

Inace V je sada jos mali i jos uvek njega cesto stavim u kolica u kupatilo kad se tusiram, jer drugacije ne bih stigla...trebalo bi uskoro da ga izbacim iz kupatila, preslo mi u naviku a on raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: mama je žensko a tata je muško
30.9.2011 11:12:34   
Olga75
kapira ona da postoje dva pola ali joj nisu interesantne tudje genitalije
jos uvek ne zna da decaci i devojcice imaju razlicite pise
mislim zna a devojcice imaju koku a decaci pisu ali ne zna da razlicito izgledaju
al sam svasta sad napisala user posted image
ne znam da li da brinem jer ta faza upoznavanja tela bi trebalo vec da se pojaviuser posted image
do sada nikad nije usla u kupatilo kad se matori tusira a kada se ja tusiram interesantnije joj je da razgleda hemikalije nego mene


< Poruku je uredio Olga RR -- 30.9.2011 11:15:00 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: mama je žensko a tata je muško
30.9.2011 11:17:34   
lanajelena
Sta se brines Olga naucice user posted image ...kad je L bila mala a lezi izmedju mene i mm a on u gacama pa se oslikalo a ona kaze mama ja hocu kod tebe tata ima neku raketu user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: mama je žensko a tata je muško
30.9.2011 11:18:47   
Snelle
A zašto bi se brinula? I što mora da je intersuje? To nikako ne znači da nešto nije u redu, prosto dete ima druge prioritete i interesovanja user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: mama je žensko a tata je muško
30.9.2011 11:20:59   
Olga75
bojim se da ne povuce neku traumu pa da se iskompleksira svojim izgledom
otkud znam , lupam ali opsednuta sam razvojnim mapama i kad mi negde iskoci iz proseka ja ludim user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: mama je žensko a tata je muško
30.9.2011 11:24:20   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Sta se brines Olga naucice user posted image ...kad je L bila mala a lezi izmedju mene i mm a on u gacama pa se oslikalo a ona kaze mama ja hocu kod tebe tata ima neku raketu user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: mama je žensko a tata je muško
30.9.2011 11:29:48   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Olga RR

bojim se da ne povuce neku traumu pa da se iskompleksira svojim izgledom
otkud znam , lupam ali opsednuta sam razvojnim mapama i kad mi negde iskoci iz proseka ja ludim user posted image



Pa dobro Olga, ajde sad budimo realni, koliko dece se na ovom forumu  razvija po tim mapama? Odavno smo svi već shvatili da pravila ne postoje, i da se svako dete potpuno individulano razvija. Hoću da kažem, uživaj bre, ne opterećuj se previše, biće ona ok user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: mama je žensko a tata je muško
30.9.2011 11:32:25   
morena
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Sta se brines Olga naucice user posted image ...kad je L bila mala a lezi izmedju mene i mm a on u gacama pa se oslikalo a ona kaze mama ja hocu kod tebe tata ima neku raketu user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: mama je žensko a tata je muško
30.9.2011 12:25:54   
Anoniman
I ja mislim da nema nikakve potrebe da se opterećuješ. moje dete drži olovku kao ašov, ne zna ni liniju da nacrta, šta sad, naučiće. Zainteresovaće se ona, ne prizivaj đavolauser posted image
A ako te zaista to muči, kupi one slikovnice kreativnog centra pa joj pokaži. Ili kao slučajno nek upadne u wc kad se tata tušira pa ćeš da vidiš pitanjauser posted image

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: mama je žensko a tata je muško
30.9.2011 13:04:11   
gagana83
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Sta se brines Olga naucice user posted image ...kad je L bila mala a lezi izmedju mene i mm a on u gacama pa se oslikalo a ona kaze mama ja hocu kod tebe tata ima neku raketu user posted image

user posted image
Una je jednom odvalila kako tata ima repuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: mama je žensko a tata je muško
28.4.2017 22:24:50   
emicaa
djevojcice imaju koku a djecaci pisu.U djevojcice racuna i babe od 80 godina user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: mama je žensko a tata je muško
29.4.2017 16:00:28   
Misha i Ljisha
user posted image
ludilo... A moja je jutros nacrtala mamu tatu i sebe, i kaze nacrtala je tati pisu a nas dve imamo pikuuser posted image ja u soku. PRi tom se Milos nikad nije pred njom skinuo, ma ni kad je bila beba.


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here