|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Patronažna sestra
5.9.2014 18:14:59   
Olga75
kako mi je to strasno kad procitam DR user posted image
nasa patronazna Ildika je dolazila dokle god pupak nije otpao , to je bilo skoro mesec dana
posle je bila do prve godine par puta , ne secam se tacno koliko
ali obaveza im je da dodju pet radnih dana

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Patronažna sestra
5.9.2014 18:19:55   
anci kv
patronažna je došla drugi dan po dolasku iz porodilišta,posle svega par puta 3-4, pomogla mi je dosta oko grudi i izmazanja, mogla sam kad god sam htela da je pozovem,stvarno je bila ok. Sad nam ponekad svrati na kafu user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Patronažna sestra
8.9.2014 13:48:36   
anita
Bila mi je patronazna sesetra danas i super je zena. Prijatna, komunikativna, normalna.
Uzela je neke podatke (datum rodjenja mene i supruga, datum poslednjeg ciklusa, pogledala zadnje analize i sl.) da bi mi otvorila neki karton. Popricale smo o svemu po malo.
Dala mi je neke savete i preporuke, donela mi je i casopis "Bebin izbor"
Ostavila mi je kontakt telefon. U svakom trenutku mogu da je pozovem ako imam neka pitanja.
Do kraja trudnoce ce doci bar jos 2-3 puta.
Sve u svemu utisci su veoma pozitivni.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 303
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here