|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada dete hoda na prstima
7.3.2015 4:53:18   
mila83

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Hodanje na prstima je dobro pogotovo za decu koja imaju indiciju ka ravnim tabanima.
Manja hoda na prste kad nesto zgresi da je ne cujemo. user posted image


user posted image Isto i Mima ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kada dete hoda na prstima
10.3.2015 15:11:51   
acalukic
danilo moze tako da hoda ako je koristio dubak

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kada dete hoda na prstima
10.3.2015 15:28:38   
Bibilib
Moji su koristili dubak ali nisu hodali na prstice,i ne mislim da to moze biti uzrok,jednostavno neka deca se kroz igru pedju na prstice ili hodaju....Primetila sam da se Adrijan podize na prtice kad nesto gleda user posted image user posted image user posted image ali normalno hoda...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kada dete hoda na prstima
10.3.2015 15:58:13   
mila83
Ni ja ne verujem da je od toga...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kada dete hoda na prstima
10.3.2015 16:16:12   
veselicaa
Kazu da hodanje na prstima i nije veliki problem,ako dete nema fizickih problema.Sva deca u pocetku tako hodaju ili bar imaju fazu kada tako idu.Ako je bas zastupljeno,vezbice pomazu,mi ih radimo vec 7 meseci i bas mi dete bolje hoda.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kada dete hoda na prstima
10.3.2015 16:25:32   
Bibilib
Hvala Bogu Veselice da je sve uredu....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kada dete hoda na prstima
10.3.2015 17:43:06   
veselicaa
Bice Bibilib,radicemo vezbe,nosi dobre cipelice i nadamo se da ce to hodanje na prstima skroz da izbaci.Kod nje je vise stvar navike pa mozda zato ide malo sporije.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kada dete hoda na prstima
10.3.2015 17:47:14   
Bibilib
E pa to je moguce...ali odviknuce se....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kada dete hoda na prstima
10.3.2015 17:53:43   
Modessty
Ja nikad nisam decu stavljala u dubak. Niti u bilo koju vrstu šetalice. Tako da dubak nema veze sa hodanjem na prstima!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kada dete hoda na prstima
10.3.2015 17:59:07   
Bibilib
Delim misljenje....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kada dete hoda na prstima
10.3.2015 19:17:56   
veselicaa
Mod u pravu si za dubak,ja sam A.stavljala u njega i nema nikakvih problema sa stopalima,posle kada se rodila Stasa cula sam da je stetan i uopste ga nisam koristila a ona eto ima problem sa hodanjem na prstima.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kada dete hoda na prstima
10.3.2015 19:23:58   
Bibilib
Opet kazem moji su bili u dubak,dok nisu poceli cvrsto da stoje na nogicama ali hvala Bogu dobro hodaju....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kada dete hoda na prstima
18.7.2015 16:42:37   
mila83
Evo,T sada hoda uglavnom na prstima,za koji dan puni 10 meseci. Prvo dvoje nisu,sin je tek kasnije poceo i sada povremeno hoda na prstima.A i oni su prohodali u istom periodu kao bebe i odmah su lepo celim stopalima hodali. ne znam sta ova mala sad izvodi sa tim svojim prsticima user posted image ima li ko iskustva,hoce li joj to smetati ?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kada dete hoda na prstima
18.7.2015 16:47:51   
veselicaa
Mila do druge godine se tolerise hod na prstima tako da ne trebas brinuti.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kada dete hoda na prstima
18.7.2015 16:48:57   
mila83
Nisam to znala,hvala veselice user posted image kazem,ovo dvoje nisu tako.Mora moja mala smizla da bude posebna,mozda bude balerinauser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kada dete hoda na prstima
18.7.2015 18:15:33   
vikiveki
Mila user posted image i moj najmlađi je isto kao tvoja T. dugo išao na prstima,dok ovo dvoje odraslih nisu tako,kada su prohodali išli su normalno na stopalima

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kada dete hoda na prstima
7.3.2018 12:35:32   
Dora89
Ako je samo kod prohodavanja, onda ok.
Proverite da li se dete mangupira na taj način što ćete mu reći da ide da uzme nešto, ali da ga to interesuje, npr. da donese čokoladu. Pa će se ono fokusirati na predmet, a ne na način hoda, i onda ćete videti kako dete spontano hoda.
Ako se hod na prstima nastavi, javite se lekaru, možda su u pitanju skraćene Ahilove tetive, koje se koriguku kod fizijatra, eventualno operacijom.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here